Najdi forum

rada bi fanta…

Blondy je pisal/pisala:

> Jst sm bla pred dvema mesecema ista…obvezno sm hotla imet
> tipa! Ampak bolj ga hočeš imet, slabš je. Greš vn in ti na

Zakaj obvezno? Kakšnega si pa iskala, da ga nisi našla? Kaj eksotičnega? Včasih mora tudi Mohamed k gori, veš? 🙂

Ata Smrk…blo je obdobje depresije in v takih trenutkih sm sama seb neumna in se sama seb smilim… Ampak sej mine 🙂 Sej gre Mohamed zdej k Gori…Upam da jo bo dosegu ;))))

Zdravo!
Fant bo prišel sam od sebe, ko bo čas za to. Tudi jaz sem istih let kot ti in
še tudi nimam fanta. Pa se sekiram? Neeeeeeeeeeeeeee, ker uživam svobodo do konca in naprej. Moj nasvet: imej se lepo dokler še lahko, ker si še mlada bo še za vse čas. Če se jaz ne sekiram, pa saj nisva edine. Tudi fantje lahko imajo podoben problem.
Lep pozdrav, Maja
P.S. Spoznala ga boš pri 22 letih.

Kaj se ukvarjaš z vedeževanjem?
:)))

Ja no, sej ne rečem, da zunanjost ni pomembna. Itak, da je. Ampak ne mislt, da boš našla princa svojih sanj.Tak človek, ki bi ustrezal vsem tvojim željam ne obstaja. Priznaj si, da ni nihče izmed nas popoln. S tabo vred. A ni bolš, da si z nekom, pa čeprav ni čist popoln in te ma rad, kot pa da si z enim tipom,ki ni nikakor resen in je kr tak s tabo. Ka ti je sam za poletno avanturco?Ka pa kaka resna zveza? Dej no, stop že enkrat na trda tla, pa mal bolš glej okrog.Drgač lahk kr pozabš vse skup.

Najbolje, da greš v trgovino in si kupiš plišastega medvedka, ker ga boš po počitnicah najlažje vrgla v kot in pozabila.

MiLkA res si zelo slatka k milaka ampak skoda k si Krava

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close