Najdi forum

penis

Živjo!

Na mojem penisu sm opazil nekakšne bele pike ki so podobne mozoljem. Ko jih poskusim stisnit iz njih priteče kot nek bel gnoj izginejo pa ne. Na otip so trde. Me tudi zelo srbi. Nekatere so večje od ostalih, imam pa jih približno eno leto in pol. Je kaj resnega?
Kaj naj naredim?

Zivjo!

Na mojem penisu sem opazil bele pikice podobne mozoljem. Na otip so trde in zelo srbijo. Tudi če jih stisnem pride ven bel ”gnoj”, izginejo pa ne. Nekatere so večje od ostalih, imam pa jih že kar dolgo. Je kaj resnega?
Kaj naj naredim?

Spoštovani!

domenvam, da opisujete zamašene lojnice. Pustite pri miru, sčasom se bodo najbrž zmanjšale – predvem pa ne stiskajte.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Pozdravljeni!

Na glavici penisa sem opazil nenadno spremembo. Najprej sem mislil, da gre le za rdečo liso, ko pa se pogledal podrobneje sem opazil, da se mi tudi lušči koža. To se dogaja tudi na kožici, katere površina pokriva prizadet del glavice. Srbečica ni prisotna in tudi peče ne.
Kaj bi to lahko bilo? Kaj naj naredim?

Najlepša hvala za odgovor,

lep pozdrav!

lep pozdrav

na glavici sem imel pred kakšnim mesecem nekakšno vnetje (malo in okroglo ranico) vnetje je minilo vendar se na glavici še vidi ta krogec kjer je bila ranica, ne peče in ne srbi…

lepo prosim za pomoč
hvala

Spoštovani!

Počakajte še nekaj dni, da koža preraste.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

lp. na korenu penisa sem opaziv veliko bulo okrok 6x3mm na dotik me rahlo zaboli in je precejt trda. Velikokrat sn jo ze stisnil in iz nje se je ulil gnoj in kri. Taksno podobno bulo sem imel ze pred dvema mesecama in je bila na istem mestu. zanima me kaj je ta bula… kaj mi priporacate za zdravljenje…? in se nekaj pod glavico penisa imam dropcene bele pikice kaj bi lahko bile te?

hvala za odgovorje.

Spoštovani!

Drobne bele pikice, so manjše zamašene lojnice in jih pustite kar pri miru, pri večji pa gre za absces ali furunkel. Oboje bi bilo dobro, da vam izreže ali vsaj izčisti kirurg, zato stopite do vašega zdravnika po napotnico.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Izšla je zbirka treh priročnikov z navodili za bolnike. Vprašajte vašega zdravnika, če jo že ima, da vam lahko natisne navodilo za vaše zdravstvene težave http://www.drmed.org/index.php?k=4&n=551.

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

pozdravljeni!
imam tudi jaz eno vprašanje in sicer se mi je pred kratkim zgodilo da sem zjutraj na vsem lepem imel pod glavico okrog penisa obroč ki je podoben nekakšni žili. ta “obroč” se nahaja 5mm pod glavico in iz njega kot bi šla ena 2cm žilica tudi vzdolž penisa po vrhnji strani. zadeva ni boleča ali srbeča ampak me pa zanima kaj bi to bilo kajti še nikdar se mi kaj podobnega ni zgodilo. spolnih odnosov pa tudi nisem imel že kar nekaj časa, tako da to ne more biti vzrok. če potegnem kožico kolikor se da nazaj ta zadeva ostane še kr 5mm pod glavico. na otip je pa zadeva otrdela.
ali bi to bilo kakšno glivično vnetje ali kaj drugega? naj pustim še malo časa da vidim kaj bo, ali naj začnem mazati s kakšno kremo in če ja, s katero?

najlepša hvala!

l.p.

Spoštovani!

