Najdi forum

polaganje knaufa-cene

To je verjetno cena brez bandaže,vogalni trak itd.na koncu ko bo mojster malar še pokital bo pa cena cca 35€ kar je normalno.Sem imel pred par dnevi videt kako je to ko naredijo eni v par danih 100m2 ,na koncu pa vse na pol pošraufano itd.

Hitro in vrhunsko ne gre skupaj tako za info,jst delam100 m2 cca 10 dni in pokitano

Jaz naredim tudi v 3 dneh, sem pa vrhunski.

V treh dneh sam 100 m2 – normativ za montažo mansarde od 1 ura/m2 dalje (brez bandaže in kitanja) Takoj te zaposlim, oz preizkusim, aja dan nima 30 ur.

A zdaj ste se pa na mojga brata spravil?

na celem forumu nisem zasledila niti enega junaka ki ima podjetje, plačuje davke in prispevke, zaposljuje ljudi in upošteva standarde Knauf in predlagane cene Giz-a. Vsi ste fušarji in nelojalna konkurenca, na trgu povzročate zmedo med izvajalci in uporabnik storitev. S takšnim načinom samo še bolj ogrožate socialno varnost sedajšnih in prihodnjih generacij. Na misel mi ne pride, da bi poklicala niti ene številke s tega foruma, saj nam vsem skupaj ne zagotavljajo prihodnosti, temveč samo posameznikom zagotovijo momentalni obstoj.

Lep pozdrav Mir1jana

mislim da si boš mogla sama z montirat Knauf,ker preveč kompliciraš,sodim vsaj po tvojem opisu v forumu,,,,mogoče pa si v naravi čist OK punca

HVALA in lp Boštjan

Črnuharji vseh držav združimo se!

Črnuharji vseh držav združimo se![/quote]

In zahtevajmo vso državno pomoč, ki nam po zakonu pripada. Doklade, zastonj vrtec, javno razsvetljavo, ceste, brezplačne nakupe, varovanje s policijo pred tistimi, ki smo jim dolžni, ukinitev davčne uprave, plačil v trgovinah, bencin zastonj in še in še.
Ne pozabimo, to nam pripada po zakonu. Bo že kdo drug plačal.

Črnuharji vseh držav združimo se![/quote]

he he kaki lol,,,,,mimogrede malo pazi na grde besede….

Črnuharji vseh držav združimo se![/quote]

,mimogrede malo pazi na grde besede….[/quote]

Pojasnilo : združevanje ni bilo mišljeno kot občevanje – v redu?

Ja, najboljše bi bilo, da se združite v Obrtni zbornici Slovenije.

Na vse vaše pogovore in pametovanja nekaterih bi rada samo rekla, da je vsako delo, ki ga opravlja kdorkoli od nas premalo cenjeno(jaz delam v pisarni in konec službe ne vidim mojega 8 urnega dela nikjer) 🙁 . Je pa dejstvo , da vsi gledamo na ceno, tisti ki plača se mu vsaka zdi previsoka, tisti ki dela pa se včasih pre, včasih pa ”pod ceni ”.
Tema je knauf ; ravno sva v zadnji fazi prenove hiše, ne vem kakšen bo končni račun tako keramičarja kot knaufarja – zame sta oba umetnika.Lahko je nam reči kaj bi imeli, drugo pa je , da to naredijo. Zame knaufar, kot keramičar nikoli ni bil delavec, ki mu pač plačaš. Kot ima nekdo dar za glasbo, kot ima nekdo dar za slikanje imajo ti mojstri dar in zame so umetniki. Mogoče sem malo zafilozofirala ampak takšno je moje mnenje.Tako da, fantje kapo dol….ne glede na to kakšna je cena…….vaše delo se vidi……

Najbolje da daš v vladno proceduro predlog, da se silvestru in njemu podobnim dodeli status samostojnega kulturnega umetnika.

MIŠKA NE PAMETUJ KER O GRADBENIŠTVU BLAGE VEZE NIMAŠ ANE IN NE PIŠI NEKAJ KAR POJMA NIMAŠ,PA ŠE TOLE VSAK KI DELA ALI KAJ DELA JE UMETNIK ANE,PA TAK ALI DRUGAČEN PAPA.

Pa jaz sem ti samo hotela pomagat, da ne boš več črnec…glede umetnosti je pa že mačka vse povedala.

mas pijačo v dobrem 🙂

Vi2 bi se mogla pa kje drugje za pijačo menit 🙂 Pa lep vikend želim , brez kakršnih koli predlogov kamorkoli že……………

A mi zna kdo povedati kakšna cena je primerna za poševen strop in kakšna za raven strop?
“limanje” knauf plošč na steno cena in ali je to dobro?

Pozdrav,lahko bi napisali čega ane,a je to mansarda ali ne z izolacijo,brez itd,kar se pa limanja tiče je pa to normalna zadeva lahko se lima če ne gre drugače in ni nič narobe,tko se tudi dela..limanje cca 6e po m2 samo delo

New Report

Close