Najdi forum

preglasna pri seksu

Spet si nekdo lasti moje ime, nima pa e-maila.

oj!

A mene da kej mede..ti cist nic…al pa edini,ki me lahko mede je moj moz…hihihi
cao bau…cmoki!

zenska se mora zdreti……

če se ne nakriči in nadere pri seksu, te pa potem kasnej nadere ko nardis ksno napakico, ko si pozabu kupit mlek or something ;)))

zato res, pusti zensko naj se zdere pri seksu, bos imel vsaj potem mir :)))

Mene pa zanima…kaj mislite fantje in punce o seksu od zadaj (sej veste …tko po pasje-če se bolj ‘svinsko’:) izrazim)?? A se vam to zdi zlo brezosebno? A pogosto (ali celo vsakokrat) seksate (tudi) od zadaj? Meni osebno tak seks ni preveč všeč, problem pa je, da moj fant to najbolj obožuje. Vsakič ko seksava, počneva to od zadaj in ”od spredaj” tako da sva oba zadovoljna. Kolko vas je takih ki imate tak problem in kako ga rešujete?? Meni gre počasi tak seks od zadaj vedno bolj na jetra! Vprašanje za punce: a vam je tak seks všeč, kaj lahko doživite orgazem na tak način? Za fante:zanima me,če večina fantov najbolj obožuje seks od zadaj(!ne mislim v rit!) ?

Eva

Ups ,sori ker sm novo temo kar tle začela….Če sem že tuki ti bom pa še odgovorila: dej musko ful naglas ko jo bos naslednjič ‘klal’ ;o) .(upam da ne sovražita glasbe med seksom).Srečno

Direkt v obraz ji povej, da te moti njeno vpitje, bo že razumela. Ker tko ne gre …Eva je pisal/pisala:
>
> Mene pa zanima…kaj mislite fantje in punce o seksu od zadaj
> (sej veste …tko po pasje-če se bolj ‘svinsko’:) izrazim)??
> A se vam to zdi zlo brezosebno? A pogosto (ali celo
> vsakokrat) seksate (tudi) od zadaj? Meni osebno tak seks ni
> preveč všeč, problem pa je, da moj fant to najbolj obožuje.
> Vsakič ko seksava, počneva to od zadaj in ”od spredaj” tako
> da sva oba zadovoljna. Kolko vas je takih ki imate tak
> problem in kako ga rešujete?? Meni gre počasi tak seks od
> zadaj vedno bolj na jetra! Vprašanje za punce: a vam je tak
> seks všeč, kaj lahko doživite orgazem na tak način? Za
> fante:zanima me,če večina fantov najbolj obožuje seks od
> zadaj(!ne mislim v rit!) ?
>
> Eva

Eva, Eva…
Če ti gre “od zadaj” na jetra, pač ne seksaj tako! Sicer pa ti povem, da je (gledano z moškimi očmi) takšen seks prav “ubijalski” (glede užitkov namreč). Sicer pa ni nujno, da v takšnem položaju vztrajata 15 minut ali dlje, pač pa menjavajta položaje bolj pogosto! Na koncu se bo zgodilo, da niti vedela ne boš, da te fant “od zadaj”…

Prtijetno je slišati, da te kdo mede.

tkole, da je doma đumbus ne, sem pa rada na obleganih krajih…vsake tolko casa seveda, ne vsakic. sam tko, za popestritev.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close