Če si prav predstavljam gre za eno od številnih žil in ne bi rekel, da je kakšen problem.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

pozdrav! na spodnjem delu penisa(koren) se mi je pojavila rdeča bula (cca.2mm), ki ni boleča.

prav tako imam Fordyceve pike. Zanima me če se dajo odstraniti, obstaja morda krema?

Najlepša hvala, lep pozdrav!

ja ampak te žile (upam, da je to žila) prej nikdar ni bilo. in čudno se mi zdi da bi žila šla okrog penisa vzporedno pod glavico. pa za žilo je zadeva pretrda. zgoraj sem prebral nekaj o nekakšni parafimozi (upam da sem prav napisal) pa me zanima če bi to lahko bilo to. ampak potemtakem kožica ne bi šla nazaj čez glavico če sem prav razumel.
ali naj poskušam kak teden s kakšnimi obkladki ali naj grem kr takoj k zdravniku?
kolikšen čas naj dam takim zadevam da zginejo preden grem k zdravniku.

Spoštovani!

Po opisu naj bi se zmanjšalo v kakšnih treh tednih, če gre za oteklino oz. žilo. Fimoza pa po opisu to ni.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

hvala za odgovor. zanima me se kako se lahko tega morda drugače rešiš in zaradi česa to nastane?Kajti če sem prav prebral na spletu je absces vrsta odmrlega tkiva( gnoja ) Kaj bi moral storiti da se mi to nebi ponavljalo… Čeprau imam mozolje po celotnem telesu hrbet obraz ramena… me zanima če tudi zaradi tega imam mozlje na penisu… in sedaj imam polek bule se plavo rdeci flek kot notranja krvavitev kaj bi lahko bilo to in zaradi česa.. morda zaradi zile? kako hitro to zgine če zgine?
hvala

Soštovani !

star sem 20 let in sem imel leto dni nazaj nezaščiten spolni odnos z starejšo žensko cca.35 let
po spolnem odnosu so se mi pojavile rdeče pikice po glavi penisa mislil sem da je to zaradi grobega sexa, pikice so izginile nekaj časa kasneje pa se mi je pojavila rahlo rdeča razjeda čeprav ni razjeda nevem kako da vam razložim, ustrašil sem se in hotel iti k zdravniku drugi dan ampak mi je čez noč izginila to se mi je zgodilo še enkrat zdaj zadnja dva meseca pa mi je glava penisa v normalnem stanju bolj rdeča in kljub dobri higieni smrdi in se mi lušči bela snov kot sir v napetem stanju pa glavica izgleda normalna.

kaj naj naredim preveč me je sram da grem k zdravniku ?

hvala za vaš čas! lep pozdrav

Spoštovani!

Ime glivično vnetje, ki ga poskusite odrpaviti s canesten mazilom.

Sicer pa ni nobene zadrege – za zdravnika ta predel ni ni hujšega, kot je za natakarja pepelnik – del službe.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

tar sem 13 let, in imam problem… ko je penis v trdnem stanju, je kožica čez glavico in zato si jo moram sam potegniti dol, in nazaj gor tudi… kožica mi ne gre čisto dol ampak samo do koncaa glavice..

PROSIM ZA POMOČ!

tar sem 13 let, in imam problem… ko je penis v trdnem stanju, je kožica čez glavico in zato si jo moram sam potegniti dol, in nazaj gor tudi… kožica mi ne gre čisto dol ampak samo do koncaa glavice..

PROSIM ZA POMOČ!

star sem 13 let, in imam problem… ko je pennis v trdem stanju je kožica čez glavico penisa, ko si jo potegnem dol si jo moram sam dati tudi gor. kožica mi gre dol samo do konca glavice. Kaj naj naredim?

Spoštovani!

Maži z običajnim mazilom in pridno poteguj kožico gor in dol, da jo boš raztegnil.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Izšla je zbirka treh priročnikov z navodili za bolnike. Vprašajte vašega zdravnika, če jo že ima, da vam lahko natisne navodilo za vaše zdravstvene težave http://www.drmed.org/index.php?k=4&n=551.

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

New Report

Close