Najdi forum

Punce:Resna zveza

No hvala vsem za odgovore. Sej jst vrjamem, da je nekje punca, ki je namenjena meni. Samo kje je?! In mislim, da sem jo tudi že našel, a ima ona napačnega. Punce povejte mi…ste več kot dve leti s tipom, ki vas tepe, ponižuje, ste njegova psica in on vaš gospodar. In si ga dve leti želite pustiti, a se bojite, da vas bo potem ubil. In ko ga končno pustite…jst sm ji tako pomagal…no pol se je “kao” zaljubila vame in sedaj se vrača k njemu…katera bi to naredila? No če vas zgodba bolj konkretno zanima mi povejte, pa jo bom napisal…
PAPA

gregy

Gregy veš kako bom rekla, Če bi te ona mela tolk rada, se ne bi vračala k tistmu prejšnemu tipu. Res pa je, da ne poznam cele situacije. Sam iz tega, kar si povedal, sklepam, da tud če se tebi zdi tko, da je ona tista prava zate, se mi zdi, da ona tega ne misli, na žalost. Mogoče te pa tista čist ta prava še kje čaka. Tko da ne obupaj, pa ne se spremenit, tko kot si tamle zgorej napisu.
Velik sonca :))

Ej gregy. Poglej, ce zdej verjames, da za vsazga nekje raste pac tista ena oseba tud uredu. Sam racuni, da je na svetu 3 mililijarde nasprotnega spola. kako bos ti tle najdu glih tisto, k je teb namenjena. To je tko mal, kako bi reku, bull @!#$.

Glej kva ti jest predlagam. Ne dolg nazaj, sm bil jest isti kot ti. Dober do zens, nezen, pozoren, res sm bil prpravlen narest vse zanjo, ker sem jo ljubil in sm mislu, da je ona the one.In ravno tle sm naredu napako.Ker zenske (zdej ce so moski tud taki uredu, sam ne da se mi o tem govort, ker za gregata so aktualne zenske) so take, da jim nikol ne smes dat vsega, zapomn si to.Ker ce jim das, tega enoostavno ne cenjo in se jim zdis tok samoumeven in dostopen, da jim nisi vec zanimiv. Zakaj misls da si zeli nazaj k prejšnjemu, k jo je tepu pa to. Zato ker so ženske take, da če jim daš vse, te ne jebejo, če jih pa stran odrivaš se pa nazaj plazjo.

Moj nasvet zate, pr men je deloval: na izi si vzem. Ce se res v kero zaljubs se zavestno mal brzdi. Kar pomen, da ce mas tel v rok da bi jo poklicu kr tko mal ga odloz itd. pa zmeri tko deli, da se bo ona matrala zate. Sej ji vraci, sam ne tok kukr bi si zelu, ker se bos s tem sam zasral (sej vem, zdej se bojo une uglasle k majo pa rade take tipe k se jim odprejo, sam to je sranje, v resnici tega nocjjo, rajs ga majo kot nekoga k je bl trden, ne pa vs nezen in zenskast navznoter).
V mislih mej skos to, da cens tisto, za kar se mors mal potrudt, kar ti je servirano na pladnu, ti ne pomen velik. Isto je tle.

Bot mal bl egoist pr zenskah, pa te bojo mele rajs.

lp
simon

Govorit je vedno lahko…sej se nimam namena spremenit. Tak pač sm. Pa če vam je všeč al pa ne…..

Uhh, to je pa en hudo dobr nasvet. Pa še čist res je tako!

Kot predstavnica ženskega spola lahko komentiram, da to na nek način res drži. Do neke mere. Kratkoročno. Na dolgi rok pa te potem kot žensko začne vsa stvar že malo utrujati in spet ni prav. Vedno smo lahko srečni samo, če dajemo in prav toliko dobivamo tudi nazaj. Najbolje je pač, da se najdeta dva “taprava”, kjer odpadejo vse “finte” in smo lahko vsi takšni kot smo v resnici: bodisi nežni, bodisi čustveni ali pa nekompromisni in trdi pa nekako super pašemo skupaj-brez pretvarjanja. Kaj pravite???

K Simonovemu razmisljanju bi dodal to, da so njegova opazanja delno
resnicna. Delno zato, ker veljajo za (precej) custveno in sicer nezrele
zenske, ki pa jih je, zal, vecina. Pri zenskah, ki so sicer custveno zrele,
so take igrice brez zveze, neke vrste utrujanje in ne vodijo nikamor.

Torej je pac treba najprej preceniti, s kakim tipom zenske imas opravka
in temu prilagoditi taktiko.

K vragu taktika in vse ostalo fintiranje okoli taktik. Pod “pravim ali pravo” si sigurno nihče ne predstavlja fintiranja. Živeti celo življenje z neko osebo pod krinko neke namišljene osebnosti utruja in izčrpava. In dokler ne najdeš osebe pri kateri si lahko to kar si in obratno nisi našel pravega partnerja. Življenje v dvoje brez zafrkancije in sprenevedanja je vendarle natančno to kar si vsi želimo.

