Najdi forum

Poročena in zaljubljena v drugega

V bistvu si brezzveze zdaj to napisala. Samo želim si, da bi tvoj mož prebral prvi post, ki si ga napisala in še isti dan zahteval ločitev. Zanič ste take ženske, sram vas je lahko !!!

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

pri urejenem življenju ni logike trgati neke veze in imeti štiri otroke in še eno hišo in slično.
pa čez x let še eno.
pri 40 tih že veš, kako dolgo trajajo takšne zadeve, če ne, pa vprašaj kakšno 20 letnico.
praviš, kaj mi svetujete?
v letu dni, se pač pametno “znori”.

Mah ja te stvari so težke in zoprno je obsojati.. Tudi sama sem obsojala in zgodilo se je tudi meni, da sem se zaljubila v drugega. No pri meni je bilo sicer to, da sem bila svojega moža že sita. Oba sva mlada ampak skupaj že od začetka srednje šole.. Jaz sem bila tista, ki je morala skrbeti za vse, ampak zares čisto za vse. Njemu se še srednje šole ni dalo končati kaj pa šele da bi si sam poiskal službo.. Če mu je ne bi jaz, bi še kar sedel doma in “iskal službo” zraven pa molijo boga da ju en nađe.. Včasih mi je sunil nekaj denarja iz denarnice, ukradel kak nakit in ga prodal, da je imel denar, ker pač ni delal. No potem se je končno zaposlil. Vseeno pa sem skrbela naprej za stvari. Tako drugče je super oseba ampak enostavno me pri njemu moti ta njegova nestabilnost in neresnot, da ne govorim o nakladanju. Nakladač v družbi pa tak..

Poleti sem mu rekla da imam tega zadosti in da greva narazen, nakar je nastala zaradi tega cela katastrofa, ker tega ni želel sprejeti. Meni je bilo zelo hudo takrat sem shujšala precej kilogramov, saj sem se sekirala, ker ga nisem želela zapustiti ampak sem menila da je tako najbolje. Nato sem spoznala drugega fanta, ki je imel dobro službo tako kot jaz, imel je šolo ravno tako kot jaz, bil je odgovoren, pameten, zabaven in vse lastnosti so se ujemale.. Vseeno pa moža nisem mogla pozabiti, čeprav je bil ta fant super odličen! Tako sem se trapa vrnila k možu a še zdaj v dvomih ali je to prav in me mika še vedno da bi šla stran samo kaj ko je to tako zelo težko. Navezanost je premočna..

Lp.

Velika razlika je ali se v nekoga zagledas ko si sam ali ko te mami nekaj neznanega.. Temelj zveze zagotovo ni kar zaljubljanje v druge.. In v nekoga se tudi ne zaljubis ce ne prezivis nek cas z njim… V dobrem in slabem…
Pravis da si trapa da si sedaj nazaj…
To je tvoja odlocitev.. Samo ti pa ves ali ga zelis taksnega ali ne. Ali se zavedas da se bo kaj spremenil… Bo kaj vlozil v zvezo… Ali pa zivel dalje brez odgovornosti..

zoro to si odlično povedal. Tudi to sem razmišljala in zavedam se da se moj mož ne bo nikoli spremenil. Ugotovila sem, da mu lahko stvari govorim v nedogled in da ne bo nič pomagalo v vsem tem času se ni potrudil, da bi kaj spremenil in vem da ne bo odgovoren.

Ugotovila sem tudi, da človeka nemorem spremeniti pa če se trudim na vse pretege, spremeni se človek samo sam, če to želi.

Vsega se zavedam in problem je v temu, da me mož zna razvajati in ko to počne, pozabim na vse skrbi in njegove neodgovornosti ter ostale slabe lastnosti.. Ampak to je zatiskanje oči.. Tega ne želim a si nemorem pomagati.. Odločila sem se za psihološko pomoč in bom videla kako bo kaj pomagalo ali bom kaj napredovala.

Muca maca, glede na tvoj opis, kdo koga razvaja? Čemu podležeš. A je to spolnost, drugege sine predstavljam, ali s tojim denarjem skuha večerjo? Razmisli, kdo ima več od te zveze. Če sta skupaj že od sredneje šole in on ni sposoben prevzeti odgovornosti, ki pridejo z leti, ti pa si jih Sama najbolje veš.

