Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Farmacevt svetuje Prehranski dodatki za razvoj otroka

Prehranski dodatki za razvoj otroka

Pozdravljeni!

Imam 3 leta starega sina, ki še ne govori in nekoliko zaostaja pri razvoju razumevanja. Sicer ima veliko energije za gibanje in tudi dobro opravlja testne naloge z vidnega področja (zlaganje, sestavljanje), slabši je pri razumevanju in poslušanju. Pedopsihiater nam svetuje vitaminske dodatke. Malo sem proučila sestavo vitaminskih dodatkov in kateri vplivajo na razvoj in koncentracijo in sem se odločila za sirup Marsovci. Rada pa bi še dodala Omega-3, ki bi tudi naj imel pomemben vpliv na razvoj možganov in miselnih funkcij otroka. Ugotavljam pa, da imajo ti dodatki običajno zraven še vitamine.

Ali mi lahko priporočate dodatek Omega-3, ki bi ga lahko kombinirala s sirupom Marsovci, da ne bi bil kakšen vitamin predoziran? Najraje bi v obliki okusnih tablet za žvečenje.

Hvala za odgovor.

Spoštovani!

Svetujem Biopharma Omega 3 + K2, žvečljive tablete za otroke.

Lep pozdrav,

asist. dr. Boštjan Martinc, mag.farm., spec. PE Lekarna Mirje Trg MDB 2 Lekarna Ljubljana

Hvala za vaš odgovor. Žal pa sin noče žvečiti teh tablet, zato bi poskusila s kakšnim sirupom. Ali mi lahko priporočate sirup Omega 3, ki ga lahko kombiniram s sirupom Marsovci?

Hvala še enkrat in lep pozdrav.

Spoštovani!

Seveda, brez težav lahko kombinirate tudi z Medexovim Omega-3 junior sirupom.

Lep pozdrav,

asist. dr. Boštjan Martinc, mag.farm., spec. PE Lekarna Mirje Trg MDB 2 Lekarna Ljubljana

New Report

Close