Najdi forum

prepis psa težava

zdravo, imam težavo. že skoraj 2 meseca imam psičko od prejšnje lastnice pa ne duha ne sluha. za prepis sva se zmenili da se dobiva enkrat kasneje(je bil vikend) sedaj pa se ne oglaša, spremenila je številko… kaj lahko naredim?? potni list imam.

Ne vem, se ne spoznam toliko, ampak se mi zdi, da takrat, ko sem jaz prevzela psa od vzreditelja, da bi lahko sama vse uredila pri veterinarju, plačala bi stroške prepisa, ampak to je zame uredil vzreditelj. Vprašajte na kakšno kliniko za nasvet.

pa še tale link o ceniku v MH … mogoče noče imet stroškov, ali se boji, da bi ji psa skritizirala, v glavnem, ni odgovorno, da ni poskrbela korektno za svojo žival in hvala bogu, da je kužika zdaj pri tebi

http://www.macjahisa-vet.si/cenik.php

Meni so na veterini v modri knjižici prečrtali prejšnjega lasnika in napisali mene, v računalniku so podatek popravili in to je bilo to. Nič nisem plačala. Moja hčerka je posvojila pasjega mladiča in ga nesla k veterinarju, povedala da je psiček podarjen in so ga takoj cepili, čipirali in naredili poni list

Moja je že čipirana, lejdy kaj ste pa rekli na veterini, je bil psiček že čipiran? verjetno se kaj da narest, če ni nikjer zapisano da je psička ukradena potem bi jo morali pisat name, upam da je tako 🙁

Če imaš potni list, pomeni, da psa nisi ukradla, saj kuža ne nosi sabo pairjev in dokument si lahko dobila samo od lastnika psa. Ne vem zakaj bi bil problem, saj če bi kužka našla in ga obdržala, bi ravno tako naredila prepis. Sploh pa, če je kuža čipiran se ve od koga je in naj pristojni veterinar stopi v stik s prejšno lastnico.

Pes je bil čipiran imela sem modro knjižico. Pri prevem psu sem sicer imela izjavo, da mi lastnik psa podarja pa ga sploh pogledali niso, drugič pa sem samo povedala, da sem kužiko kupila in so vse popravili

Hvala bomo to zrihtali čimprej, se kar ne upam pokazat na veterini k me bojo čudno gledali. Hvala še enkrat. Lp

Ravno pri veterinarju (vseeno katerem) ti prečrtajo v knjižici in v računalniški evidenci prejšnjega lastnika in napišejo tebe. Mi smo sicer imeli od prejšnjega lastnika darilno pogodbo, ampak je v resnici sploh ne pogledajo oz. ni potrebna. Našega kužka smo posvojili preko spletnega oglasa, sicer.

Odvisno kje. Pri prepisu psa nase, sem morala predložiti kopijo pogodbe z vzrediteljem.

Problem imam tudi jaz glede predpisa  za psa .Pes je pisan name in je pri bivšemu  in od njega sem šla ker je bil nasilen  do mene pes je  ostal pri njemu.Ker se ga še  vedno bojim  nočem izdati svojega naslova ki bi ga mogla napisati ko odjavis psa  zanima me kaj lahko naredim saj nebi rada da bi zvedel moj naslov Prosim za nasvet lp

New Report

Close