To je preracunljivost… Ces, nekaj pa stori zame.
Saj se zaveda dobro da bi drugace bilo konec..
Ravno to pocnejo..Kupovanje ugodnosti in da je mir..Pa je res? Te ne razjeda?

In tudi takega sem enega poznal..Ta je bil vedno v centru pozornosti. Vsi so se mu smejali, bil je full za druzbo. Resnost? Tega pa pri njem ni. In tudi ne bo. Ker je to njegov stil zivljenja. Da ti pa nekdo vzame nekaj tvojega in to proda. To pa je bolano. Se je za vprasati kdo je tukaj odvisen.
Tukaj ni ljubezni..

vse se ti vrne..kot bumernag.Verjemite mi.Sem varala in ob tem sebi govorila,kako imam fajnega,pridnega in ljubecega moza,s katerim se imava rada..nato pa odkrijem,da me je tri leta varal z druzinsko prijatelljico…

varas-prevaran;

zanimiva situacija. Kakšna pa je bila tvoja reakcija? Je izvedel tudi mož za tvoje varanje? Sta to počela sočasno oz. v enakem obdobju?

Zgodnja menopavza – prvi znaki?

Pameten človek. Morda… ni verjel tvojim govoricam.

🙂

Sedaj pa si predstavljaj, kaj bi bilo če bi izvedel mož. Vse bi bilo uničeno. Ker točno to kar se je zgodilo tebi se je zgodilo mojemu možu. Veš koliko pogovorov, prošenj moža opravičevanj, obžalovanja od moža. Hotela sem ga zapustiti, potem pa sva se odločila da ostaneva skupaj. Še sedaj se včasi zbode. Če mi ne bi vse pošteno povedal in če ne bi začutila njegovega oblažlovanja, ne bi nikoli ostala z njim. Ironično ampak resnično, takrat v strahu da me ne bi izgubil se mi je v celoti odprl, povedal vse strahove, tako da sem ga šele takrat v celoti spoznala. prav smešno je, ampak nama je ta dogodek izboljšal odnos.

ena1777xx
To je pa res izjemno. Samo da si ne zapiraš oči – včasih je to edini izhod, da se žena pomiri. Sam sem tudi vse priznal (pa še več…), samo da se je pomirila in me ne dnevno secira. Saj jo imam rad, bolje rečeno sem se navadil nanjo. Kaj mi pa preostane ta moment? Ljubim pa..to je pa moja skrivnost…srce ne dela po praktičnih navodilih. Verjamem pa, da bo prišel dan, ko bom lahko odšel.

Dodo
Verjamem mu, ker se je dejansko po tem dogodku umiril, sprememnil. Sedaj se mi zdi, ko ta je do takrat še vedno iskal potrditev okrog sebe, šele takrat ko je ugotovil, da je to njegovo igračkanje pravzaprav razlog, da izgubi mene, je odrastel. To ne pomeni, da se po tem dogodku ne kregava več. Še vedno se, ampak intimni trenutki so drugačni. Ko me objame in stiska k sebi in reče veš neizmerno te imam rad. Enegija, ki jo čutim med nama je drugačna, pridejo trenutki so se čutim popolnoma sprejeto. Bistveno več je tudi cartanja in božanja, pa telefonski klicev, pa SMS-jev … Trudi se da več časa preživiva skupaj, npr skuha večerjo in jo skupaj pojeva in spijeva kakšen kozarček, pa od dogodka je minilo že več kot leto dni.

Želel sem samo povedati svojo mnenje, ki izhaja iz osebne izkušnje. Pa preveč vsega sem videl, tako da..
Verjetno me bo marsikdo obsojal, vendar poskušam biti iskren. Nikoli nisem žene tako ljubil, kot ljubim… (in to že zelo dolgo). Seveda me je dobila, večkrat, bila sva kar precej na robu.
Če ne bi vsaj nekaj priznal, bi me verjetno zapustila. Tako pa sva nekako zgladila. Žena zopet verjame, da je edina, se trudim, da mi verjame, ker zaenkrat ne morem nič spremeniti. Ko bi vedela, od kod prihaja energija, ki jo čuti. In ko mi ne gre, se vedno lahko izgovarjam na službo (imam precej visoko funkcijo). Marsikdo bi rekel, da sem nor.. kaj bi še vse povedal..

