Najdi forum

Sem kar postaven oženjen fant in išcem dekle ali žensko za vroca srecanja.
Z mojo ženo se poznam že od malih nog in nisem še imel izkušnje z kako drugo
žensko.V seksu sem zelo izkušen ampak bi to rad ,da potrdi tudi druga ženska.
Življene je pac tako ,da vedno sprejmemo kakšne nove izzive.

Lp Jaci

Haloooooo??!!

Ma, če ta svet ni nor!!

Kle je nauš najdu….ne verjamem, da je katera tok neumna, da bi drugo violino špilala. Potrditev išči doma, ne pa drugod! pa sploh najbolje, da ne s seksom, ampak s športom, izobraževanjem, dobrimi deli!
LP

V Venera Shop maš ene ful dobre bejbe. Sam mal plastične so …, pa še ženi ne bojo povedale.
“Uživaj”!

hjaooo človek ti nisi normalen. Maš deklico ki te ima celo življenje rada i bi mogu bit srečen ti pa pol take stvaraš. Jaz isto prej nisem imel spolnih odnosov kot s sedajšnjo deklico in jo nameravam za zmeraj met ampak vseeno ne rabim drugih izkušenj ker mi je z njo najbolj zakon

???????? KA PA JE S TABO NAROBE?????
hmmm…to da bi rad namerno prevaral svojo zeno to se mi zdi zelo grdo od tebe, pol pa da se kle isces eno zencso..?!?!? ti si čist mim, sploh ne vem kera bi mela tacga….
GRDO….!!!!!!

Vidim, da ste se zopet spravili na nekoga, ki je pač podal svojo željo, ki se razlikuje od vašega razmišljanja.

No, ljudje razmišljamo različno in to se mi ne zdi nič narobe, le da je zaželjeno, da tukaj na tem forumu ohranimo neko raven kulturnega obnašanja, itd….

Dejstvo je, da Jaci sploh ni osamljen v razmišljanju in da tako razmišlja veliko ljudi in tega ne smemo zanemariti. Mislim, da ni namen foruma, da Jaci-ja linčamo, ampak da razmišljamo o tem kaj je tisto, kar pripelje človeka v tako situacijo v kateri je sedaj on.

Dejstvo je, da je v resnici srečnih in medsebojno zvestih le malo zakonov oziroma partnerskih zvez. Veliko ljudi se boji izgraditi dobro zvezo in na pol poti iz zelo različnih vzrokov obupa in se sprijazni z doseženo situacijo, ki je ponavadi opredeljena z ekonomskimi dejavniki (stanovanje, hiša, skrb za otroke), ne delajo pa nič na poglabljanju same zveze in rajši iščejo dodatne izvenzakonske užitke. Težko je tudi v resnici reči, kaj je v resnici pravilno in če je zvesta partnerska zveza res edini način funkcioniranja, ki je najboljši in edini prinaša resnično srečo. Jaci je ocitno zadovoljen s stanjem v katerem je, življenje si bo sedaj še popestril s športnim izvenzakonskim seksom in jaz v tem ne vidim prav nič narobe, če je to način življenja, ki si ga je izbral in ki mu ustreza.

Nekateri boste sicer rekli, da to ni fer od njegove partnerke, ne vemo pa če njegova partnerka že sedaj ne skače čez plot, oziroma imata nek tih dogovor, v katerem dopušča, da ga on lomi, ker so pač njej bolj pomembne kake druge ne nujno seksualne plati življenja (recimo, da ima boljšo sedežno garnituro in bolj pridne otroke, kot soseda…)

Mislim, da bi bilo prav, da tisti, ki se zgražate nad Jaci-jeveim razmišljanjem, raje poveste kako gradite svoj odnos in kako ste dosegli stanje tako kvalitetne zveze, da ne čutite potrebe po skokih čez plot. Verjetno eni tega ne počnete zato, ker ste res srečni v partnerski zvezi in ne čutite nobene potrebe po tem, vam vsekakor čestitam in pričakujem od vas kak konstruktiven napotek; bojim pa se, da je med vami tudi veliko takih, ki sicer sanjarite o različnih seksualnih dogodivščinah z drugimi partnerji, pa si tega ne upate priznati niti sebi, kaj šele, da bi v resnici kaj naredili in sprostili svoje frustracije, ali pa ste ujeti v kake ideološke okove, ki vas omejujejo…

Je..š zvestobo, če v njej nisi srečen in fantaziraš o vsem mogočem, nimaš pa jajc, da bi svoje fantazije skušal udejaniti. Saj morda pa je tudi Jaci eden izmed sicer zvestih možičkov, ki pa ima slab dan (ali mesec) in ki bo ravno skozi izražanje na tem forumu spoznal, da varanje njegove zveste ženičke sploh ni tako privlačno in da bo raje odslej poskrbel za bolj romantično in ljubezni polnejše vzdušje doma…

