Najdi forum

Ali mi lahko priporočate katerega dobrega ortodonta – iz lastnih izkušenj, izkušenj vaših znancev, prijateljev, sorodnikov… (sprašujem za celo območje SLO).
Pri meni gre pač za samoplačniško varianto, saj sem blizu 30-ih in bi rada le dobro strokovno opravljeno delo za pošteno plačilo.
Jah, tudi takšna tema je zame še kako aktualna, da ne bo kdo komentiral, da nisem na pravem mestu vprašala. Predvidevam, da vas ta forum prebira precej in da ima kdo podobne težave…
Hvala in LP!

Povprašaj naše stomatologe,mogoče ti lahko oni priporočijo kakšnega dobrega ortodonta.

Primož

Ja, ena dobra stomatologinja je v BS/3, ki mi lahko pove(priporoča) za ortodontinjo.
Če ti lokacija ustreza mi piši in ti dam točne podatke. Zelo dobra stomatologinja (samoplačniško) je na Tržaški cesti blizu kina Vič in tudi zanjo ti lahko dam točen naslov, če ti ustreza mi pa piši in dobiš točne podatke. Res so nekoliko dražje ampak si zate vzamejo časa kadarkoli in kolikor je pač potrebno. Zelo rade svetujejo in ti res pomagajo, tudi vnaprej povejo svojo ceno tako da se potem lažje odločiš.

Poznam enga dobrga ortodonta ker tut sama hodim k njemu in sicer je to I. Pavšič in ima ordinacijo na Litijski cesti 43 v Lj. Garantiram da ne najdeš boljšga. Če hočš zvedet še kej več kr upraši.
Lp

Bi se kar priporočal za naslov, če lahko.
Ali pa vsaj tel.št.

Ali ima koncesijo?

Pa če imaš mogoče kakšne izkušnje, jih prosim malo opiši, npr. koliko je treba doplačati za posamezno zadevo.

HVALA! 😉 , 😡

Obema Thx za odgovora!
Gregor, lokacija je o.k., pa kar povej kdo in kje je ta ortodont.
Upam na najboljše, tudi za vaju! LP!

V bistvu me zanima če ima koncesijo, ker če ne je skor nemogoče plačati.

aha, mel sem zasral prejšnji odgovor, samo zberem podatke in ti sporočim, a prov.

Največ kakšen dan lahko traja, da jih dobim.

To je povezano s tvojo starostjo, jaz vem, da sem avtomatsko samoplačnik, ne glede na koncesijo…žal.
Počakam na tvoj odgovor.

Evo ga :

ORTODONTSKA IN ZOBNA ORDINACIJA

dr. ANAMARIJA ČIGON
Bežigrajski dvor

Peričeva 25

in še stari tel: 01 136 22 11

Najboljše je da prej pokličeš in vprašaš za ceno.

Grehor, hvala, hvala, res si mož beseda.
Lepo se imej!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close