Najdi forum

vprašanje za gospo vedeževalko
Mene pa zanima če še odgovarjate na mailu zastavljena vprašanja-hvala in lp

Spoštovana,

mene tudi zanima ali odgovarjate na zastavljena vprašanja po e-mailu? V petek sem vam poslala mail z nekaj vprašanji. Zelo bi bila vesela vašega odgovora.

Hvala in lep pozdrav
Mojca

zakaj pa sedaj nobenega glasu od vedeževalke da oglas potem pa nič kaj zbirate mogoče samo podatke od ljudi al kaj

Ne, na mailu ne odgovarja sploh, ker sem ji že ne vem kdaj poslala in še do danes ni bilo nič… tolk o tem, da stranke ne smejo čakat… vedeževalka larifari, ja!

Ne takoj obsojati nekoga, če se takoj ne oglasi oziroma takoj ne odgovori.

edera

[youtube]abqZU5OVkKk[/youtube] Nikoli obupati 5 sekund pred čudežem ( Maginja Blinkita)

Posti pa še kar izginjajo:)


Ne samo tvoji…
Zato se bom na naslednje potovanje odpravil v Iran ali pa na Kitajsko, morda celo v Severno Korejo. Bom že čisto aklimatiziran prišel tja.

štritofa pozdravi v severni koreji, on je tudi zgasnil internetno:)

La liberté d'expression n'est pas appréciée ici, malheureusement. Attention!

Glede cenzure – danes dopoldne je nekdo čisto korektno in logično vprašal, kje so objavljeni potopisi in galerije, ki prihajajo na natečaj počitniške nagradne igre.

Pa trikrat ugibaj, kaj se je z njim zgodilo.

Ostajam brez besed. 1984, in to na kvadrat!!!

P.S.
Prehitela me je…

vem kaj se je zgodilo z njim, vprašanje sem zastavil jaz, ker me resno zanima kje se zbira ta material, ki verjetno prihaja v silnih količinah in zahteva skrajne napore arhiviranja midva pa tukaj jemljeva čas ederi z temi provokativnimi protiforumskimi posti….

La liberté d'expression n'est pas appréciée ici, malheureusement. Attention!

Pa menda ja ne dvomiš v strokovnost ocenjevalne žirije? Saj ne bo Miša izbirala…
Lahko pa malo vedežujemo, s katere plaže bo zmagovalni prispevek.

Tema se je začela kot vedeževanje, spotoma pa se je razvila v ugotavljanje strokovnosti žirije in še česa drugega.

Dejte se lepo prosim držati teme, ker drugače bo nastala cela zmešnjava. Sporočate (tisti, ki to počnete veste, kdo ste), da naj se določeni posti ali pa teme prestavijo, ker ne sodijo v določen forum. SUper, da to počnete, ampak zavedajte se, da se bo enako dogajalo tudi z vašimi posti in temami, ki ne bodo sodili v določen forum. Takrat srčno upam, da ne boste ponovno spraševali zakaj so bili posti prestavljeni ali izbrisani.

Vito in srakoper, lepo vaju prosim, da obrazložita, kakšno povezavo ima vajin post z odprto temo, da bom lažje presodila, ali ima smisel, da sta posta objavljena, ali ju umaknem, ker se na temo ne navezujeta. Hvala.

edera

P:S: sočasno pa vaju prosim, če lahko na to odgovorita znotraj te teme in ne v okviru kakšne druge v drugih forumih.

[youtube]abqZU5OVkKk[/youtube] Nikoli obupati 5 sekund pred čudežem ( Maginja Blinkita)

Zakaj hočeš pojasnilo znotraj te teme, potem ga pa v nekaj minutah zbrišeš?????
A naj ga ponovim?

Prosila sem samo za to konkretno temo, tako da Vito glede na to, da si napisal 10 točk-večina od katerih se navezuje tudi na druge stvari o čemer je bilo govora v drugem sedežu, sem post poslala Primožu in se bo on odločil, kaj in kako bo odgovoril.

Zato lepo prosim, ne sedaj pisati zakaj je bil post umaknjen ali kaj podobnega, ker sem lepo napisala da je šel post k Primožu, ki si ga mimogrede celo v post vključil ( o vajini debati) o čemur pa sploh do sedaj tukaj ni bilo govora. Sledila bo replika z njegove strani, tako da, lepo prosim, dokler ne odgovori, ne dodatno pisati in komentirati teh 10 točk, ki si jih navedel, ok?

Hvala

edera

[youtube]abqZU5OVkKk[/youtube] Nikoli obupati 5 sekund pred čudežem ( Maginja Blinkita)

Vito pošlji mi svoj post preko zasebnega sporočila prosim, ga nisem videl.

La liberté d'expression n'est pas appréciée ici, malheureusement. Attention!

Vito, nimam časa, ampak vsaj lagat ti ni treba. Če pa že kaj, pa naj bo celotna zgodba.

Ampak tega sem že navajen od tebe. Nisi še odgovoril torej ne boš moderiral tega portala? Nočete imeti svojega foruma samo za popotnike? KOlikokrat sem to predlagal? Mogoče pa bi vedeževalka povedala, ali pač samo prepišem kolikokrat sem to predlagal.

Dragi popotniki, da ne bo resnica napačna, predlagal sem, da imate lahko svoj forum, samo vaš in vanj lahko povabite samo tiste, za katere vi menite, da so dobrodošli, moderator naj bi bil pa Vito.

Zato je tisto, da popotniki niso zaželjeni, zraslo na njegovem zelniku in je debela laž.

Še vedno se mi lahko javi kdo, ki bi moderiral forum samo za popotnike, pa Vito ne bo ta moderator, saj smo mu to opcijo že ponudili.

Hvala

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Jaz vedezujem brezplacno? Postavite mi konkretno vprasanje in dala bom konkreten odgovor na vase vprasanje

lahko preko maila?

New Report

Close