Najdi forum
    Pred parimi dnevi izvem, kar tako iz nič od nekega znanca, da se moj mož in njegova žena skrivaj dobivata… sprva sem mislila, da se temu znancu blede, zato sem vzela vse skupaj malo za hec… na kar dobim od njega nekaj fotografij, ki dokazujejo resničnost teh dejanj… kako moj mož piše njej kako je potreben nje in da se želi srečati z njo…Sprva sta vse skupaj zanikala, nato sta priznala, da je bil samo poljub… Moj mož je celo na svojih dveh otrokih prisegel, da ni bilo nič več od tega…na otrokih.. Naslednji dan izvem, da pa sta imela tudi parkrat seks… na otrokih je prisegel prejšnji dan, da ni bilo nič… No tretji dan pa izvem še, da je imel poleti tudi z znanko v službi razmerje, 2x seks, njej je sicer tudi še pa mesecev kasneje pisal, ker pa očitno njej ni bilo do srečanja, ni bilo več stikov… Zdaj seveda joče in želi nazaj, pravi, da mu je neizmerno žal, da želi biti z nami tremi, da bo naredil vse, kar bom želela, da želi biti z nami, da sploh ni razmišljal… En teden nazaj je prisegel na otroke za eno in za drugo, da ni bilo nič… pravi, da je želel prekiniti… Jaz mu ne verjamem, da je želel prekiniti, potem bi prvikrat s prvo… ampak otroka se mi smilita… Midva se sploh nisva kregala, le seksati sva bolj ali manj prenehala, ker mi od zadnjega poroda, pred 4 leti ni bilo veliko do njega… zakaj? Vedno sem bila za vse sama, služba, otroka, delo doma, njega ni bilo od jutra do večera… zaupala sem mu… zdaj mu pa ne morem… Jočem, kričim, grozim njemu, njegovim nadomestnim princeskam… postala sem apatična,,… z najstnikom sva se malo pogovorila, pravi,  da želi atija domov, malčica ga pogreša, jaz pa ne vem kako naj odreagiram… jemljem pomirjevala, sem na bolniški, obupana in sama…Prosim pomagajte mi…Koliko časa traja to trpljenje, kako naj vem, da se bom odločila prav?

Draga Inca, si predstavljam tvojo stisko, saj sem šla pred parimi leti skozi podobno kalvarijo in ostala z njim. Bolečina nikoli čisto ne mine, flashbacki se tudi po več kot štirih letih občasno še vračajo, popolnoma zaupati ne morem več. Z novim partnerjem boš lahko začela nov, čist odnos in štartala od začetka, vprašanje pa je, kaj boš našla med samskimi oz. ločenimi svoje starosti. S sedanjim lahko poskusiš nadaljevat, če je bil vajin odnos prej dober in je sicer v redu človek, drugače se po mojem ne splača. Vsekakor pa ti svetujem, da v afektu ne sprejemaš hitrih odločitev, ampak najprej počakaj, da se čustva umirijo, da bosta sploh sposobna trezno komunicirat, nato pa se vsedita in resno ter povsem iskreno pogovorita o vajinen odnosu in vprašanju ali z ene ali druge strani sploh obstaja še želja po skupni poti. Srečno, imej se rada, poskrbi zase in predvsem zase!

New Report

Close