Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Rdeča smrdljička ali krvomočnica

Rdeča smrdljička ali krvomočnica

Živijo.

Midva z partnerjem sva krvomočnico pila oba, en mesec.
V aprilu pa grem po zamrzljencke, pa me zanima, če se lahko caj pije pa do kdaj. A je katera pila pred transferjem?

Živjo punce!

Tudi jaz bi rada z vami delila svoje izkušnje s tole “čudežno” rožico.
Navadno ne verjamem v take stvari, ampak krvomočnica me je pa kar malo prepričala…
Pri prvem otročičku sva se z mojim nekaj mesecev trudila zanosti po naravni poti in ker ni bilo uspeh, sem šla na temeljit pregled h ginekologu, ki je ugotovil, da imam policistične jajčnike. 2 meseca sem jemal clomid+prometrium in nič. tretji mesec sem izvedela za kvomočnico in sem poslusila. pila sem jo samo jaz in prvih 14 dni, istočasno sem jedla tudi clomid+prometrium in wala, bili smo noseči! ali je k temu pripomogla krvomočnica, me preveč vprašate, ampak uspelo je!
tako imam sedaj doma leto in pol staro punčko!
novembra lansko leto sva se odločila za še enega otročička. nekajkrat sva mislila poskusiti po naravani poti, potem pa bi spet začela s terapijo clomida. no prvič nama ni uspelo, drugi mesec pa sem se spomnila na krvomonico, jo zopet pila prvih 14 dni in spet zanosila! Tako da sem trenutno v 5. mesecu nosečnosti in zaenkrat vse izgleda super!

Tako da punce, poskusiti se splača! Pri meni očitno je bilo nekaj na tem!

ja, super, natash in čestitke….jaz sem ravnokar končala z pitjem, jutri naj bi dobila M, 2 dni že imam blag rjav izcedek. Naslednji ciklus bo 3.kar jemljem tablete….. Ko bi le na vsako tako vplivala krvomočnica,kot je nate! 😉
Lp, Nina

Mn zanima a je obvezno da je krvomocnica v kapljicah al pa je lahko tud kot caj

Jaz jo moram še kupiti, ker sem se nanjo spomnila po neuspešnem IVF-u na sredi ciklusa, kaj lahko začnem s pitjem kar na sredi ciklusa do M, ali mora biti to ravno prvi dan M za začeti?

Ima katera kake izkušnje, da mi priporoči, kot vem v času M naj jo ne bi pili? Ali v Sanolaborju, tiste, ki ste jo tam kupile, kaj povedo kako je s pitjem?

Hvala

Mala 202 imava podoben primer. Ravno tako sem imela po razlitem slepicu(pri 3 letih)laparoskopijo, HSG, nato zanosila. Sedaj se pa ze 3 leta spet trudiva…ponovno imela laparoskopijo, ceu kup zarastlin. Sem v postopku IVF. Aja, vmes pa se klomifen jedla. Nic? Upam da bo smrdlivcka pomagala. Ali tebi je?

Pozdravljene!

Tudi jaz sem vceraj zacela piti caj krvomocnive, bega me pa to, da vidim da vas vecina pije enkrat na dan, na cajni skatlici pa pise da bi se naj pila trikrat na dan.. :/ je mogoce katera pila po teh navodilih?

Hvala za odgovore!**

Pozdravljene,

jaz sedaj pijem prvi ciklus ta čaj, sedaj imam ravno o, ki jo kar dobro čutim (no sem jo tudi pred tem čajem); čaja pa popijem eno skodelico na dan (dve žlički čaja); bomo videli čez 14 dni, če je kak učinek; če ne, moram začeti drugi mesec z jemanjem femare…

Lep pozdrav punce…

Se prvič oglašam na forum…
Z možem se trudiva zanosit že več kot dve leti. Sicer drugega pregleda kot rednega pri ginekologinji nisem imela mi je pa rekla, da ona fizičnih težav ne vidi da ne bi mogla zanosit… Imava že osem let starega otroka in nama je uspelo zanosit takoj… zdaj pa kr nr gre in ne gre…:( menstruacije mam redne na 28 dni mogoče kak dan gor ali dol… probala sma že z gelom pree-seed pa tut nič… zanima me pa zdaj ta krvomočnica kupla sem si čaj pila ga še sicer nisem ker imam trenutno M. je imela slučajno katera po njej fulll bolečo M.?

