Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Otorinolaringologija Prehlad in slab sluh

Prehlad in slab sluh

Pozdravljeni!

Bila sem prehlajena nekaj dni, nato se mi je zamašilo desno uho, zato sem odšla k zdravniku, ki mi je predpisal Ospamox in Mommox. Nato se mi je zamašilo še levo uho. Ker sem zelo slabo slišala sem odšla nazaj, predpisal mi je še Operil in mi rekel, da je to zaradi zamašene evstahijeve tube in tekočine v ušesu. Rekel je tudi, da bi se moralo po operilu stanje izboljšati. Prehlajena nisem več, saj je anitiobiotik takoj prijel, nos tudi nimam več zamašen, še vedno pa slabo slišim. Redno prepihujem tube, tako kot mi je pokazal zdravnik, danes mi je nekaj pokalo v ušesu in nosu, ko sem to počela. Imam občutek, kot da bi imela polna ušesa vode in tudi močan pritisk občutim v njih in nosu, skoraj me ta pritisk boli, na trenutke se počutim, kot da bi lebdela.če zamašim uho, slišim v njem rahlo šumenje. Zanima me, kdaj se bo stanje izboljšalo? Malo me že skrbi, saj se mi zdi, da se mi sluh slabša in ne izboljšuje, kljub operilu in koncu prehlada. Vse to me zelo moti in živcira, ne morem normalno funkcionirati, doma pa imam živahnega enoletnika. Kdaj pa operil pomaga? Koliko časa naj ga jemljem? Torej kdaj naj pričakujem vsaj malo izboljšanja in ne poslabšanja? Kdaj naj grem nazaj k zdravniku? Kaj pa če se stanje ne izboljša, kako se to reši?

Najlepša hvala za odgovor!

LP

New Report

Close