Najdi forum

Prehiter izliv

Pozdravljeni!

Star sem 27 let in imam tudi sam težave s prezgodnjim izlivom.
Do sedaj sem prišel do zaključka, da moje težave niso fizične narave, ampak psihološke. S prezgodnjim izlivom imam namreč težave samo v primeru vizualne stimulacije. Da razložim: Pri sami mastrubaciji (brez vizualne stimulacije) brez posebnih težav zdržim tudi pol ure in več, med tem, ko se včasih že samo ob kakšnih erotičnih prizorih močno vzburim. S punco (s katero sva skupaj že 4 leta) se mi je tudi že zgodilo, da je prišlo do izliva še predno se me je sploh dotaknila… Ko pa že pride do penetracije, pa le redko zdržim dlje od minute, pa še to v primeru, da sem pred tem že imel izliv.
Je pa res, da s punco ne živiva skupaj in imava spolne odnose le 1x tedensko (ne živiva ravno blizu). Po drugi strani pa sem opazil, da se stanje izboljša, ko sva skupaj dlje časa (recimo na morju). Takrat namreč zdržim kakšne 10min, a se to šele po kakšnem tednu.
Ko imava spolne odnose sicer vedno poskrbim, da je ona pride do orgazma (tudi po večkrat), a vem, da tako kot jaz pograša pravi seks.
Mi lahko kdo svetuje na kakšen način bi lahko preprečil prekomerno vzburjenje, kajti očitno imam s tem še največ težav…

Hvala in lep pozdrav

jaz imam tudi zelo hiter izliv.predvsem potem ko punca pokaze svoje kvalitete…

Spoštovani!

Na to temo je na tem forumu že veliko napisanega, zato težko ugotovim kaj novega.
Pomanjkanje sproščenosti, preveliko pričakovanje, vse to je lahko prisotno pri povečevanju prevelikega vzburjenja.
V tem primeru bo čas poskrbel, da se boste uravnotežili.

Lep pozdrav,

Pozdravljeni.

Imam podobno težavo kot ostali bralci, a vendar je malo drugačna.
Star sem 22 let. S spolnostjo hodiva z roko v roki že 7 let. Tako samozadovoljevanje kot spolni odnosi. Imel sem 2 resnejši zvezi, slabo leto in 4 leta. En mesec nazaj sem se razšel z punco s katero sva bila 4 leta skupaj. Do tedaj nobenih težav, zdrčal sem tudi po dve uri, večkrat zaporedoma.
Sedaj, zadnji mesec sva nekajkrat orakticirala še priložnostni seks a vsakič zdržim okoli 2, 3minuti. Hecava se glede tega a vseeno me skrbi, saj je to vsaj petkrat manj kot običajno.
Ona doseže orgazem, tudi večkrat, zaradi predigre in ker jo že toliko poznam da znam katere tipke je treba pritisniti ob določenem času. Pa tudi zato, ker mi je spolni partner na prvem mestu.

Upam da mi boste znali dati kakšen odgovor. Srašujem pa zato, ker takega primera še nisem zasledil.

Hvala.

Obstoja povsem naravno in izredno učinkovito zdravilo za omenjeni problem: REDEN TEK! Moški, ki je zmožen preteči vsaj 10 km, bo zmožen tudi seksati vsaj 10-15 minut. Poskusita, ne bo vama žal!

Nevem kje kupiti ti dve knjigi, namreč obe sta razprodani.
Mantak Chia; Douglas Abrams: Moški orgazem brez meja
Mantak Chia; Rachel Carlton Abrams: Ženski orgazem brez meja

Bi kupil tudi rabljene če kdo prodaja?

Na to temo prezgodnjega izliva je res že ogromno napisanega, tudi sam imam težave s tem, vendar me samo zanima ali morda zares pomagajo razne tablete, spreji (kamagra, goldpill…). Morda kdo izmed vas uporablja kaj od tega? Ter koliko je zadeva varna pri nakupu preko spleta, torej da ne dobiš kakšnih ponaredkov z obilo stranskimi učinki.

Zdravo mene zanima kaj naj naredim,se preden mi ona reče NE,mni ze pride…
Hvala ze odgovor
lp teo

Ja stari pomaga

To pa ni res. Sam pretečem preko 10km in nima nobenega vpliva na dolžino seksa. Pravzaprav je rezultat čisto isti kot takrat, ko me je bilo vmes malo več skupaj in sem bil debel.

KAKŠNA PA SI TI POTEM OSEBA TO TUDI ENAKO O TEBI ZELO DOSTI GOVORI KOT O VSEH OSEBAH KI NA TISTI NAČIN RAZMILJŠA POTEM PA BI BILO BOLJŠE DA SE SPOROČIŠ Z KAKŠNIM ŽIGOLO MOŠKIM IN BOŠ VEDNO SRETNA KER TI ZA LJUBEZEN NE ŽIVIŠ KER TO NI PO TEM PRAVA LJUBEZEN TO JE ENAKO KOT ČE BI EDEN MOŠKI POVEDAL ZA SVOJO PUNCO DA JO JE ZAPUSTIL PO 2 LETIH ZVEZE ZARADI TEGA KER NEMORE DOBITI OTROKE PA GLEDE NA TO KAJ SI TU ZDAJ POVEDALA O SVOJEMU FANTU JE BOLJŠE DA SI NAJDE TVOJ FANT PRAVO PUNCO ZA ŽIVLJENJE KER JE TO ZASLUŽIL NE PA TEBE SEX IGRAČKO P.S. ČE SI SPLOH NEZADOVOLJNA Z MOŠKIM PA JE NAJBOLJŠE DA SI KUPIŠ SEX LUTKO KER ŽE I TAK SAMA ŽIVIŠ

imam podoben problem. S samo zadovoljevanjem ne zdržim več kot minuto S punco pa ne predigre. Ali te vaje lahko kje dobim? prosim!

New Report

Close