No sej je vse lepo..pa tud jst vem, da ne bi smel bit ravn tak lolek kt sm, sam kaj pa nardit, če drugačen ne moreš bit???? Ker jst ne morem bit.

Se strinjam. Vendar – poglej vecino punc okoli sebe. Kaj bos videla ?
Trgovke s custvi, nic vec.

Problem je v tem, da ma vsaka ženska kakšne take izkušnje, da jo je pol nečesa strah. Najhujše so tiste, k jih je že kdo prizadel. Če s temi tko delaš kukr grega, ti pol, ko vidjo, da bi se nate pa lahko resno vezale in da si ti prpravljen na to, enostavno zbežijo. Zato morš z njimi v začetku delat tko, k sm prej razlagu.In če se pol pokaže, da sta res za “skupi”, kot prav Tina, pol nehaš z vsem tem sranjem. Zdej tina, jest ne vem, koksi ti stara, pa kok maš kej izkušenj z resnimi zvezami, sam ti lohka povem, da tud pol, k si že tok za skupi, kakšni prijemi še zmer hudičevo prov pridejo, ker problem pr ženskah je tud to, da nikol, ampak res nikol ne veste kaj bi rade. Mgoče si mislite da veste, pol pa k to dobite, ugotovite, da to ni to. Zato morš tud po ene parih letih še zmer prakticirat to, da jim nikol ne daš vsega.
Zdej tina boš rekla, da če sta dav res za skupi, pol tega ni treba, j dost da se masta rada. To bi blo res v popolnem svetu. Tuki je pa preveč zunanjih dejvnikov. Neki že vpliva na to, da vam kaj ni prov, kar je sicer normalno, sam zarad tega mormo mi, ves cajt držat stanje, k se morte vi mal matrat za nas. Sam tega se mormo fantje res zavedat. Problem v praksi je, da se tega ne zavedamo tko nazorno in kaj pol delamo: ravno obratno, mi smo tisti k se matramo neki pa smo copate, to pa predvsem zato, ker nam seks tok pomen. Posebi taki tapridni mislijo, ko majo enkrat tako žensko, da je ona edina k jo ma. In to ona začut in se začne zajebavat s tabo. Ves cajt se morš zavedat, da je rib dost v morju (zdej bo kakšen pomislu, ampak z njo se res štekam pa vse, sam resnica je, da se lohka tud še s 100 drugimi, sam probat bi mogu) in če se tega zavedaš, pol nimaš tazga strahu,kar pa vpliva na samozavest, samozavest je pa tista, k ženske hudo prvlač, predvsem zato, ker so same velik bl čustveno labilne.

Tko bom reku, ženske ste kr nadarjene za to, da se zajebavate z nami, posebi če smo pridni. Tko da fantje, če nočte da bi se igrale z vašim srcem, bodte mal bl zajebani in samozavestni.

Ajde, lepom se mejte,
simon

Nič, ostani tak kot si, samo mogoče bodi malo bolj pazljiv kdaj in kateri se čisto odpreš. Si boš prihranil marsikatero razočaranje. Poskusi, verjamem pa da bo težko, ker čez sebe je rez težko iti. Poskusi tako, da bodo misli prehitevale dejanja. Ko boš prišel v določeno situacijo premisli, kako bi “stari” gregy ravnal in potem tega ne naredi. Pač se zadrži.
sam sem opazil zanimivo situacijo. Če nudiš punci ki jo hočeš osvojit in ima kake težave sama s sabo ali okolico, preveč podpore, potem te začne sprejemat kot svojega prijatelja, zaupnika, tolažnika. Ko dobiš enkrat tak status boš težko prišel naprej. Od tod do njenega fanta je ogromen zid, ki ga ne sesuješ z veliko količino dinamita in ga ne preplezaš niti z gasilsko lestvijo. Po moje je bolje, da nudiš punci ravno toliko opore, da vidi, da si boljši od drugih. Za tisto popolno predanost bo še dovolj časa ko jo boš osvojil. Pa še nekaj je. Ko je enkrat punca tvoja. Taki tipi kot si ti, zelo dostikrat napačno reagirajo v vezi. To svojo naklonjenost do punc, to pripravljenost da bi zanje vse naredili napačno usmerjajo. Saj ne rečem, take lastnosti so zelo lepe in dobrodošle, bodi srečen, da jih premoreš, samo hitro se ti lahko zgodi, da postaneš “copata” Tako prilagajanje puncam, lahko preide skoraj v obsedenot s tem kako punci ustreči. Tega pa punce nimajo rade. Rade imajo tipa z lastno hrbtenico. Saj se mogoče fajn sliši, da rečeš punci “ljubica, na morje greva tja kamor boš ti želela”, ali “večerjala bova tisto kar boš ti želela”, v glavnem, ne sme bit reveč tega. Punce potrebujejo in imajo rade, da tip jasno pove kaj bi rad, kaj mu je všeč, pa tudi če se vedno ne strinja z njo. Včasih imajo rade, da se odločiš namesto njih, da stojiš za svojimi besedami, ne pa da vse njim prepuščaš. Tebi se recimo zdi, ako si dober in prijazen, nje gre pa to na živce, ker nimaš svojega jaza.
Upam, da sem ti vsaj malo pomagal, če sem pa čisto mimo brcnil naj mi bo oproščeno, tako vaj jaz zadeve vidim.

