Najdi forum

Odgovor na objavo uporabnika
Zmedena25, 01.04.2020 ob 13:53

Pozdravljeni,
velikokrat prebiram vaše rubrike in sem se tokrat odločila, da pišem tudi sama. Namreč pred dobrimi tremi meseci sem se razšla s partnerjem in me še danes razjeda dvom, če sem se prav odločila. Naj omenim, da sva bila skupaj leto in pol, pred tem pa cca. 8 let prijatelja in sva se kar dobro poznala. Še preden sva začela razmerje sem vedela, da je zelo dejaven na družabnih omrežjih (fb, instagram, snapchat) za kar sem mislila, da me ne bo tako motilo. Sama imam samo fb in imam na njih večinoma ljudi, ki jih poznam, skoraj nič tudi ne objavljam in skoraj ne lajkam. Potem pa ko sva začela razmerje moram priznati, da me je zelo bolelo, ker sem pri čisto vsaki ženski (znani in neznani) videla njegove lajke in to vse slike ne samo kakšne. Lajkal je pomanjkljivo obleče ženske in tudi normalne. O tem sva potem razčistila in se je umiril. Ugotovila sem tudi, da ves čas dodaja neke neznane ženske in ko sem ga spraševala zakaj, je rekel da iz navade, kar mi tudi ni bilo všeč. Večinoma so bile to ženske, moških skoraj ni bilo. Največji problem pa je nastal, ko sem enkrat ugotovila, da se je dopisoval z eno žensko in potem sporočila na fb-ju brisal. Zagotovil mi je, da se poznata od prej in da sta se menila samo za pijačo. Na moje vprašanje zakaj je brisal sporočila, je odgovoril, da je čistil telefon. Od takrat naprej sem postala bolj pozorna in sem ga prosila, če lahko malo preverim njegov telefon in mi je dovolil. Na snapcahtu sem našla tudi pogovor s to žensko od nekaj mesecev nazaj, ko ji je pisal kakšna lepotička (komentar na sliko, ki mu jo je poslala) in zmenila sta se za kavo. Seveda meni ni nič povedal, da je bil z njo na pijači, niti nisem vedela, da sta tako dobra “prijatelja” da se občasno dobita na kavi. Nikoli mi jo tudi ni predstavil, čeprav je po tistem rekel, da mi jo lahko predstavi. Naj omenim, da sem našla še več pogovorov z ženskami, z enimi je imel čisto običajne pogovore, eni pa je po najinem prepiru razlagal o meni, da sem bolna, ljubosumna, smotana in nora in jo povabil na sprehod (rekel je da nista šla potem in da je rabil pogovor, zato jo je povabil). Spet neka ženska, ki nisem vedela da sta taka dobra “prijatelja”, da se ji zaupa in ji celo govori o meni. Ima tudi prijatelje, ampak nisem videla, da bi se komu potožil. Vedno so bile ženske, zato sem bila ljubosumna in vedno bolj zaskrbljena. Skratka od takrat naprej je meni čisto zavrelo in je dokončno počilo. Po tistem se mi je zelo opravičeval in je rekel, da vedno napiše kot misli in da nič nima z nobeno. Od takrat naprej mu jaz nisem mogla več zaupat, predvsem zaradi tega ker je brisal sporočila. Nezaupanje je bil tudi razlog, da sem zaključila. Ne vem zakaj je brisal, če ni nič takega. Veliko sem prebrala o tem lajkanju in prijateljicah in nekateri menijo, da je to povsem normalno in da smo punce čisto preveč ljubosumne. Zdaj po vsem tem času me res razjeda dvom, če sem bila res čisto preveč ljubosumna in ne bi smela narediti take panike in imam jaz sama neke probleme s pretiranim ljubosumjem. Drugače sva se ujela, imela sva iste cilje za prihodnost, tudi stanovanje sva si že urejala pri njem. Še vedno mi je zelo težko, predvsem zato ker mi je že večkrat pisal, da mu ni vseeno zame, da se je popravil, da me ni prevaral, jaz pa ga vedno zavrnem. Sedaj me žre, ali sem prehitro zaključila. Kaj je vaše mnenje, bi tolerilare takšne stvari na družabnih omrežjih, sem res preveč ljubosumna? Rada bi razčistila s sabo, ker če je bila tukaj napaka samo moje ljubosumje, bom imela verjetno težave tudi v prihodnje.

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Cisto prav si se odlocila. Jaz bi ga brcnila v mednozje in sla. Da bi si zapomnil, kdaj ga je nora in bolna sunila v jajcka.

Opravka imas z infantilom.

Odgovor na objavo uporabnika
Praaav, 02.04.2020 ob 09:31

Defiitvno si naredila prav. To da pise neki zenski da si bolana, ljubusumna…se zdi meni hudo izdajstvo. Ni vse samo v fizicni prevari, ampak je pomembna lojalnost. On do tebe ni bil lojalen. Partner mora bit tvoj zaupnik in prijatelj, ne pa tega iskati v drugih in zacuda samo zenskah. To, da za tvojim hrbtom vabi na kave, pise o tebi, je ponizanje. Nekoga ki ga imas rad, ne ponizas. Ne sekiraj se, naredila si prav. Lp

Ja, been there done that. Je ponizanje.

Osebno mi je zal, da nisva prekinila preden je prisel otrok. Kasneje je bilo se slabse.

meni se je zelo podobno zgodilo. vedela sem, da nekaj smrdi in sem šla čez svoj ponos in fantu prebrskala telefon in sem žal imela prav – pisanje z drugimi, dodajanje novih punc, dobivanje, brisanje sporočil vendar nisem bila dovolj močna, da bi vezo končala. se pa zelo pogosto spomnim na te pretekle dogodke in me razjeda dvom, kaj pa če… zato samo bravo, da si imela dovolj spoštovanja do same sebe, ponosa in poguma, da si to naredila. jaz si tudi želim, da bi bila tako kot ti dovolj močna oseba. mogoče me pa enkrat sreča pamet.

New Report

Close