Najdi forum

Podobnen ali še boljši je pri hujšanju alli. Dobite ga v lekarnah brez recepta, priporočajo pa ga tistim, ki imajo res preveč kilogramov. Pomaga pa tako, da na vsaka dva izgubljena kilograma (zaradi prehrane in telesne aktivnosti) doda še en kilogram. Vsekakor za poskusit.

Jaooooo, a so te tablete sploh originalne??? Deluje na center za lakoto oz. za občutek sitosti v možganih… S tem se ni za igrat… Premislite in se posvetujte z zdravnikom preden začnete kaj takega jemat… Se absolutno strinjam s Taruto…

itak da so originalne, iz slo. lekarne.

itak da so originalne, iz slo. lekarne.

Pozdravljene!!

Na Hrvaškem se dobi brez recepta. Reductil 15mg stane 34 eur!!! tablete pomagajo. Izgubila sem 7kg v mesecu in pol.

byby

kje na hrvaškem se dobijobrez recepta? ali v vsaki lekarni ali doloceni jaz bi namrec potrebovala eno škatlico 10mg a bi katera lahko zrihtala?

http://images.google.si/imgres?imgurl=http://www.eupharmacy.co.uk/images/reductil-banner.jpg&imgrefurl=http://www.eupharmacy.co.uk/weight-loss/reductil.php&usg=__m7NBqQn9IG8P9ya4CB2yN3IdOFE=&h=370&w=197&sz=62&hl=sl&start=10&sig2=guU6b4U0QPgK8SuFPu_fYg&um=1&tbnid=x7HZ56KLraYQeM:&tbnh=122&tbnw=65&prev=/images%3Fq%3Dreductil%26hl%3Dsl%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg.mozilla:sl:official%26sa%3DN%26um%3D1&ei=3p6FSqyDG8yA_Qbpp_HMBw

na tem linku se jih da naročiti ampak so ful drage

Pozdravljene,

obstaja čaj paiyouji, ki ima identične sestavine kot tablete reductil, je bistveno cenejši in učinkovitejši. Hujšaš kot nor, jaz sem se stopila 16 kg v enem mesecu! Super produkt!

Tenerife,
vsi čaji povzročajo predvsem odvajanje vode.

Če si v enem mesecu zares izgubila 16kg ti priporočam, da greš na pregled k zdravniku, da preveri, če nisi kronično dehidrirana in če vse v tvojem telesu še vedno normalno funkcionira.

Lp.


brez skrbi, preden sem ga začela piti sem škatlico odnesla k doktoru, ki ga je preveril in dejal, da je zadeva ok, saj ima sestavine kot reductil, tako da počutim se odlično, nikoli boljše! To ni navaden čaj za hujšanje!

Kje si pa ta čaj kupila?
Bi zanimalo tudi mene.

LP

Čaj sem naročila na [email protected] in so mi ga poslali po povzetju, stanejo 35€ in stroški poštnine. Pa še ful informacij so mi še dali.

Lp

Tenerife, koliko pa je tega čaja, ali je pakiran v filter vrečkah ali v razsulu?

Hvala ti!

R

Čaja je v eni škatlici za 18 dni (torej 18 paketkov). Ni v razsulu, je v vrečicah.

Iz kod pa pošljejo ta čaj? Iz Slovenije? Ka pa si napisala v mail, naj ti pošljejo čaj, al kaj?
prosim za resne podatke.Hvala

Pozdravljene

Pa še moje izkušnje z Paiyouji Plus čajem…tako enostavno in tako hitro še nikoli nisem izgubila 5 kg. Nobenih stranskih učinkov, mi je pa pošteno zablokiral apetit. Sploh nisem imela apetita, z hrano sem se prav posilila, da želodec ni bil prazen cel dan.Pa tako ni deloval samo meni. Pile smo ga 3 in danes smo vse tri lažje!
Kar se pa tiče zdravja, če bi bil čaj škodljiv se najbrž ne bi počutila tako dobro, kajne? Pa tudi piti ga ne mislim dan za dnem, piješ ga mesec ali dva, potem ga pa tako ne rabiš več.
Jaz ga priporočam vsem, kupile smo ga pa u Ljubljani, pri zastopnikih…na Facebooku imajo svojo stran, kjer ljudje tudi opisujejo svoje izkušnje s čajem.
Jaz ga priporočam, odloči se pa tako ali tako vsak po svoje!

Pozdravljene

Pa še moje izkušnje z Paiyouji Plus čajem…tako enostavno in tako hitro še nikoli nisem izgubila 5 kg. Nobenih stranskih učinkov, mi je pa pošteno zablokiral apetit. Sploh nisem imela apetita, z hrano sem se prav posilila, da želodec ni bil prazen cel dan.Pa tako ni deloval samo meni. Pile smo ga 3 in danes smo vse tri lažje!
Kar se pa tiče zdravja, če bi bil čaj škodljiv se najbrž ne bi počutila tako dobro, kajne? Pa tudi piti ga ne mislim dan za dnem, piješ ga mesec ali dva, potem ga pa tako ne rabiš več.
Jaz ga priporočam vsem, kupile smo ga pa u Ljubljani, pri zastopnikih…na Facebooku imajo svojo stran, kjer ljudje tudi opisujejo svoje izkušnje s čajem.
Jaz ga priporočam, odloči se pa tako ali tako vsak po svoje!

Tole sem jaz našla o tem čaju:

Sporočilo za javnost – čaj za hujšanje Paiyouji
Analiza v avstrijskem uradnem kontrolnem laboratoriju je pokazala, da čaj za hujšanje Paiyouji vsebuje potencialno rakotvorno snov fenolftalein in centralno delujočo učinkovino sibutramin, ki je sicer sestavina registriranega zdravila za hujšanje Reductil ®, ki se izdaja le na zdravniški recept.

Javna agencija za zdravila in medicinske pripomočke Republike Slovenije odsvetuje nakup zdravil preko spleta saj gre v večini primerov za nenadzorovane vire zdravil, ki so lahko škodljiva, ponarejena ali slabe kakovosti.

Jaz ga ne kupim.

Zdravo,
enostavno, napisala sem, da bi naročila eno škatlico čaja na moj naslov in poslali so mi čaj in vse napotke o čaju. Res sem zadovoljna – vse ti pojasnijo na mailu [email protected]

Zdravo,
enostavno, napisala sem, da bi naročila eno škatlico čaja na moj naslov in poslali so mi čaj in vse napotke o čaju. Res sem zadovoljna – vse ti pojasnijo na mailu [email protected] Čaj pošljejo iz Maribora!

New Report

Close