Dodo,
toliko protislovij je v tvojem pisanju, da osebi, ki trdi da ima precej visok položaj (predvidevam da je ta položaj povezan s primerno stopnjo izobrazbe), tako pisarjenje definitivno ne bi pripisala.
Ne ljubiš žene, imaš precej visok položaj, se pa bojiš da te bo zapustila, če ne boš igral navidezne igre vzornega moža…. Daj no, koga slepiš? Sebe, ženo ali bralce tega portala?
Marsikaj sem v življenju že dala skozi – alkohol v družini v času mladih led, moža ki me je želel imeti podobno kot ti zgolj za svojo služkinjo, užitke pa je mislil da lahko deli z vsemi drugimi ko on želi in potrebuje…zato se mi ob takih pisarjenjih podobnih tvojemu dobesedbo obrača.
Kaj misliš, kdo dela komu uslugo? Ti ženi ali žena tebi, kaj?
Res misliš da te še ni spregledala?Pozabljaš da imajo ženske neverjetno izostren intuitivni čut… Si prepričan da tudi ona mogoče ne igra podobno igro kot ti in čaka svojo priložnost? V bistvu sta, če je v napisanem vsaj del resnice, na nek način oba slabiča.
Nikakor pa ne misli, da s tem ko praviš da čakaš, delaš komu uslugo! Žena je definitivno ne potrebuje, ti sm si je pa ne zaslužiš….

Dodo,
toliko protislovij je v tvojem pisanju, da osebi, ki trdi da ima precej visok položaj (predvidevam da je ta položaj povezan s primerno stopnjo izobrazbe), tako pisarjenje definitivno ne bi pripisala.
Ne ljubiš žene, si na dobrem položaju, se pa bojiš da te bo zapustila, če ne boš igral navidezne igre vzornega moža….
Daj no, koga slepiš?
Sebe, ženo ali bralce tega portala?
Marsikaj sem v življenju že dala skozi – alkohol v družini v času mladih let, moža ki me je želel imeti podobno kot ti svojo ženo zgolj za svojo služkinjo, užitke pa je mislil da lahko deli z vsemi drugimi ko on želi in potrebuje…zato se mi ob takih pisarjenjih podobnih tvojemu dobesedbo obrača.

Kaj misliš, kdo dela komu uslugo? Ti ženi ali žena tebi, kaj?
Res misliš da te še ni spregledala?
Pozabljaš da imajo ženske neverjetno izostren intuitivni čut…
Si prepričan da tudi ona mogoče ne igra podobno igro kot ti in čaka svojo priložnost? V bistvu sta, če je v napisanem vsaj del resnice, na nek način oba slabiča.

Nikakor pa ne misli, da s tem ko praviš da čakaš, delaš komu uslugo! Žena je definitivno ne potrebuje, ti sam si je pa ne zaslužiš.


. Človeka naj bi odlikoval razum ne pa nagoni, hormoni in kemija. quote]

a zato potem imajo potem mlade tako rade stare in bogate?

Sedaj pa si predstavljaj, kaj bi bilo če bi izvedel mož. Vse bi bilo uničeno. Ker točno to kar se je zgodilo tebi se je zgodilo mojemu možu. Veš koliko pogovorov, prošenj moža opravičevanj, obžalovanja od moža. Hotela sem ga zapustiti, potem pa sva se odločila da ostaneva skupaj. Še sedaj se včasi zbode. Če mi ne bi vse pošteno povedal in če ne bi začutila njegovega oblažlovanja, ne bi nikoli ostala z njim. Ironično ampak resnično, takrat v strahu da me ne bi izgubil se mi je v celoti odprl, povedal vse strahove, tako da sem ga šele takrat v celoti spoznala. prav smešno je, ampak nama je ta dogodek izboljšal odnos.[/quote]

Razumem te ampak verjetno si tudi ti začutila delček strahu,da bi ga izgubila,kajti si ostala z njim.

New Report

Close