Najdi forum

Punca ne čuti več tako kot včasih.

Kot bi brala, da opisuješ mene. Le da je pri meni vzrok znan (meni), fantu pa ne. Namreč zapletla sem se z bivšim. In sedaj sem v klobčiču, kjer ne najdem izhoda oz. nisem tako močna, da bi zapustila fanta po 5 letih veze.
Vem, da bi morala pomisliti na sebe in svojo srečo, toda ne morem. Ne morem ga vržt iz stanovanja, ker nima kam it. Grozno mi je. Pa vem, da ni prav. Kajti čustva so pri meni že nekaj časa ohlajena. Ostala je navezanost in navada.

Upam, da bom uspela zbrati moč in končati vezo tako na eni ali drugi strani, kajti to mi jemlje energijo. In bojim se, da bo nekega dne še huje in bolj boleče, če zve, da obstaja še nekdo.

Lp in veliko sreče.

Drago, kako je sedaj z vama?

Nima vec custev.

Pozdravljeni mene pa zanima namrec z punco sma bila skupaj 5 let 6 leto tece in imava otroka starega 1 leto….jas sem star 32 let moja partnerka no zaj bivsa pa 25 let.vse je bilo vredu skupaj sva zivela v svojem stanovanju 4 leta vse lepo in prav sma imela tudi prepire pa sma jih skupaj resila….ampak kr naenkrat mi rece punca da rabi cas zase in da nima vec custev do mene pa naj grem domou tam kjer sem biu doma pa da mi bo povedla cez kaksen mesec kak se bo odlocla…..ampak js jo se kr ljubim pa rat jo imam pa nebi jo rat zgubil ker mi res pomeni vse in kaj zdaj storiti zakaj po 5 letih mi rece to da rabi cas zase zakaj mi ni to povedla ze prej ko ni otrok.

Pa sem ji tut pisau naj pove razlog vem da rat gnjavim ampak cem da bi me ljubila da bi imela spet custva do mene sam srecava se ko vzamem otroka ko ga mam tisti dan  zaj pa nwm kaj naj naredim l.p

New Report

Close