Najdi forum

penis

Spoštovani!

Verjetno glivično vnetje. Poleg umivanja trikrat dnevno, da odstranite neprijetne vonjave, bi bilo smotrno uporabiti canesten, ki se ga da kupiti v lekarni.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

lp
star sem 15 let.Pred kašnim letom se mi je v levem modu začela nabirati nekašna tekočina in nekaj v njem.Zdaj je to čedalje večje in me moti namreč drugi mod je čisto uredu in je tudi velko manši od drugega.
Najlepša hvala za odgovor

Lep pozdarv
Star sem 15 let pred kašnim letom dni se mi je začel en mod večati in v njem se ej začelo zbirati neka tekočina in še nekaj drugega kar nevem kaj bi to lahko bilo ta težava ni še zmriaj izginila me zelo moti ker je zelo težji in večji od drugega moda.
Hvala za odgovor

Pozdravljeni!
Imam eno vprašanje.
Star sem 16 let in že kot majhen, nisem hotel nikoli potegniti kožice čez glavico.
Šele zdaj sem se začel resno ukvarjati s tem.Kožica mi gre zdaj normalno dol, malo težje pa ko je v trdem stanju.Problem pa je, ker je glavica penisa zelo občutljiva, tako da se je ne upam več prijemati, ker res skeli.Mislim, da zaradi tega, ker ni navajena zunanjih vplivov.
Najprej sem pomislil na fimozo, vendar sem se v to res poglobil in na koncu ugotovil, da to naj ne bi bila fimoza, saj kožica gre čez glavico penisa 🙂
Kaj menite vi?
Priporočate kakšna mazila oz. drugačne metode?
V zgornjih postih, sem zasledil, da omenjate mazilo XYLOCAIN, vendar bo problem to namazati na glavico 🙂

Se že vnaprej zahvaljujem za odgovor!

LP.

Frenky, ne vem, ali si pri iskanju na netu prečital tole:

http://jwslo.host22.com/1_15_Zdravstveni-problemi.html

Zakaj bi bil problem xylocain namazati po glavici? Kako pa se umivaš? Ne vem, ali se xylocain dobi brez recepta, bo dr. Kersnik povedal, sicer pa je na voljo tudi Xylocaine 10 mg/razpršek pršilo, raztopina, stane cca. 10€

Matjaž

Pozdravljeni,na penisu tik pred glavičem se mi je pojavilo nekaj kar si ne znam razložit,izgleda kot zatečena žila dolžine je okoli 2 cm,videt je kot da bi pod kožo bilo gnojno kar sem probal stisnit,,nič ni šlo ven,ampak zdaj na temu delu me malce boli,zanima me kaj bi to bilo.Hvala

Spoštovani!

Prav lahko je zgolj običajna vena. Zaenkrat pustite pri miru.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

lep pozdrav,
imam par težav
star sem 14 let
1)ko se mi nabrekne penis mi ne gre kožica dol,v normalnem stanju pa mi gre dol.
2)boli me glavica od penisa če si dam kožico dol
3)imam majhne pikice po penisu ampakme ne boli.
prosim če mi pomagate
hvala za odgovore za vnaprej

pozdravljeni
pred 3 tedni se mi je pojavil bel prah- sircek na predelu kjer se stika glavica in koren penisa.zdravil sem ga z canastenom a mi ga se ni uspelo do danes do konca pozdraviti.opazil sem tudi tezavo z erekcijo in neobcutlivost kozice na dotik ter da se kozica sama ne vrne lepo nazaj potem ko sem jo povlekel nazaj. Prosim za nasvet.
Hvala!

Spoštovani!

Kaj 100 % učinkovtega nimam. Mogoče bi glavico mazal s kakšnim mazilom, ki je sicer namenjen za kožo. Kožica bo tako bolj voljna in bo šla lažje nazaj. Pa tudi za kožo glavice bo morda mazilo dobro delo.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Na spodnem delu glavice imam že kakšno leto bele bunkice (1-2mm). Razporejeno so po celem spodnem delu glavice! Če bunkico probam stisniti me zelo zaboli.

LP!

Spoštovani!

Po moje gre za običajne spremembe in jih ni treba stiskati.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Na penisu se mi pojavljajo rdeče pikice. Ta problem sem že imel vendar so takrat same izginle, sedaj so se spet pojavile. Gre za alergijsko reakcijo ali glivice? Naj se mažem s Canestenom?

Spoštovani!

Najbrež za glivice, zato lahko nekaj dni uporabljaš canesten. Pogosto pa izginejo tudi same od sebe, ko se koža malce okrepi.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

lp pod glavico imam ze nekaj casa take bunkice bele zelo veliko jih je kaj naj naredim?

Spoštovani!

Če si prav predstavljam – ni treba nič ukrepat, ker gre za noramlen pojav in ni znak bolezni.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Pozdravljeni!

Na spodnjem delu penisa malo pod sredino mi je nastal nekakšen strdek. Je kot nekakšna bula (premer cca 0.4 cm) ki pa se v tanki liniji nadaljuje vodoravno še kakšen cm proti sredini. Na otip je zelo trd, vendar ne boli in srbi.
Lepo vas prosim za vaš nasvet, sam sem v skrbeh, kaj bi to lahko bilo.

Hvala in lep pozdrav!

Pozdravljeni!

Star sem 16 let in imam probleme s penisom! Ko je penis v normalem stanju in se dotaknem glavice je občutek tako neprijeten da se je nemorem niti dotikati isto v nabreknjenem stanju!
Ko je penis v normalem stanju lahko dam kožico dol, ko pa je v nabreknjenem stanju pa nemorem (niti do polovice..) prosim mi lahko kdo pove kaj je to?

Hvala že v naprej!

lp

Pozdravljeni!

Na spodnjem delu penisa malo pod sredino mi je nastal nekakšen strdek. Je kot nekakšna bula (premer cca 0.4 cm) ki pa se v tanki liniji nadaljuje vodoravno še kakšen cm proti sredini. Na otip je zelo trd, vendar ne boli in srbi.
Lepo vas prosim za vaš nasvet, sam sem v skrbeh, kaj bi to lahko bilo.

Hvala in lep pozdrav!

Pozdravljeni!

Prosim da mi poveste kaj je narobe. Ko je moj penis v normalnem stanju lahko potegnem kožico čez glavico, vendar ko je v nabreknjenem stanju pa nemorem lahko bi samo si ne upam ker potem težko in boleče nazaj gor spravim… drugo pa je da ko se dotaknem glavice da je zelo neprijeten občutek (nemorem se dotikati glavice… (recimo malo pritisniti nanjo)) res nevem kaj je narobe in prosim da mi vi veste svetovat kako in kaj… star sem 16 let in nevem kaj naj naredim…

Hvala že v naprej!

lp

New Report

Close