Če si prebrala vsaj nekaj postov na to temo, potem verjetno veš, da je po enem letu rednih spolnih odnosov brez zanositve čas za akcijo, t.j. napotnico za nepoldnostno, ali vsaj spermiogram in pregled hormonov. Ne vem, kako eni ginekologi razmišljajo, a en UZ še ne pomeni, da ni nič narobe. Z UZ se pravzaprav ne vidi prav dosti kar se plodnosti tiče. Prav tako to, da že imata enega otroka ne pomeni avtomatično, da je vse ok. Če ne drugega si ti 8 let starejša,tudi spermiogram se lahko z leti spremeni. Krvomočnico lahko piješ, a hkrati kar odločno povej ginekologinji, da bi rada dodatne preglede, če si to seveda želiš.

Zivjo,
Sem tudi prvič v forumu in me je pritegnila ta rožica, zanimive izkušnje in zgleda zelo pozitivne, jo bom poskusila tudi sama, za mano je 3 neuspeli IVF, imam paizredno nizek AMH.

Mene tudi zanima ali kupiti kapljice ali piti čaj?
Če ve katera razliko se priporočam.

Midva pijeva caj, kupila sem ga v Sanolaborju nekaj cez 2€ je. Sem si pa narocila kapljice FemiSan A, drugace to oglasujejo v Srbiji, so pa dobavitelji tudi v Sloveniji. Ravno danes zacela piti, bomo videli kaksen je ucinek. 🙂

Zivjo,
Jaz sem tudi kupila ta čajček in kapljice ki jih delajo tu v Sloveniji na eni eko kmetiji. Tko da sedaj bomo vidli če bo kaj boljše. Gremo tudi na inekcije in bolj stimulirna postopek. Hmmmm no javi če je kaj novega.

ŽIVJO….ZANIMA ME KOLKRAT NA DAN NAJ SE JEMLJEJO KAPLJICE IN ŠTEVILO KAPLJIC?? ALI NAJ JIH UŽIVAVA OBA?

Kaplice se jemlejo 1x na dan, in sicer 30 kaplic. Nakapaš jih v vodo, ali pa na žličko in potem splahneš z vodo.

Mauuu a te lahko vprašam koliko imaš amh, ker jaz imam tudi zelo nizkega in sem sedaj dobila napotnico za neplodnostno ambulanto…
lp

pozdravljene. sem zasledila da je večini ki ste pile čaj krvomočnice uspelo zanositi..
jaz sem gledala izdelke sanolaborja pa me zanima kaj je razlika med čajem krvomočnice in čajem smrdljička- plavica? je to načeloma enako ali kako?
res si s partnerjem želiva otročka, vendar je že nekaj mesecev vse skupaj brez uspeha 🙁
hvala za vaše odgovore.

Rdeča smrdljivka ali krvomočnica, to mora biti, pomaga pa pri odebelitvi maternične sluznice, da se blastocista lažje oprime. Ni važen “točen datum” kdaj se začne piti, ker ne dela čudežev (osebna izkušnja) 🙂 Začne se piti, ko je konec menstruacije in se začne tvoriti nova sluznica

Pozdravljene tudi jaz se trudim ze skori 2 leti zanosit pa ni nic, zato me zanima kje se da kupit v blizini nove gorice ta caj krvomocnica

Poskusite v Sanolaborju v Novi Gorici, najbolje, da jih pokličete, če imajo. Jaz sem jo sicer kupovala v Sanolaborju v Ljubljani, imajo pa tudi spletno prodajo.

New Report

Close