Najdi forum

Penis, kožica

Saj v tem je ravno problem, da ne gre nazaj gor, to lahko omeji pretok krvi skozi žile (če je kožica tako ozka) in pride do parafimoze, kar zna biti resna komplikacija. Naravnih maž ne poznam, karkoli naredi kožico bolj voljno, bo ok, a ne pričakuj preveč. Zdravniki sicer v nekaterih primerih, predvsem pri mlajših dečkih, predpišejo kortikosteroidne kreme (zgolj na recept). Moje mnenje je, da se relativna fimoza v veliki večini uspešno sanira s posegom.

Matjaž

Z masturbiranjem pa se čez čas ne razširi?

Masturbiraš že več kot 10 let, pa se je med tem časom razširila?

Matjaž

Vedno masturbiram s kožico samo do polovice glavice.. Mogoče če bi postopoma dajal čez glavico se bi mogoče razširila, nevem pa kako je v praksi..

Nekaterim fantom je na tak način uspelo nekoliko razširiti/raztegniti kožico, a so bili precej mlajši od tebe (če so leta sploh pomembna). Probaj, pa boš videl, če ne pa do osebnega zdravnika, ti bol dal napotnico za urologa, ta bo pogledal in povedal kaj in kako.

Matjaž

Bom probal, verjetno pa bo trajalo kakšen mesec če ne več.. Ne do zdravnika ni šans, razen če bi bilo res hudo drugače kakšna operacija ali karkoli odpade, ker ni tako huda ovira, razen kar se tiče seksa (kondom), ampak vseeno gre.

Tudi prav, tvoja kožica 🙂 Poročaj o rezultatu.

Matjaž

Kožica gre brez problema čez sprednji del glavice (ko je v trdem stanju), problem dela samo zadnji del (pač najdebelejši del) glavice in zato se tam ustavi. Čez gre, nazaj ne ker očitno imam ful široko glavico, kožica pa je za malo (mogoče dober mm) preozka in gre samo čez za nazaj pa se ustavi. Tako da bom probal postopoma razširit iz dneva v dan, mogoče mi uspe da bo šla tudi nazaj.. bo pa težka kot kaže.. 🙂

Katere kondome pa priporočate za tale “problem”?

Po mojem so vsi kondomi dobri, pač eni, ki ti ustrezajo, probaj različne, meni so vsi dobri.

Matjaž

maš isti/podoben “problem”? real feel (brez lateksa) je že probal kdo? baje da je boljši občutek..

Jaz nimam “problema”, zato ti ne znam konkretno pomagati.

Js sm bil ze dolgo nazaj obrezan in me zanima ce je kej drgac pr sexu pa če je puncam bol ušeč neobrezan

Še vedno mi kožica ne gre “gladko” čez penis, ko je v nabreklem stanju. Probal sem pri masturbiranju malo bolj “raztegovat” in čez nekako še gre, ampak potem ne gre več nazaj gor, dokler ni penis ohlapen. Kot da bi bila glavica v nabreklem stanju na robu preširoka in gre samo dol, nazaj pa ne. Z lubrikantom pa gre brez problema.H zdravniku ne mislim hodit, ker nima smisla – za obrezat sigurno ni, glede na to da gre čez, pa tudi če bi bilo se ne bi odločil za to, ker ni tako hudo, razen pri seksu. Ima še kdo tak problem?

Živjo,meni pa kožica gre čez samo je odzadaj se malo prirasla na glavico,kako bi to rešu imam pa 13let

kaj obrezovanje penisa je na živo.

Miha: pokaži na sistematskem pregledu, morda bo zdravnik predpisal kremo, morda bo odlepil kožico.

nejcj: poseg poteka v lokalni anesteziji in ne čutiš nič.

Matjaž

Nekaj me zanima, star sem 15 let pa mi kožica, ko imam erekcijo ne ostane pod glavico penisa, je s tem kaj narobe?

Kako pa točno izvajaš raztegovanje, koliko časa? imam 18 let, bi bilo to še efektivno?

dan star sm 12 let ter mi kozica ne v trdem ne v mehkem polozaju ne gre čisto dol gre samo toliko da se zgoren del glavice vidi… Kaj naj

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close