To je bilo namenjenu gregiju, sem napisal pod napačno sporočilo, se opravičujem

Ej grega, to k si zdej povedu je sranje.Da ne moreš bit drugačen.Glej tak k si, si postal zarad kakšnih vedenjskih vzorcev staršev al pa kej, kar pomen, da si se kr velik del tega kar si, nauču. Zdej pa, česar si se nauču, se lahko ponovno naučiš, kar pomen, da si lohka tud mal bl zajeban če hočeš. Ne mi zdej s tem sranjem, tak sm. To pičke govorijo, ja taka sm, zato ker se jim ne da pomatrat. Če ti nimaš ene roke, lohka rečeš ja takk sm, sam kar sepa tiče karakterja pa to ne drži, vsak se lohka spremeni. Tko da fantje, če vam kakšna joka s tem, da taka pač je pa to, morte vedt, da če je to njen edini izgovor, da nečesa pač ne nardi al pa ne dela, da ji kratko malo dol visi za vas.

lp
simon

Ja, samozavest! To je to! To je bistvo! Punce opazijo samozavest in to jih privlači. Ne marajo šlev. Se sprašujete, zakaj se dogaja, da ravno tisti tipi, ki imajo večje binglje med nogami praviloma tudi več “podirajo”? saj se ne vidi velikost na zunaj in v bistvu sploh ni važna… fora je v samozavesti. Taki tipi že na zunaj izražajo to svojo veliko samozavest in punce jo opazijo. Zato, če tip že sam v sebe ni siguren, potem tudi pri punci ne bo nič opravil. Na koncu bo rekla “saj si super fant, razumevajoč, itd, ampak si predober zame” ali “nisi moj tip” beri: premalo samozavesten si!

Vse kar si povedal vsekakor drži. Ampak ko imaš pri določeni starosti že vsega tega sranja “poln kufer” sam več ne želiš tu in tam “zaigrati” drugače. Jaz vem, da bi tudi jaz morala malo zafulirati in se pretvarjati ampak nočem več, ker sem že vsega tega sita do grla. Zakaj bi ga morala delati vedno znova malce ljubosumnega, da bi ga sprobavala in se prepričala kako me ima rad? Ali pa kako drugače obračati?
Res je, da ko imaš tipa, ki bi zate vse naredil, ne znaš tega ceniti dovolj in ti kaj kmalu postane dolgčas. Zdi se ti premedel, prečustven… Ampak, ko pa naletiš na nekoga, ki ni takšen (tip z zelo veliko in močno lastno hrbtenico in ogromno mero samozavesti)… Spet ti ni prav. Lahko pa primerjaš in se nekaj naučiš iz tega. Lahko nanovo prevrednotiš osebnostne vrednote, ki ti pri moškem štejejo in jim daš drugačno težo.

Ja, seveda nas to privlači. Na začetku kar norimo k takšnim frajerom. Za prvi kontakt je to kot med za čebele… Kasneje pa so pomembne tudi druge reči….

Ha ha…zdej že ne vem več kaj naj nardim :))) Vsi me tolažte kot otročka:)) Sej je lepo od vas…nasvete mi dajete kot očetje in rad vas imam :)))) Hvala :))

Ja seveda so pomembne tud druge reči, kasneje.Ampak sej bit mal čustven pa razumevajoč itd.ni tak problem. Kdor nima kamna namest srca mu to ni problem. Najhujši je pač začetek.

Glede tistga, Tina, k si gor nekje omenjala, da se ti pol ne da delat tipa ljubosumnega, da bi vidla da te ma še rad. Tega itak ne smeš delat, ker s tem sam pokažeš, da si nesigurna vase. Z ljubosumjem se itak ne splača igrat, ker je k ogn, veter mal drugač zapiha in se lahko obrne proti teb. Tko da tud recimo če si ljubosumn, tega ne pokazat, rajš si jezik pregrizn. Posebimoški s tem pokažejo, kok mal so prepričani vase. Morš pač dojet, da če ti ženska začne neki ga srat z ljubosumjem ne boš nč naredu oz. sam poslabšu. Tko da če se bojiš da bo šla drugam, se morš delat k da ti je vseen. ker če boš paničaru jo boš še sam poslal od sebe. Zdej če pa špilaš flegmo, bo pa ostala, najverjetneje, ker ne vidjo rade, da si tok pr seb, da ti ni panike če gre. Pol se hočjo tok potrudt, da k bi ga naslednjič kej srale, ti ne bi blo useen. Rade vidjo, da so pomembne. Tko da morš skos držat stanje, k se more trudt za pomembnost.

lp
simon

Grega, očitno moje nasvete ignoriraš. Zdej maš že nas neki rad pa si nam ne vem kok hvaležen. Vidš, to je že napačen odnos.Dej bot mal bl zajeban. No če mas sebe kaj rad, ne sam drugih, pol boš.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close