Najdi forum

Rjav izcedek-strah

Peti teden po ivf,krvni test je potrdil nosečnost,zdaj imam rjav izcedek kar dosti teman,pa me je malo strah kaj bi to moglo biti.če ima katera podobne izkušnje,prosim za potporo

Pozdravljena ivf-ina!
Te vsekakor razumem saj sem šla tudi sama skozi vse to! Tudi sama sem zanosila s pomočjo ivf, imela sem izcedke v četrtem, šestem in osmem tednu. Vsakič panika pa je bilo potem vse ok. Pri meni je šlo za vraščanje posteljice v steno maternice in v osmem tednu sem šla celo na ginekološko urgenco na pregled ker me je tako skrbelo, pa mi je zdravnica razložila da se v bistvu do 12 tedna posteljica vrašča in nastaja zato so lahko izcedki. Verjetno itak jemlješ hormone, ki so ti v podporo. Drugega pa ne moreš narediti. Jaz sem počivala in pozitivno razmišljala saj sva se pet let trudila priti do pozitivnega rezultata. Trenutno smo v 14 tednu.
Tako da pozitivno naprej in čim manj negativnih misli.
L.p. Luana

Hvala za podporo,seveda še imam estimate za jemati,in v petek imam prvi pregled v ljubljani.komaj čakam že.danes sm klicala ginekologa pa mi je pač rekla da nič ne morejo narediti,treba počakati pregled pa potem.no danes je že izcedka manj kar me veseli in upam na najboljše da bom zagledala srček na monitorju.skrbim zelo ker jaz tudi že 4-5 let skušam zanositi pa mi je zdaj prvič.
V predhodnem postopku pa mi je tako začelo,prvo rjavo pa potem kri.
Upam na najboljše tudi tebi Luana

obcasno imam rjave izcedke, boli me nic, plod je živ, sem v 7 tednu, je to mogoce zaradi vstavljanje progesterona

Pozdravljene mamice. Jaz sem imela zadnjo menstruacijo 17.1.2015, danes šele sem naredila test in je pokazalo rahlo drugo črtico. Nato sem ga ponovila in je bilo isto. Po mojih izračunih naj bi bila v osmem tednu nosečnosti. Nevem pa sigurno ker se drugega pluska ne vidi zelo dobro. Ali imam premalo hormona (popoldne sem delala test) ali sem se pri izračunu zmotila?

Pozdravljeni.
sem v 5 tednu nosecnosti.
imam rjave izcedke parkrat na dan (minimalno).
dala mi je  ginekologinja -dabroston.

Sem pa na bolniski.
ali je lahko kej narobe??

Kredit in posojilo

Izkoristite dobropis v višini 5.000 € do 10.000.000 €, ki ga je mogoče ponuditi in zelo varno z dodatkom depozita z davkom v višini 3 % na mesec z trajanjem od 1 do 30 let. Elektronski naslov: [email protected]

WhatsApp: +38671391412

Viber: +385917863111

Kredit in posojilo

Izkoristite dobropis v višini 5.000 € do 10.000.000 €, ki ga je mogoče ponuditi in zelo varno z dodatkom depozita z davkom v višini 3 % na mesec z trajanjem od 1 do 30 let. Elektronski naslov: [email protected]

WhatsApp: +38671391412

Viber: +385917863111

New Report

Close