Najdi forum

Mam problem da je moj pensi vedno v erekciji trd kot kamen in zelo pokončen. A vas to kaj moti punce? Ali ima še kdo podobne težave od fantov?

kasna tezava.. to je ful kul!!

zelo smešno…..

To naj bi bil problem – eh pa tu niste več resni.

Res je, folk se samo še zafrkava…

Ne to je problem ker sm ful preveč uzburjen, pa pol hitr pride

pa potem ko ti prvič pride a je še naprej trd – pripravljen za naslednjo rundo!

Ja je pripravljen še za rundo ali dve

si pa dej 2 kondoma gr. to sem vidla u enem filmu

in kaj bosta dva kondoma? vplivala na to,da ne bo več tolk pokončen? da mu bo kasneje prišlo? phhlease!

Hay!

Jest ze en cas ugotavljam,da se tukaj samo se zezate..niste resni..Pejte se igrajckat kam drugam ne pa na tale forum..
Jakci in Mateji in drugi podobni hecmani..pejte se raje igrat v peskovnik in poticke delat ,pa gradove zidat..saj ste le za tja…s takimi forami..Malo resnosti prosim!!

ah..kaj bos resn v teh letih no…

Ha!

hahahhahah oki…pol pa vse vzamem nazaj!! cao

Kriza bi bila, če bi bil premehek:)))))))))

Mene ne moti..pravzaprav je pri vsakem fantu drugače…jaz mislim da je boljše če je oreng trd, tko ga lažje spraviš not..si predstavlaš kako bi se matral če bi bil v erekciji premehak??

saj verjetno je mislu premehek sam se je zmotu

Ej matej kva je pol.Si smesen. Mogoče nisi vedu, ampak tvoj tamal more bit trd in pokončen. Si ne predstavljam da bi bil preveč trd al pa pokončen. Se mi zdi da si en mladi pubertetni fantazer, k ti je kul če folk govori o tvojem tamalem in te povrh še tolaž da je vse ok če maš trdga in pokončnega. No pa sej boš odrastu.

Lp
simon

Kva se vsi norca delate iz mojega vprašanja. Star sem 21 let. Problem pa je v tem da sem zelo vzburjen in zaradi pokončnosti tudi ne morem sexati v vseh položajih, ker nemore biti v vodoravnem položaju ali celo obrnjen navzdol.
Malo resnosti prosim.

bodi vesel,da je sploh v takem stanju! praviš,da lahko sexaš (samo v določenih položajih), ampak lahko in to večkrat kot samo 1X!bodi srečen,in če boš imel kaj časa bi se lahko dobila- kaj praviš?

Lp:tigrica

matej u got something here, work on it:))))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close