Edi , ti pa rad in veliko filozofiras.. in prav je tko..!
jst dam Jaciju prav, ker je povedal kaj misli, dam pa tudi drugim, ker so ravno tako povedal kaj mu gre…
Jst zelim Jaciju in njegovi zeni vso sreco.. ce ne bo izvedela… je itak vseeno…!!!

ne dam za prav jaciju, niti ediju, niti nini. če se človek ne počuti resnega za zakon, če čuti, da bi imel seksualne izkušnje z več partnerji, potem naj se ne poroči in dela druge nesrečne. poročiš se zato, ker imaš nekoga rad, ker mu želiš ostati zvest, ker veš, da sta ustvarjena en za drugega in da kakega tretjega vsiljivca ne potrebujeta,…
vem, da je – žal – malo takih zakonskih zvez, kjer bi VSE štimalo, mislim pa , da ravno zaradi tega, ker ljudje vse preveč nepremišljeno stopajo v zakon…

Kot prvo Jaci po moje ne potrebuje nobenega zagovornika. Naj pove sam, kaj in kako.
Predlagala pa bi mu tole: naj se malo bolj potrudi s svojo ženo; naj ne misli, da je najboljši ljubimec na svetu; naj prebere kakšno knjigo, poskusi nove stvari, jo preseneti in bo mogoče se tudi sam bolje počutil in ne bo potreboval potrjevanja drugod. Naj gresta na potovanje, si ogledata kakšno predstavo. Menim, da sploh ni potrebno seksati z drugo žensko – veliko bolje je izpopolnjevati z domišljijo nek odnos, ki je tega vreden. Ampak zato je potrebna neka določena stopnja duhovne razvitosti, ki pa žal ne raste na drevesu.

Veliko uspeha!

Razumem te, Jaci. Čez čas se skoraj v vsak zakon prikrade rutina in tudi naveličanost. Še huje je, če se zakonca nista prej izživela. So pač stvari, ki jih v življenju moraš “dati skoz”. Trikrat premisli in če se boš odločil poizkusiti s kakšno drugo, stori to diskretno in nikakor ne v svojem okolju. Ne tvegaj, zlasti če imaš otroke.

TUdi jaz si želim, da bi se ljudje poročali predvsem iz razlogov, ki si jih navedel. Žal pa so motivi pogosto drugačni in to moramo sprejeti kot dejstvo. In če se dva odločita (se dogovorita ali pa je to tih dogovor), da se bosta poročila in po svojih najboljših močeh skrbela za otroke, hkrati pa si privoščila izvenzakonske aktivnosti je to realnost, ki je vsakodnevno prisotna povsod okoli nas in jo lahko samo sprejmemo…

Edi, bravo, se popolnoma strinjam s tabo! Reakcija forumcev pa je bila taksna zaradi tega, ker je varanje druzbeno priznano kot nesprejemljivo in druzba to nenehno povdarja. Pa tudi odreagirali so povsem na custveni ravni. Mislim, da ko podas mnenje, ki naj bi bilo nepristransko in objektivo, se moras postaviti v kozo obeh ljudi (ali kolikor jih pac ze je) in na to stvar pogledati z vsakimi od teh oci. Edino tako lahko podas mnenje, ki je zares nekaj vredno. Sicer sem tudi sama taka, da fanta, ki ga ljubim, ne bi nikoli prevarala, ampak OK, to je moje misljenje. Kar se pa tice njegove partnerice, je res nefer. Ko si enkrat v zakonski zvezi, nisi vec sam ti, ampak sta dva in moras upostevati tudi zelje svojega partnerja. jaz pravim: ce to pocnes, pocni odkrito. Sej pri varanju najbolj boli to, da to skrivas pred partnerico, s tem pokazes, da ji ne zaupas. To je tisto, kar resnicno boli. Se vedno je temelj dobrega odnosa zaupanje in odkritost, saj po mojem pojmovanju dobrega odnosa. Nic pa ni narobe s tem, ce je partner s temi avanturicami seznanjen, a takih je dandanes zelo zelo malo.
Jaci, mislim, da moras biti odkrit s sabo in svetom okoli sebe. Ce te mikajo druge zenske, to voji zeni povej. Ziveti v lazi je nekaj najbolj motecega in verjemi, da lahko naredis veliko neumnost, ce o zadevi prej dobro ne premislis. Lahko pa da gre samo za obdobje…
Poskusaj popestriti seksualno zivljenje doma, ce pa rabis potrditev od zunaj, pa poskusi ze zadovoljit s tem, da kaksna zenska na cesti pogleda za tabo…
Ljudje rabimo potrditve, tako je….
Vsekakor pa srecno in karkoli naredis poskusaj narediti tako, da ti kasneje ne bo zal… Misli na posledice in kaj lahko s tem pridobis in izgubis. Se pravi, pamet v roke!

