Najdi forum

počitnice!

Lep pozdrav vsem skupaj!

No še malo bolj vesele vsebine! Zanima me kje boste preživeli letošnje počitnice?

Hvala za odgovore! Adijo!

A kje? Tam k zmeri, tam kjer je najlepše v celi Istri. ZELENA LAGUNA! Avtokamp, pa da se šotor čim bolj maje. ZAKONklem je pisal/pisala:
>
> Lep pozdrav vsem skupaj!
>
> No še malo bolj vesele vsebine! Zanima me kje boste preživeli
> letošnje počitnice?
>
> Hvala za odgovore! Adijo!

Pula – Medulin, septembra pa še kakšen otok, če bo lepo vreme! Drugo leto pa spet v grčijo na kakšen oddaljen otok – ne preveč turističen.

ej a ve kdo od vas za kšno ful dobro ponudbo, pa tako da je za bolj revne ljudi, kt smo dijaki in študentje..? k bi šla rada poleti na morje, pa da mi ni treba dat lih 70k za 1 tedn..?
ki je pa ta zelena laguna??

Zelena laguna je v Poreču. Sem bila tam lansko leto avgusta. Ti ne priporočam iti tja avgusta, ker je tugaaaaaaa!!!!!! Nič mladih, če pa že so, so pa kakšni prepotentni Italijani.
Na Malem Lošinju julija je CARSKO!!!!

Najverjetneje v Črni gori ali na kakšnem hrvaškem otoku.

Na Braču je full zakon- same žurke, pa mladih je dost in to še Slovencev.
Čeprav je daleč (če greš z letalom tudi ni poceni…), je pa mega!!

Dubrovnik v juliju.

Bijela uvala pri Poreču. Malo v juliju in malo v avgustu.

Dva mesca u kempu zravn Umaga…ni blšga kot stara klapa, lenarjenje, žurke, pa pol mal potuješ od diskača do diskača vse dol do Pule…Letos bomo verjetn še mal šotor okol vzel in se za par dni u kakem drugem kempu ustavl…U bistvu sploh ni tolk važn kje si, sam da je druzba dobra…

Upam, da kje po Evropi … francija, italija, španija, portugalska pa to … če bo dnar 🙂

Šur, sam če je keš, ker je od keša čist vse odvisno.

Na Malti (14 dni) in to že naslednji teden!!! Upam, da bo tako lepo kot to obljubljajo.

Vis …otok rib in vina….

Malt aje COOL!:) ne bo ti žal! sploh pa ga moraš žurat v gl. mestu Valeta! noro!
maš pa čist vse vrset ljudi tam, tko da je res neverjetno!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close