Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Poglejte tole adaptirano stanovanje

Poglejte tole adaptirano stanovanje


Se strinjam, na tej spletni strani si kača grize svoj rep. Vsak, ki prodaja, gre gledat povprečno ceno na kvadratni meter, ne upošteva pa, da je tu objavljeno vse, od kontejnerja za smeti do zlate palače. To stanovanje je potrebno obnove in bi morala biti cena temu primerna.


Iskrena, pa kaj tebe ves čas muči! Greš pa pogledaš Kaj pomeni šlatano, sicer ne vem, vem pa da tako govorijo tisti, ki ne premorejo denarja za tako stanovanje. Proba pa to !
[/quote]
Naj ti prevedem. Šlatano, bi v tem kontekstu pomenilo nič tikano, prenovljeno.

Če ne veš, koliko pride na novo zamenjana elektro inštalacija, vodovodna napeljava in odtoki, pa prenova kopalnice pomeni, da nisi se s takimi rečmi nikoli srečal. Tukaj glede na podane nerealne informacije bi lahko bodoči kupec lahko samo zbival nastavljeno ceno in tako kot je Excell rekel, bi blo za jo zbit vsaj na 165 k.

Zdajle npr. rabim barvo za beljenje stanovanja. Tudi če majo kje v mestu, žal ta velike kante nisem sposobna nosit naokrog.
Dokler bodo starši živi, bom morala živeti v centru, potem pa gremo takoj v Koseze, v naravo.

Center brez parkirnega mesta je katastrofa.

In kaj točno je narobe z Alplesom?
[/quote]
Ni za zafnane prismode brez kančka pameti, drugače je pa kvalitetno pohištvo, ampak temu primerno tudi drago.


Ni za zafnane prismode brez kančka pameti, drugače je pa kvalitetno pohištvo, ampak temu primerno tudi drago.
[/quote]

Včasij je bilo pohištvo res kvalitetnejše od današnjega po raznih Rutarjih, Ikejah in primestnih mizarstvih, ampak Brest ni bil nikoli pojem kvalitete, malo drugače Meblo.

Rudel si kupi, niso dragi, pa še zložljiv je.

Točno take omare je kupila moja tašča leta 1975. Pa res niso neka kvaliteta. Ni les.

Take omare za dnevno sobo je imelo pol Slovenije in so najslabša možna iverka, kar jih je, po možnosti s kakimi ultra strupenimi lepili. Ko so se vratca enkrat povesila, ni bilo teoretične šanse, da jih spet naravnaš. Mislim, da si retro pohištva nihče ne predstavlja tako.
Tako pipo smo imeli tudi mi, kupljena najpozneje leta 1974.
In bivalne površine je 57 kvadratov, kar pomeni, da je cena na m2 čisto normalna, ne pa ugodna.
Parket je še najmanjši problem, tudi če ni bil obnovljen.
Nisem se poglobila v štekarje, da bi po njih lahko ugibala, ali je bila elektrika dejansko napeljana na novo, kar se tiče vodovoda, so očitno popravljali samo kopalnico – če so jo. Obnovljena je za moj okus skrajno grdo za te čase.

Zdaj sem še enkrat pogledala kopalnico. To so sami nekaj pacali, na desni steni sta dve vrsti ploščic, položeni, kot da bi to naredila jaz, ki jih nisem še nikoli polagala. Na steni nasproti vrat je pa kar nekaj zapacano tam spodaj. Ta kopalnica mojstra ni videla od leta 64, ko je bil blok zgrajen.

New Report

Close