Najdi forum

preveč zahtevna??

Petra:)

Sem 5ra, ja 🙂

Kaj me poznaš? Booo 🙂

Zijo Tanci!
Sem prav vesela, da nisem edina s tem problemom, kajti vidim, da imava istega… Kako pa naprej… boo 🙂

Lahko se kaj zmenimo ;))
Je res, Tanci??

hihihi

Klara vsak moški ima svoje napake (hibe). Mogoče ste pa ravno ženske zato da jih odpravljate, a ne!

Sej če si pa še vedno osamljena mi pa piši po e-mailu pa si lahko tudi zasebno dopisujeva ali pa tudi kaj več, če si seveda ZA.

Adijo pa lepo se imej Klara, se slišiva!

Heh, ok, lahko se tu sicer nekaj dogovarjamo in smo usklajeni v stališčih, samo ko pa pride do real contacta pa smo največkrat razočarani – preverjeno 🙂

Pa no offense, ampak raje srečam nekoga v real lifu in mi je vizualno všeč, kot pa nekoga, ki mi je npr. dopisno. Izjeme so pa itak vsepovsod.

Ajd, fajn vikend

Tudi za naju bo prišel pravi trenutek.Ko bova pozabili na pretekle grenke izkušnje in se podali v novo zvezo z osebo, ki nam bo lahko nudila kar si želimo in ji bova lahko dali vso spoštovanje in ljubezen, ki si bo zaslužil.
srečno!
tanci

Se vama lahko pridružim še jaz. Imam isti problem kot vidve, le da sem jaz pred kratkim dopolnila 20 let!! In VSE moje kolegice imajo že tipe!! Jaz pa sem sama, zakompleksana in čedalje bolj obupana!! Groza, res.
Pri meni je tudi tako, da tisti, ki gledajo za mano, so mi nezanimivi (celo zoprni in grdi mi ratajo) tej nedosegljivi pa ostanejo nedosegljivi..Pa pred temi nedosegljivimi (se pravi temi ki so mi všeč) se meni kar zmeša – jaz še govorit pozabim in nisem sproščena ipd.
Kaj pa ste ve že poskusile napraviti prvi korak? Mene je strah zavrnitve (kot je verjetno vsakogar) in razočaranj..
Groza Groza
Ampak še vedno upam, da bodo boljši časi..;)tanci je pisal/pisala:

veš kaj, jest pa mislim da sploh ne moreš biti tko “slaba” kot se opisuješ. Mal počakaj pa bo mimo prišel nekdo ki ti bo dodobra pomešal vse štrene v glavi, te vzljubil in imel rad ter ti pomagal v življenju premagovati težave, ti pa boš v njegovi prisotnosti tako sproščena.

Mal za hec: “Pazi da to ne bom est”

Pridna bodi in lepo se imej Vanja, mogoče se pa kje srečava, Čao.

Srečno tudi tebi!
Čimprej ga najdi!! 🙂
Ciao!

Živjo Vanja! Zmeri več nas je 🙂
Ja sej v tem je fora, da so tisti nedosegljivi (zasedeni) vedno boljši. Meni so tipi, ki me osvajajo, po nekem času prav grdi, vse me moti na njih- in moti me, da mi vse pritrjujejo, kar povem, nimajo svojega mnenja, vse kaj povem je tudi njim prav… HALO?!
Jaz rabim malo bolj razgibano življenje, da tip pove svoje mnenje, mi ne da vedno prav, če imam narobe 🙂
Seveda upošteva moje mnenje, ampak lahko pove še svojega.
No, taki so tipi, ki me osvajajo. Drugi so pa the best! 🙂
No, zdaj lahko že pretiravam, ampak jaz to tako vidim…
LP

Zadnji čas je da uvedeš tu gori še chat in zasebne stike.
Samo pri stikih boš pa moral naštimati tudi cenzuro!

Nedosegljivi…pa sm se tut jst najdla u tej debati! Če ni nedosegljiv je čist nezanimiv…Men se tipi, ki se prov slinjo in siljo okol tebe prov patetični…Pa sej je kul da tip osvaja, ampak nej ma dobro tehniko…Predvsem nevsiljivo! To je že kr mejčkena umetnost, če mene vprašaš…A se vam je pol kdaj zgodil, da ko ste nedosegljivo doble, vam pa ni bil več zanimiv??? Men se kr pogosto…razen pri enem se mi to ni zgodil…ta je še zmeri aktualen…
Aja se glede prvega koraka in zavrnitve…”Če ne riskiraš, ne profitiraš…” Morš bit optimist! Najbolša varianta je da probaš najprej sam tko, da tipa mal gledaš in če to opazi se mu nasmehneš…Pol pa vidš kako reagira. Če pozitivn si mu všeč in pol nimaš kej zgubit če stopiš do njega! Če pa vidš da negativn pol ga pa pustiš in se mal okol obrneš…Sigurno boš v polnem lokalu vidla še koga ki ti bo všeč!

a ti to samo v lokalih?

dej punca pejt mal še v naravo, pa boš vidla kaj je lepo!

HALO!

se zmenva Petra, pa boš vidla kolk ti bom dal prov!

Nevem kje gledate take nesposobneže od decov (copatke), ki dajo ženski vse prov. Ženske nimajo nikoli prav, pa tudi če imajo, nimajo, a je prov.

Razen v enem primeru, to je kadar si zaželi otročička, takrrat pa ji more dec ustrežt in se izkazat da je pravi zanjo.

Uhh, kako maš prav :))) (kaj češ, ko pa sem res enakega mnenja hehe).

🙂 Ja, ma dosti folka pravi tko (ki jih poznam). Kaj čemo… 🙂

You seem 2 me like interesting person, would u give me your e-mail? Seveda če hočeš.

Ajd, lp

Seveda :))
[email protected]
Mej se!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close