Najdi forum

Pretirano prostaško šeškanje

Pomoč!
Imam velik problem. Fant me neprestano šeška po riti, tudi v javnosti, čeprav sem mi že neštetokrat rekla, da se to ne spodobi in da je prostaško. Ne vem ali dejansko ne razume in ali je to stvar okolja, saj je le odraščal v Brežicah (vem, precej slabo). Ima katera kakšen nasvet, idejo, kaj bi lahko sploh zaleglo???? Sem popolnoma obupana in brez idej. Vedno ko greva v javnost se ga sramujem in vse je postalo ena sama muka.
SOS

Ima pač tak fetiš…
Postavi ga pred dejstvo, povej mu kako se počutiš in da tega ne želiš več prenašati.

Verjamem, da vas njegovo šeškanje moti. Ne vem pa kakšno vezo imajo Brežice s tem. Jaz tudi mojega zagrabim za zadnje platničke, pa ne zaradi tega, da bi ga poniževala, ampak preprosto iz razloga, ker mi je njegova zadnjica zelo všeč in se ne morem upreti želji, da jo začutim in moj to dobro ve. Vsekakor pa je prav, da se usedeta in pogovorita na štiri oči, pri tem pa mu pojasnite svoje argumentirane razloge, zakaj vas to moti. Beseda “zato” ni odgovor. Vsekakor pa se tole rešuje doma, ne pa v javnosti. Zdaj samo ne vem, ali ne znate argumentirano pojasniti, zakaj je to moteče (tudi ni razvidno) ali pa nočete. Hm, priporočam, da njegovo razlago tudi poslušate in jo slišite, le tako bosta dosegla nek kompromis 😏

Bolje po riti, kot pa okoli ušes. Začni uživati.

Omisli si hlace z kovinskimi bodicami – zakovice na zadnji plati 😉🙈 ali pa ga se ti lopni po zadnjici nazaj.

….nevem kaj naj rečem na take hecne objave…. to moreš ti vedet kak se počutiš o tem, ne mi. vsak more sam za sebe vedet. če ti ne paše, se pogovorita, če pa ti je fajn, pol pa tak super. LP

Kaj majo pa Brezice s tem, da je tvoj tip seljak gospodicna “uglajenka”?😂

Sama najprej normalno povem, obrazložim, če mi nekaj ni všeč. Morda 1-2x imam še normalen ton. Če se to ponovi, zvišam ton in povem ostro. Če se še ponovi, vrnem nazaj z udarcem. Ker eni pač ne razumejo drugače kot da jim pokažeš na isti način kot oni tebi to počno. Torej v tvojem primeru ga bi lopnila nazaj, pa ne malo, ampak precej, Glede na to, da imam večjo moč v rokah od povprečne ženske, pri meni udarec nekaj pomeni.
Je na koncu še vsak dojel, prej ali slej, če se mu besedno ni dalo dopovedat. Pa ne pišem samo za fante, sem imela v službi nadlegovalca, ki besede “ne” ni razumel in sem ga tako usekala, da me je pustil pri miru za vedno.

na monu straši en tip iz okolice Brežic, ki ima ta fetiš . Pa tudi sicer ni Brežicam v ponos.

Opozarjam te, pusti ga! Sem Brežičan in lahko povem, da je to pri nas normalno. Na začetku po riti, potem skozi čas pridemo gor vse do obraza. Taka je v Brežicah kultura. Imaš srečo, da nisi našla koga iz kake vasi okoli. Ti že začnejo pri obrazu. Raje si najdi kakega civiliziranega Ljubljančana, ker mi smo barbari…

Če imaš že v štartu odnos, da če je iz Brežic, da je kmetavz, si boljšega niti ne zaslužiš. Veliko sreče pri iskanju partnerja iz civiliziranega sveta. Če si pa našla nevzgojenega moškega, pa niso Brežice krive, ampak njegovi starši, ali pa ti sama.

“…saj je le odraščal v Brežicah (vem, precej slabo)…”
Oja, tuki se usi poprek šeškamo😏, škoda da nisi odrščala še ti tukaj, bi ti blo samoumevno tole šeškanje v javnosti;)

New Report

Close