Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Pediatrija Pediatrija pojedla puzlo ????

pojedla puzlo ????

Spoštovani,
zanima me kaj lahko storim če je moja 16 mesečna punčka pojedla puzlo,sicer tisto majhno a vseeno?

Hvala za odgovor !

Lp Polona

Iz česa pa je ta puzla? Če je papir ali karton, vam ni potrbno nič skrbeti.

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

Ja je iz kartona.Hvala

No, če jo je lepo prežvečila in pojedla, se nimate kaj bati. Celuloza pač, ki jo bo telo izločilo po naravni poti.

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

Kaj pa kamni Tanč,….
moja Eva je baje že ene 3 krat v varstvu pojedla kamenček,…majhen,….niso ga mogli tk hitr ven vzet k je dol pogoltinia, zadnjil v petek,….ni bruhala, samo dvignilo se ji je, pa je vseen šel dol,….;(((

---------------------------------------------------------------------------------------------- Veliko več smo, kot le telesa in osebnosti. Ne glede na spreminjajoči se zunanji videz je notranji duh vedno lep in ljubeč

Vse, kar gre pri ustih noter, gre spodaj zadaj ven. Če pa bi se v kakšni črevesni vijugi kaj zataknilo, bi pa otrok itak imel bolečine in bi ob podatku, da je pojedel tujek, posumili na kaj takega.

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

Po kolikšnem času pa bi se začele bolečine? Včeraj je naš 9 mesečnik zunaj raziskoval in si vse tlačil v usta. Sicer sem mislila, da sem mu vse uspela prav časa vzeti iz ust, vendar je danes nemiren, ne more spati, tudi malo manj je. Res si ni podoben in sem se začela spraševati, če je včeraj mogoče kaj pogoltnil.

Odvisno od velikosti in sestave predmeta. Lahko  v nekaj urah in naslednji dan. Če se bolečine stopnjujejo, svetujem pregled.

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

New Report

Close