Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Porodno poročilo :)

Porodno poročilo :)

ČESTITKE

mirra

ČESTITAM!!!! Uživajte v vsakem trentuku.

Pika

PS: Pa sem mislila, da je samo C oddelek tak podn. Po tvoi izkušnji se že psihično pripravljam na bivanje na oddelku.

Iskrene čestitke, hvala tebi in Vari, ki sta samo potrdili mojo odločitev, da ne bom rodila še enkrat v Ljubljani, ker imam podobno iskušnjo že za sabo, ki pa je trajala celih 8 dni…

Lepo uživajte in se crkljajte…doma ; )))))))))

Čestitke!!!!!
Bodite zdravi, imejte se radi in se crkljajte do iznemoglosti…..potem pa še malo….:-)

Iskrene čestitke!
Sem komaj čakala na to srečno novico.
Lepo se imejte in uživajte 100/uro.

Tashy

Tashy mamica dveh princesk: Katja 15. 8. 1999 Veronika 5. 2. 2005 - 15. 2. 2005 (HLHS) dveh mavričnih princev Timotej 12. 6. 2006 Tobija 3. 1. 2014 ter še dveh angelčkov Lucija 22. 12. 2011 (PDP 14. 6. 2012) (HLHS) Niki 15. 11. 2012 (PDP 14. 7. 2013) Most people dream of an angel, I held two in my arms

Čestitke

Iskrene čestitke-želim vama veliko zdravja in veliko cartanja..

ČESTITKE !!!!!

Mala Polonca pa je luštna k cukrček.Veselo crklanje……..

Mojca

Čestitke vsem štirim!!!

Komaj čakam, da ti sledim in upam, da bo tudi pri nas tako hitro potekal porod, ter da nas bodo bolj crtali na oddelku!!!

nrj

Čestitam za malo kepico. Le pridno se dojita in cotkajta.

6 dni sem bila na intenzivni in v A v 2. nadstr. in 6 dni na D v tretjem. Očitno sem imela srečo. Samo po en primerek na vsakem oddelku je izstopal po svoji vzvišenosti. Če so arogantne in žleht, moraš biti ali enak do njih ali pa jih čist ignorirat .

So pa fantje na A super – en pozdravček Mateju !

lisa, s tem se popolnoma strinjam. Fantje na A so res vsi super – prijazni, ustrežljivi in hitri. Kapo dol!

Superca,da ste fajn!!!!

Vse dobro in lepo tebi in celi tvoji družinici!

Pozdrav iz Goriškega sončka! Kristi*

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

eto, celi četici lepih misli se pridružujem še jaz (midva). Sem zelo vesela zate in tvojo družino, da se je vse tako lepo izšlo. Veeelikoooooooooo sreče vsem in lp, Luna

Zdravo. Lepo je prebrat, da je z vama vse vredu! Pridne bodita in držita se, pa se kaj beremo! Lp.

Iskrene čestitke celi družini, mamici hitro okrevanje, mali Polonci pa s srečo in zdravjem obsijano pot v življenje.

Dapajo

Čestitke!!!!!!!!!!!!!!!
Je pa svakinja rodila prejšnji teden in bila na D oddelku v tretjem nadstropju zelo zadovoljna z osebjem.
Kakorkoli že, važno, da sta doma in da uživate!

Špelin@,

iskrene čestitke celi tvoji družinici, mali Polonci pa veliko lepega v življenju.
Ob prebiranju tvoje porodne izkušnje me je pa kar spreletavalo – isti potek dogodkov kot pri meni – celo ure se ujemajo. Doma imam 3-mesečno sončico, ki jo vsi obožujemo.

Lepo se cartajte!

Čestitam še jaz – sem že včeraj hotela, pa nekaj ni delovalo. Pa oglasi se še kaj na tem forumu:).

Hvala vsem :))))))))))))

Z malo sva nonstop priklopljeni, doji se kar vsako uro (tudi ponoči!), zato ne uspem kaj dosti gor. Se pa zagovoto še oglasim 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

Čestitke in objemčke celi družinici. Mi še pridno čakamo, če se bo kaj prej zalčelo, drugače pa imam še en teden do roka – bomo že zdržali.

Katja

New Report

Close