Najdi forum

putika

Pozdravljeni, kljub mladim letom (nimam jih niti 30 še), me je ujela putika. Ker sem po naravi bolj mesojed, me zanima kaj jeste tisti, ki imate diagnosticirano bolezen. Včeraj sem bila namreč na obisku, kjer so postregli narazek. Pojedla sem vsakega po malem – malo bržole, malo suhe salame, malo mortadele, pa kuhan pršut. Ponoči so se težave še povečale. Noga me je grozno bolela, tako, da sem danes kar bolj na sadju in jogurtih. Zanima me, ali je prepovedano jesti vse salame ali samo suhomesnate izdelke. Koliko časa traja, da mine napad vnetja sklepa – sama trpim že 8. dan, pa so težave še vedno velike, na noge niti stopiti ne smem. Gre pa za prvi napad vnetja in ne vem, kdaj lahko pričakujem izboljšanje. Doma imam 2 majhna otroka, ki terjata svoje, moža pa skoraj nikoli dama, ker je veliko službeno odsoten. Sicer jemljem arcoxia 120 mg tablete, vendar oteklina ne splahni, niti rdečina. Kaj pomaga vam, kako si lajšate polečine oz. preprečujete napade.
Za vsakršen nasvet bom hvaležna.
Lep dan še naprej

Pozdravljena tudi jaz sem imela te dni spet zagon bolečin v sklepih samo jaz sem jedla paradižnik pa se vrjetno še kaj takega najde da mi je poslabšalo in te dni imela dijeto sem pila samo vodo in to kar dopsti in mi za zdaj kar pomaga res da si kar naprej na veceju ampak z vodo gredo strupi tudi ven poskusi.
Lep pozdrav!

New Report

Close