Najdi forum

Lep pozdrav! Ali se zavedate predvsem moški kakšna nesnaga je uporaba pisoarjev. Pred kratkim sem v WC-ju v nekem lokalu,kjer pada svetloba iz strani na pisoar opazil, da se velika količina majnih kapljic urina odbija od pisoarjev nazaj ven po hlačah in čevljih. In to se dogaja na vseh oblikah pisoarjev. Mislim, ej, školjka here i come!

Se zavedam! Sem to opazil tudi sam, vcasih oblika pisoarja vseeno malo pomaga. Se bolj mi gre na zivce pri tistih, kjer se voda spusti avtomatsko ko lulas npr. 10 sekund in dostikrat ta voda pol sprica od pisoarja po tebi :-((.

Obilo veselja s skoljko!!!

LP

Matej

Zenske so pametne, pa jim je zato bog nastimu da drgac ku v skoljko ne gre. In se prov pase, se posebej ce si doma. Se usedes na skolko pa si gor ene 15 minut, se prov spocijes 😉
LP Darko

ja samo… spet skoljke, se posebi v moski WCjih so dalec od cistih! in ce se slucajno vsedes na eno umazano skoljko gre vse tisto po nogah oziroma kar po koži… pol so pa infekcije itd itd… iz pisoarja pa leti samo po hlacah!! no.. kej boste rekli zdej? 🙂

Hehe kaj pa ti ves kam vse leti. Pa najboljs je potem it vn pa se postaves za avto in se polulas, kot pes, sm da si mal dalj od avta 😉

Grem vseen rajs v pisoar scat k vsej kolker tolk zgleda (pustmo izjeme, ko je zagiftan tak, da ze kr vn tece :), ko pa kako skolko zagledas .. pa notr tak kilo dreka pa na skolki kilo dreka pa po tleh kilo dreka pa litr scance .. me pa sploh mine, da bi sou scat.
Pizda .. kak je lahk en folk tak ogabn (al nerodn?!?!;), da ko opravi svoje pol zgleda wc, ko en svinjak.

I wanna have a pussy! 😛

Oh ni bolga kot scat v naravi. Ej res. Nimaš takih problemov. SI vzun s frendi no sam ne v mestu. Ni bolžga kot recimo ga žurat ob Savi pa lohk bruhaš pa ščiješ kamr hočš pa ne bo svinarije take kot po WC-jih!

Tud res .. sam, da je v mojem primeru to savinja 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close