Najdi forum

:))) taej, sej včasih so bile ženske poročene in je šel moški priimek avtomatsko naprej. če pa ni bla poročena, je bla pa kurba, otroci pa pankrti. :)))

In katarina, misliš da je danes kaj drugače? No, res je da je vse manj poročenih. In toliko več problemov. Ker nam je kardelj razložil da lahko seksamo tudi v skupnem gospodinjstvu. 🙂

probleme si delamo predvsem sami, ker smo zategnjeni, ozkogledi in nezmožni sprejeti različnosti.
če banalne situacije napihnemo do nezavesti, kaj je šele pri resnih zadevah.

resnično ne razumem kako lahko z nekom spiš, narediš otroka, potem pa se do njega obnašaš slabše kot do sovražnika. velja za oba spola, oba starša. če se imamo za razumska bitja potem tako tudi funkcioniajmo, če pa smo živali, pa dejmo bit živalski na vseh področjih.

Če bi si drznila in ne vpisala njega v rl in otrku ne dala še njegovega priimka zraven, bi me še na drugo stran spravil.

Pri nama je obratno, kot pri tistih, ki jih ti opisuješ. Beri raje, ne brcaj v temo.

Zato ker se nam zdi da to ni nič takega, če si z nekom spal. Ker smo do konca degradirali spolnost, da so še kurbe ob posel. 🙂 Seks je res nekaj kar ni vredno nič. in v tem postajamo živali.

Neva, ti si resno hendikepirana za zakon.

ja, torej sma že dva.

Jaz ti resno svetujem da pozabiš na bivšega in se posvetiš celibatu.

Zato ker se nam zdi da to ni nič takega, če si z nekom spal. Ker smo do konca degradirali spolnost, da so še kurbe ob posel. 🙂 Seks je res nekaj kar ni vredno nič. in v tem postajamo živali.

Neva, ti si resno hendikepirana za zakon.[/quote]

jaz pa na to gledam drugače. seks sam po sebi res ni nič takega, da bi ga morali mistificirati in iz njega delati “štalo”. če bi bili manj zategnjeni okoli tega bi bilo vseliko ljudem lažje in lepše. edina stvar, ki se meni zdi problematična je, da se za otroke, ki se spočnejo, ne prevzema odgovornosti. če si ga naredil ,potem ga živi, če pa jih nisi sposoben živet, jih ne delat. pika. to pomeni za OBA roditelja, ne samo za enega.

seks kot seks je pasam po sebi popolnoma neproblematičen.

A noben od vas ne loči recimo golega seksa od ljubiti se z nekom? Meni ni isto se dol dat z nekom čist iz golega užitka brez čustvene navezanosti kot seksati z osebo, ki jo ljubiš in s katero imaš močan čustven odnos.

xenna: seveda ločimo. pri seksu iz golega užitka je prav malo briga če imaš povešeje prsi in če se ti vidi celulit. pri seksu iz ljubezni moraš bit pa “princesa”, da te ima tvoj “princ” rad :))))))))))))))))))))))))

jp 😉

torej tadej – nismo razvrednotili seksa – samo ločili smo goli seks od prave intimnosti.

v konnči fazi lahko ženske seksamo kolikor hočemo, pa ne bomo zanosile zaradi svoje malomarnosti. moški so tisti, ki ne znajo delat s svojim orodjem. :)))))))))))))) pol pa špricajo povsod, če imajo le 5 min časa. :)))))))

najdražji seks je? kateri? tisti, med katerim narediš otroka.

Ah, ve bi razpravljale o seksu. če pa se zgodi je kriv moški. saj imate prav. res je treba pazit koga imaš v rokah.

In ti xenna, veš da se midva ne razumeva. Ti si tako v izvenzakonskem zakonu in ne vem kaj je to goli seks, ali intimni?

Ah krivda in malomarnost je lahko kar obojestranska. In eni in drugi mormo pazit koga imamo v rokah.

V mojem izvenzakonskem zakonu je intima. Vmes, ko sem bila sama, pa se je našel čas za goli seks – seveda ob primerni zaščitenosti.

Goli seks je z nekom, ki ti je privlačen – ne gojiš pa čustev do njega. Intimni seks pa je z osebo, ki jo ljubiš in s katero si pripravljen deliti intimnost…

Ma, kolk mora bit srečen tisti, ki te ima.

Kolk šele tista ki nima tebe…

Kaj se sploh oglašaš, če me sovražiš?

Ja, xena, ko pa vsi vemo, da je Tadej eden tvornejših sodelujočih tu gor. Njegovi nasveti so zlata vredni in vedno stoprocentno pravilno, njegovo razmišljanje pronicljivo, široko, globoko in odpira nova obzorja, zlasti kardeljevska.

xenna: ne razumem, kakšna je po tvoje ta razlika med “golim seksom” in “intimnim seksom”. zame je že penetracija sama po sebi intimna. :))

po drugi strani pa ravno oseba, ki ji najbolj zaupaš, najbolj rani. to pa smo tukaj gor že skoraj vse dale skozi. in še vedno zaupamo … 🙁 jaz vedno manj.

hmmm razlika – jst mislem, da jo prov dobr razumeš Katarina 😉 Mogoče le izrazi niso najbolj primerni. Pač one night stand ali pa seks z nekom do kogar gojiš globoka čustva – ni isto.

New Report

Close