Najdi forum

Rock Otočec

Gledala sem Sobotno noč, pa me zanima ali forumovci kaj hodite na takele festivale kot je Rock Otočec, pa Riversplash itd.
Kakšni se vam zdijo in kje je najboljše?

Jst sem sicer zihr da je Rock Otočec en boljših, sam si vsako leto rečem, da grem, pa mi še ni ratalo do dol prit 🙂 Letos pa planiram it v Belo krajino na Koupa fest k bo enkrat v začetku avgusta, igrajo pa Holder, Shyam, Tinkara, Demolition Group, Planet Groove…zraven tega je še nekaj delavnic pa športnih aktivnosti, tko da mislim, da zna bit kul.

Rock Otočec je zakon.Sem že bil in ne vrjamem da bom kakšnega še zamudu.Lahko rečem da veliko hodim po žurih koncertih zabavah…ampak Rock Otočec to je to kar na naši sceni manka.Če boš šla ti priporočam kar za tri dni ne bo ti žal boš vidla.

RAJ JE RAJ NA ROCK OTOČCU

Dragi Rafel, hvala, ampak jaz tako nisem še na nobenem manjkala in tudi ne nameravam :))). Sprašujem zato, da vidim, kam ostali hodite, pa če se sploh še kje kaj podobnega dogaja. Bila sem še na nekaj drugih festivalih, pa se noben (za moje pojme) niti od daleč ne more primerjati z RO.

Se vidmo!

Ali morda kdo kaj ve o skupini Howitzer? Se je uvrstila na Rock Otočec?

LP

Vse pise na http://www.rock-otocec.com .. pa itak ti miljauznt plakatov po mestih strasi.

Neki … sam se nisn bil na RO sem pa ze dosti slisal o njem (tudi slabe stvari!!!) ..

Recimo TUŠI?!?! in higijena nasploh ..

Nočni “mir” .. baje clovk ni mogo spat, pa ce je bil se tak sesut .. kaj pa sele sexat ..

Lani je blo sej neki dokaj poznanih glasbenikov .. kaj pa je letos kej iz tujine pametnega?

Tak zal mi je, da sn zamudil Vlatka Stefanovskega .. godammit! :))

lp

Ja, reggae festival v Tolminu (Posočje) je meni bolši od RO.
Seveda mi tudi ta glasba bolj ustreza, drugače je pa podobno, kot RO (3 dni, vstopnina za vse dni je okoli 7.000, šotori, delavnice, jamajška kuhinja :)… )
Poskusi. Jaz komaj čakam julij!
LP

RO je bil pred leti doooosti boljši.
Vsako leto je slabši (sem redna obiskovalka :)). Kar neke skupine in to… Drugače pa ni tko slabo, ampak ni bogve kaj. Bolj se strinjam z Joo.
Joo se vidimo? 🙂

Tudi jaz sem bila lani na reggae festivalu v “Tminu” in… pravi žur.
In ko vidiš črnce, tisti strgan folk, ki je takoj opazen, lahko samo gledaš…
Alla Bob Marley in Jamaica 🙂
Meni je blo zlo v redu in letos tudi grem (karte pa počasi zmanjkujejo!)
LP

Absolutno!
Struna- tebe pa poznam! 🙂

oj,

z možem sva bla že 2x na RO! Greva tudi letos! Karte sva pa kar preko interneta kupila: http://www.kupinet.com/rockotocec, http://www.rock-otocec.com

lepo se imejte in se kmalu vidimo,…

maja

Ja to je pa tisto pravo… kakšn rock lepo vas prosm…

Ma kaj Zeleni Gaj- mislim pravo?
Uno “zabavišče” pri Gorici? hehehe

nikoli slišala.
pojasnite

Zeleni Gaj – tam bo open air party(MEET ME) za 5 tisoč ljudi.. prideta 2 najbolša dj-a v svetovnem merilu in še ful ostalih slovenskih in to… definitvno bol naspidirano ko na otočcu hehe…

Yeah, komaj chakam!!!!!!! Richie Hawtin a.k.a. Plastikman & Jeff Mills!!!!
Ja ja, ružlo bo k’pr norcih :))))))))))

ni ga bolsga cez 82mm minobacać pa gavioli al pa love parade al pa kej na to vizo

Ma meni pa Zeleni Gaj ni bogve kaj. Mislim, sej je OK, ampak ni vzdušja, ki bi ga jst hotla in ki ga bom verjetno letos (vsaj upam, da grem) nasla na rock-otočcu. Je vse bolj tko, ku da bi šla v kašen disko na primer, na rock-otočcu (in podobnih prireditvah) je pa vse bolj sproščeno… Vsaj meni, no.

Mene pa zanima, kako je s seksom na Otočcu. Je tega veliko, kje se da najbolje in kdaj. Ponoči, podnevi, v avtu, v šotoru, v grmovju? S svojo punco, ali se dobi tam kaj dobrega?

jah, kukr za koga 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close