Najdi forum

penis

zakaj je glavica tako občutljiva?

Spostovani,

na spolnem udu so mi se pojavili nekaksni temnejsi fleki, ki smrdijo i srbijo. Kaj bi to lahko bilo? Kako se to prenasa in koliko casa je potrebno da po okuzbi to nastopi oz. se pojavi na kozi?

Hvala za odgovor.

moja glavica je zlo občutljiva in si je nemorm potegniti čist dol ker me ovira tisto tkivo… Prosm za nasvet

Spoštovani!

Na svoji kožici tam ko je ponavadi glavica sem opazil nekakšne bele zelo majhne pikice. Če povem bolj natančno se pikice nahajajo recimo pri nevzburjenem penisu na notranji strani, ko pa je penis vzburjen pa je čisto na vrhu kožice pri glavi. Sicer ne boli na splošno, če pa se dotaknem pa je malo nelagodno (ampak pri samo vzburjenem penisu). Teh “pikic” je po mojem merliu zelo veliko. P a še to če pomaga, te pikice so recimo malo izbočene.

Hvala za odgovor.

Lepo pozdrav.

Spoštovani!

Gre za lojnice in ni potrebno ničesar ukreniti. Lahko se čez čas zmanjšajo.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Izšla je zbirka treh priročnikov z navodili za bolnike. Vprašajte vašega zdravnika, če jo že ima, da vam lahko natisne navodilo za vaše zdravstvene težave http://www.drmed.org/index.php?k=4&n=551.

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Pozdravljeni!

Jst mam pa problem učasih, ni vsakič da ko sem s punco, in kadar nimava spolnih odnosov, da me zacnejo boleti moda, to je taka neprijetna bolečina, ki je na dotik intenzivnejša. Učasih se tudi kar prenese na predel nad penisom kot da bi me bolel trebuh. Ampak to se zgodi po parih urah ko sem s punco. kaj bi to bilo?

LP

Spoštovani!

Normalna bolečina v primeru, ko je nekaj vzburjenaj pa ne izliva…

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

živjo

jaz pa imam en problem da mi kožica v nabreklem peniso gre malo težje čez glavico v normalnem stanju pa gre normalno dol samo ko kožico čisto potegnem z glavice se mi kožica obrne (v normalne stanju) kar me zelo moti ker ko potem spustim kožico nastane ob glavici takšen hribček kožice
kaj bo lahko naredil glede tega??

moj 2. problem pa je ko si kožico poptegnem dol glavica penisa zelo zasmrdi
kako naj naredim da mi glavica tako smrdela?

pa še moj 3. problem
moja glavica je zelo občutljiva ko se je dotaknem taj ko je kožica čez glavico
kaj pa naj glede tega naredim?

hvala za odgovor

pa še neki enkat sm kle že uprašu zkaj se mi je koziča napihnila ali pač bula naredila po spolnem odnosu s kondomom… danes se mi zopet zgodilo to in me samo zanima zakaj pride do tega? je to zaradi kondoma?

LP

Spoštovani!

Lahko zgolj zaradi manjše lokalne poškodbe, ali pa reakcije na snovi kondoma. Oteklina bo kmalu izginila.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Spoštovani gal 1569!

ad1) Kožico bo potrebno s potezanjem raztegniti, ali pa bo kirurg/urolog prerezal najtesnejši del.

ad2) Verjetno se pod kožico nabira sirček, v njem pa so bakterije in posledica je vonj. Bolj pogosto umiti ali zdrgniti obloge.

ad3) Glede občutljivosti sicer nisem razumel prav dobbro – a za manjo občutljivost pomaga, da potegnete kožico nazaj in pustite, da se glavice “priavadi” tkanine hlačk. Sčasoma bo glavica manj občutljiva.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

živjo
star sem 14 let in ko si ga drkam mi pride zelo hitro včasih mi pridem manj kot v 1 minuti
ali je to magoče zaradi tega ker sem si ga včasih vsak dan drkal tako da mi je vedno prišlo.
kaj naj naredim glede tega ali si ga zdaj dolgo časa ne drkam da se bo stanje izbolšalo

hvala za odgovor

živjo
hvala za odgovor bi pa še všrašal nekaj
kako pa bi si kožico sam lahko reširil

živijo
hvala za odgovor bi pa še nekaj vprašal
kako pa si naj kožico sm raztegnem?
potem pa še kako pa naj si umijem lavico če je pa tako občutlvjiva?

Kožico razteguješ z masturbiranjem oz. z vlečenjem, kolikor pač gre. V nekaterih primerih pomaga, če ti zdravnik predpiše mazila, ki kožico stanjšajo in potem gre lažje preko glavice. V nekaterih primerih je treba kožico prerezati ali odrezati, kot je dr. Kersnik že omenil. Našel sem povezavo, na kateri je več informacij: http://jwslo.host22.com/1_15_Zdravstveni-problemi.html

Matjaž

hvala
samo meni kožica gre čez glavico samo obrne se ko jo potegnem dol

Spoštovani!

Načeloma to ne bi smel biti noben problem.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Izšla je zbirka treh priročnikov z navodili za bolnike. Vprašajte vašega zdravnika, če jo že ima, da vam lahko natisne navodilo za vaše zdravstvene težave http://www.drmed.org/index.php?k=4&n=551.

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

lp
zanima me zakaj me srbijo bedra polek mod cisto pri vrhu.s cim bi se to dalo pozdravit doma saj zdravniku je hoditi neprijetno. saj me zelo srbi in je barva koze rahlo plava in krastava

lv

Spoštovani!

Gre za kožno vneteje. Poskusite s kortikosteroidnim mazilom.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Lep pozdrav
Na spodnji strani penisa me precejkrat srbi. Pa tudi koža je kot nekako vlažna in ima nekoliko neprijeten vonj. Pa to je samo na spodnji strani. Bi mi lahko prosim povedali kaj bi to lahko bilo?
Vnaprej hvala.

New Report

Close