Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Pediatrija Pediatrija Povprečna višina in teža

Povprečna višina in teža

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=46&t=1572022&start=100

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

Je vredu če sem visok 182cm pri 13letih koliko bom visok ko bom nehal rasti

Višina je izjemno visoka, 9 cm nad 95.percentilo, pričakuje se končna višina med 197 in 200 cm.

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

mene tudu zanima koliko bom se zrastla

sem stara 13 let ter velika 173 cm  moja starsa stavelika 175 in 195 cm

me pa se nekaj zanima koliko je normala teza glede na mojo velikost in  starost

če še kaj rabite vam bom odpisala

hvala pa lep dan

odobrim

 

Po rastnih krivuljah se pričakuje končna telesna višina okoli 178 cm, odvisno pa tudi od tega, v kateri starosti si dobila prvo menstruacijo.

Po višini staršev je genetska predispozicija telesne višine 179 cm.

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!
Objava čaka odobritev

Tega sicer ni mogoče povsem napovedati, saj je rast odvisna od mnogih dejavnikov.

Genetska predispozicija glede na vajino telesno višino pri deklicah je 183 cm, pri fantih pa 201 cm.

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

New Report

Close