Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Cepljenja Popolnoma uničena zaradi kondilomov in papiloma grla!!!

Popolnoma uničena zaradi kondilomov in papiloma grla!!!

Se nekaj sem se spomnila, pred 10 dnevi sem dala kri, splosen pregled pac na eno leto. In sem imela sedimentacijo 19, do 15 je meja. Bila sem dva dni pred menstruacijo. Ne spomnim se, da bi bila kaj bolna. Mogoce zjutraj, da sem imela malo polni nos.

Kaj menite, da lahko to nakaazuje na raka?

Ne, nikakor.

Nina Pirnat, dr.med., spec.epid.

Ok. Torej na sedimentacijo lahk pozabim, da je kakorkoli povezana ne?

Ustrasila sem se, ko sem prebrala, da baje ce je sum na tumor na glasilkah, da je potem skoraj 95 procentno maligen. Da sam v 5 procentih ne potrdijo na histologiji

Poglejte, povišana sedimentacija je popolnoma nespecifičen znak, ki zgolj govori o nekem vnetjem dogajanju v telesu. Ampak – 19, je praktično normalna sedimentacija. Poskušajte se fokusirati na kaj drugega, kot stalno razglabljati in poskušati potrditi ali zavreči, (na osnovi nemogočega), kakšne vrste je tumorček, ki so ga našli na glasilki. Kot rečeno, bo dala odgovor izključno histologija, zadeva pa je očitno majhna. Svetujem vam tudi, da si ne glede na rezultat ORL, poiščete tudi psihološko podporo, ker boste lažje obvladali vse skupaj (rakavo ali nerakavo).

Nina Pirnat, dr.med., spec.epid.

New Report

Close