Najdi forum

Pozdravljeni. Zadeva je sledeča. Imela sem partnerja, ki je konstantno varal, iz ene veze v drugo je hodil vedno z varanjem, vzporedno je mel mene in drugo en mesc. Ok se razideva. Nova ženska pa ni verjela dokazom, da je imel poleg nje še mene. Kaj narediti v takem primeru, ko ji predložiš pisne in slikovne dokaze, pa ženska še vedno njemu verjame? Če bi jaz vedela za vzporedno prevaro, bi on bil adacta zame še isti trenutek. Ta ženska kokoš pa je še dalje ob njem in slepo verjame vsem negativkam, ki jih on sedaj njej natvezi. Kako je dans to mogoče, a se ženske res spuščamo tako nizko zaradi deda, ki ne premore drugega kot velikega k… in IQ. Kam so šle vse zagovornice fenimizma?

In zakaj se ti kot samozavestna ženska sploh ukvarjaš z bivšim? Ne se slepit, ko nadleguješ njegovo sedanjo z dokazi in fotografijami, se seveda ukvarjaš s tem bivšim, ne z njo. To je samo način za ohranjanje neke povezave z njim. Bodi jezna predvsem nase, kje je pa tvoj ženski ponos in feministična zavest?

pa kakšen feminizem, ne seri še s tem. Bi bil raje samski kot prenašal zoprnijo od feministke.

zagovornice feminizma živimo svoje življenje kot vemo in znamo in niti slučajno se ne bi zapletale s takimi babjeki, kot si se ti. Če pa že naletimo na kakšnega, zadevo rešimo brez drame in vpletanja to vseh žensk na svetu.
naredila si neumnost, popravi jo, pa nauči se, da ne boš naslednjemu babjeku nasedla.
Za druge pa se ne sekiraj, saj je neumnost večja od vesolja.

Na avtorico gledaš kot na drugega moškega, kar je zelo napačno. Ženske se znajo v kritičnih momentih precej bolj pragmatično odločati in v večini primerov potegnejo skupaj. Poznam primer, kjer so se ljubce (4kom) obrnile na ženo in tipa družno postavile pred dejstvo in odslovile.

Ma ne, sploh se ne ukvarjam z njim. V popolnosti sem se odstranila, živiva vsak v drugem kraju, tako, da tudi srečanj ni, se je pa gospodična pričela vtikovati vame in sem ji samo vso resnico predložila. Kljub vsemu ostaja z njim. S kakim razlogom? Nimam pojma….

bravo, točno tako, herotica, se strinjam.

Na avtorico gledaš kot na drugega moškega, kar je zelo napačno. Ženske se znajo v kritičnih momentih precej bolj pragmatično odločati in v večini primerov potegnejo skupaj. Poznam primer, kjer so se ljubce (4kom) obrnile na ženo in tipa družno postavile pred dejstvo in odslovile.
[/quote]

Ah, to si gledal v filmu!

Res ne vidim nobenega pametnega razloga, da ena od bivših nekaj prepričuje ta novo. Meni to v vsakem primeru, tudi če ona naveže kontakt, diši po ohranjanju povezave, pa naj ta bivša cepeta, kolikor hoče. Če bi res opravila s tem ničvrednežem, bi ta novo vljudno odslovila, blokirala cifro in niti v sanjah ne bi šla celo odpirat teme o tem, jadikovat nad feminizmom in ženskim rodom na sploh. Zaradi enega brezveznega tipa?

Ti bi morala biti samo srečna, da si TI spregledala, kakšen je in ga odslovila. Kaj pa sedaj druga z njim počne, pa ne vem, zakaj te zanima. Bolj bi te moralo zanimat, kako boš TI v prihodnje poskrbela, da ne boš na enak tip moškega naletela.

Ah, to si gledal v filmu!

Res ne vidim nobenega pametnega razloga, da ena od bivših nekaj prepričuje ta novo. Meni to v vsakem primeru, tudi če ona naveže kontakt, diši po ohranjanju povezave, pa naj ta bivša cepeta, kolikor hoče. Če bi res opravila s tem ničvrednežem, bi ta novo vljudno odslovila, blokirala cifro in niti v sanjah ne bi šla celo odpirat teme o tem, jadikovat nad feminizmom in ženskim rodom na sploh. Zaradi enega brezveznega tipa?
[/quote]

Ta film se je dogajal v Črnučah. Igralci pa sami naturščiki.
Podatek sem dobil pa od ene izmed grelk moje posteljele. 😉

Hej
Prvo kot prvo bodi vesela , da si se tega nicvredneza resla. Razumem kaj ti zdaj hodi po mislih in se želiš maščevati in mu razdreti to zvezo, ker je on tebi zlomil srce. A je vreden da se sploh še obremenjujes z njim? Glede te ženske, ah koliko je takih ki grejejo posteljo poročenim pa jih nič ne moti da se je pred kako uro še stiskal k ženi..
Če si feministka, ceni sebe kot žensko, samostojno, odločno in ne ubadaj sej z bivšim idiotom, ki tako ali drugače bo mi ta zveza tudi propadla.. Enkrat vara, vedno vara

S preprostim razlogom. Ne verjame ti, misli da ji želiš le škodovati, kar med ženskami ni ravno nekaj nenavadnega. 🙂
Saj ti si tudi rabila nekaj časa, da si ga spregledala a ne.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close