Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Pediatrija Pediatrija Rastni hormon za deklico

Rastni hormon za deklico

Pozdravljeni .

Imam deklico staro 10 let. Z rastnim hormonom sem pricela pri 9 letih. Deklica je povprecno rastla 5cm na leto, v zadnjem letu in pol  pa je zrastla za 12 cm kar je bil super rezultat.  Tukaj sem storila napako . Napotnico, ki mi je bila izdana za nadaljevanje rastnega hormona sem zamudila, ker sem imela doma se nekaj zdravila. Ko mi je tega zmanjkalo sem odsla v lekarno in seveda tega nisem morala dvigniti ker je napotnica potekla…Problem je v tem da sem pozabila da moram po zdravilo v dolocenem casu predn potece in seveda je napotnica potekla in zdaj ne morem do zdravila. Punca ni zdravila dobila ze 4 mesece 🙁 Pozabila sem pa zato ker se polno zasedena z sluzbo in z mojo punco ki potrebuje veliko pomoci pri ucenju…

Zdravnika me je strah poklicat ker je zelo strog in ni razumevajoc in se bojim da mi prekine terapijo za mojo punco.  A kakor jaz vem je samo ena klinika v sloveniji torej v UKCLJ. 

Prosila bi za pomoc in nasvete. Ali je kdo ki pozna se kaksno drugo kliniko ali zdravnika pri katerem lahko nadaljujem zdravljenje za mojo punco..

Ze v naprej se zahvaljujem za odgovore!
Lp

S tem res subspecialnim področjem se ukvarjajo endokrinologi na terciarnem nivoju. TUdi ni možno, da bi vam kdorkoli predpisal zdravilo (ki se predpiše po mnenju celega kolegija endokrinologov na pediatrični kliniki)) kar tako, ne da bi poznal zgodovino bolezni in opravil pregled.

Pokličite endokrinologa.

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

New Report

Close