LP, Petra

Nikakor vas ne razumem, ljudje! Zakon je potrdilo ljubezni in samo za ljubezen gre. Kakšen tihi dogovor vendar ?! Vzoren očka in soliden mož na zunaj, o zvestobi pa ni vredno izgubljati besed…Vsakdo se pri izbiri partnerja lahko zmoti in kdor namerno išče izvenzakonske zveze, ta se je zmotil. Napake pa je najbolje popraviti čimprej, predno se njene posledice razrastejo in te zadušijo.Seveda je življenje polno skušnjav, a zrel človek zna ločiti zrno od plev in pravo ljubezen od golega poželenja. Mar je za vas iskrenost, če si rečeš: – Tale me zdaj hudo mika in kaj bi se branil? – In potem si iskren še naprej in ženi poveš, da te včasih katera pač zamika in jo daš dol, ampak to nič ne pomeni. Lepo vas prosim!!
Zakon, kjer je dovoljeno varanje, oziroma kjer eden ali oba zakonca namerno varata, je mrtev zakon. Tak tudi otrokom ne bo koristil.
Sedaj lahko pljuvate po meni, kolikor hočete, ampak tako mislim…

hehe Jaci, to ni blo pametno tle rect, ampak sej to si vidu. Jst osebno sem tut proti temu. Ampak ce hocs si kup en sporten avto, bos mel ful velik “pleh” kolegic. Pa ko se jih navelicas jim pa povej da je avto sposojen 😉 hehe.
LP Zlehty

nikakor ni za pljuvati po tebi, saj si skoraj edina tukaj, ki nekaj da na ljubezen v zakonski zvezi . zelo pahvalno!!!!!
z vsem se s tabo strinjam….

OK, ti lahko mislis tako, ampak govori zase. Ce bi bila TI v takem zakonu, bi bilo tako, ampak ljudje smo razlicni in drugace sprejemamo svet in zivljenje, tako da ne mores posplosit tvojih vrednot in tvojega gledanja na svet na vse prebivalstvo.

Kar pa ne pomeni, da nisem tudi sama taka, da ne bi verjela v ljubezen in nikakor ne bi hotela imet takega zakona… ampak sej pravim, ljudje sm različni. Kar se pa iskrenosti tiče, pravim da bodi tak kot si, ampak tega ne skrivaj. To je vse kar rabiš naredit v življenju.
LP

No, vsi vi zagovorniki modernega zakona!
Nobenemu ni kapnilo, da bi Jaciju svetoval, naj predlaga ženi takle dogovor:
– z ozirom na samozavestno ugotovitev, kako dober žrebec je, naj še ženi to pove in ugotovi, kaj o tej oceni misli ona
– nato naj ženi predlaga, da si dobi drugega moškega, preizkusi posteljne vragolije z njim, nato pa ga primerja z moževimi aktivnostmi
– žena mu naj poda oceno in potrditev, ali je res tako izkušen in dober, kot misli sam ali je moreda kdo drug še boljši

Zakaj bi on z drugo žensko moral preverjati,kako dober da je?
Zakaj ne bi žena z drugim moškim, preverila to isto? Ona bi bila najbolj primeren ocenjevalec, če že morad dobiti potrditev,a ne?

Šalo na stran! Zdaj pa resno!
Popolnoma se strinjam z Majdo in Živo!
Nikomer ne osporavam njegovega pogleda na to zadevo, čeprav vidim, da Edija prav to moti. Zanima me, kakšen bi bil njegov odgovor, če bi to isto pisala Jacijeva žena in sicer, da bi rada ugotovila kako dobrega ljubimca ima v možu! Kje pa piše, da je žena taka, kot predvideva Edi? Eni moški so, ne glede na ženo, takšni kakršen je Jaci. Zakaj se vedno išče vzrok v partnerju? Lahko je čisto preprosto, vzrok v njem samem. Po eni strani se opravičuje Jacija, da cedi izvezakonske sline, v isti sapi se pa že išče vzrok in opravičilo v slabi ženi.

Kako naj naši otroci vidijo vrednote v zakonskem življenju in zvestobi enemu partnerju, ko je pa toliko licemerja in opravičevanja varanja vseh vrst z vsemogočimi opravičili.

Alfi Nipič poje nekako takole: “Joj, kako sva si različna!”
Saj je prav, da smo si različni. ampak ne za vsako ceno in v prav vsaki stvari!

Oh, še nakaj dragi Jaci!
Pozabi na tisto, da si še fant! S poroko naj bi postal mož, samo s takimi izjavami kot si jih napisal,ne vem, kako bi ti rekla. Morda je pa le prav, da si se sam tako imenoval kot si se.

Včasih so namreč rekli, da fant postane ODRASEL oz. ZREL, ko se omoži. Se opravičujem, ampak te transformacije pri tebi ni zaslediti. Vsaj jaz ne. Žal!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close