Najdi forum

Preverjanje zvestobe partnerke


Nimaš kaj. Po moje je ekonec, tudi sam to veš.

Gre se za moralo, ne pravico. A je moralno da ima tvoj otrok mater za kur-o?[/quote]

Kaj ima morala z ljubeznijo? Podlo je ženske označevati za kurbe.
Ženska je avtomatično slaba mati, če sexa z več kot enim moškim?[/quote]

:…a ti sploh prebereš kaj pišeš? ne ni nujno da jeslaba mati, je pa sigurno kurba.

ce se vozi okoli s svojim avtom, je zadeva zelo enostavna, da ugotovis kje se goni okoli.

Kupis en poceni, rabljen android telefon in predplacnisko sim kartico, ki mora omogocati prenos podatkov. Ta telefon skrijes nekam v avto. Na tem telefonu moras registrirat nov gmail racun in potem preko racunalnika, ali raznoraznih aplikacij preko svojega telefona, vedno ob vsakem trenutku vidis kje se nahaja.

To je najlazji nacin, k pai ni najbolj tocen. Ampak ce ti rece da je bila doma, je pa 15km stran, je dovolj dober.
https://www.google.com/android/devicemanager

Obstajajo pa programi, ki ti lepo risejo crto po zemljevidu v zivo.

Edino ce to spet ni “tvoj nivo”, potem pac zivi v nevednosti.

Informacijske tehnologije so ze tako napredne in dostopne sirsi mnozici, da ce to obvladas, odkrijes partnerja, ki te vara, v trenutku. Omogocajo snemanje lokacije, vklop snemanja zvoka na daljavo, tudi kamere, na daljavo pregled nad: sms, facebook, seznam klicov, tudi zvocni posnetki pogovorov.

hvala ti za tole, avto je moj, tako da telefon brez težav morale vgradim v svoj avto

hvala ti za tole, avto je moj, tako da telefon brez težav morale vgradim v svoj avto[/quote]
kdo pa pravi, da s svojim avtom hodi po kurvariji*???
saj veš, da nič, kar narediš, ne more dati ziher odgovora….

ja kak ne?? Klices drago, kje si? Rece doma. Na telefonu vidis da niti slucajno ni, ampak je na naslovu vukojebina 4a. Se peljes do vukojebine 4a in jo lepo pocakas zunaj. Ce imas sreco, jo dobis ze v prvem poskusu z jebachom, kako se poslavlja pred vrati. Ce ne, ponovis vajo nekajkrat. Prej kot slej je uspeh zagotovljen.
Mislim enim res kronicno primanjkuje domisljije.

Ce se hoces v zadevo malo bolj poglobit, namestis na njen telefon raznorazne programcke, ki jih ona ne more odkrit. In takrat je varalica pecena, ker dobesedno ves kdaj je vdihnila, prdnila, sla srat,… vse ves.
Varalicam v teh casih res ni lahko, ce imajo ob sebi partnerja, ki vsaj malo obvlada te zadeve.

in kaj narediš v takem primeru?
kličeš babo, rečeš, kje si
ti reče v službi
avto pred službo, telefon potrdi, v resnici pa skače boh ve kje…

mislim… tvoj način uporabljajo paranoiki
ne varam, nikoli nisem in nikoli ne bom.
ampak če bi mi tip začel srat s čim takim, ker ima probleme sam s sabo in lastno negotovostjo, pa leti skozi vrata.

hvala ti za tole, avto je moj, tako da telefon brez težav morale vgradim v svoj avto[/quote]
kdo pa pravi, da s svojim avtom hodi po kurvariji*???
saj veš, da nič, kar narediš, ne more dati ziher odgovora….[/quote]

ziher ni nič, razen umreti. lahko pa s tem avtor vidi če mu laže in potem ukrepa dalje, kar je prvotni namen.

problem pri takih, ki se poslužujejo tako nizkih dejanj – špijoniranje, zasledovanje, inštalirane prisluškovalnih naprav… je, da na vsak način hočejo dokazat, da jih oseba vara. in s tem, ko ničesar ne ugotovijo, itak niso zadovoljni, in rinejo dalje, da bi ja našli kak dokaz.

problem pri takih, ki se poslužujejo tako nizkih dejanj – špijoniranje, zasledovanje, inštalirane prisluškovalnih naprav… je, da na vsak način hočejo dokazat, da jih oseba vara. in s tem, ko ničesar ne ugotovijo, itak niso zadovoljni, in rinejo dalje, da bi ja našli kak dokaz.[/quote]

in kaj je narobe s tem, da želiš zadevi priti do dna? prisluškovanje res ni moralno, ampak kurb.nje je pa še manj.

če pa ima avtor težave z moralo, pa naj si kupi gps napravo za v svoj avto. je legalna in ti izriše pot kje si bil. Če ti pa babnca pobriše pot pa spet veš da nekaj ne štima.

V vsakem primeru je vajine zveze konec. Če boš dokazal, da te vara, jo boš pustil ti…če te ne vara, te bo pustila ona, ker ji ne zaupaš.

Enostavno je:

Lahko nastaviš CIA, NSA špijunske naprave vsepovsod in sledi:

a) najdeš z ljubimcem, zveze konec
b) ne najdeš nič, zveze konec (te bo ona odpikala), ker ji ne zaupaš in špijoniraš

Tako da si prišparaj cajt in dnar in zaključi zadevo takoj, ker itak vse možne poti vodijo tja. To ni za nikamor zveza.

Hehehe, kok isto razmišljamo.

Jaooo, kaki detektivi…da bi men en tkole sral kot tistle manuel piše, ma ga zbrcam čez vrata, še preden najdem enega kvalitetnega jebacha. Ponavad so najhujš paranoiki tisti, ki so sami z vse sortam žavbami namazani.

samo avtor teme ve, kak odnos imasta s partnerko, nekaj na skrivaj iskat in raziskovat, ter preverjat… ko ni zaupanja ne pomaga več nič. zakaj pa sta spustila odnos tako daleč, se morata pa sama vprašat.

hvala ti za tole, avto je moj, tako da telefon brez težav morale vgradim v svoj avto[/quote]

To ni nič bolj moralno, če v lasten avto nastaviš, če je to z namenom, da ji slediš.

dej mi kontakt od tvoje žene … ti jo v tvojem naročju nategnem

problem pri takih, ki se poslužujejo tako nizkih dejanj – špijoniranje, zasledovanje, inštalirane prisluškovalnih naprav… je, da na vsak način hočejo dokazat, da jih oseba vara. in s tem, ko ničesar ne ugotovijo, itak niso zadovoljni, in rinejo dalje, da bi ja našli kak dokaz.[/quote]

in kaj je narobe s tem, da želiš zadevi priti do dna? prisluškovanje res ni moralno, ampak kurb.nje je pa še manj.

če pa ima avtor težave z moralo, pa naj si kupi gps napravo za v svoj avto. je legalna in ti izriše pot kje si bil. Če ti pa babnca pobriše pot pa spet veš da nekaj ne štima.[/quote]
kdo pa sploh pravi, da se khurba???
lahko je vse samo v (tvoji) glavi

Če ji ne zaupaš, naredi konec in si dajta mir. Ženska te pač lahko že pred zajtrkom trikrat okrog prinese, pa ne boš nikoli zvedel. Tako pač je.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Če bi jaz dobila tak sms bi možu v minuti povedala zanj – verjetno bi se skupaj smejala temu.

Z neznane številke ga pošlji možu. In povej čez par dni, kako sta se smejala.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

New Report

Close