Najdi forum

penis

Spoštovani!

Znaki kažejo na možno okužbo s klamidijami. Obiščite zdravnika, da preveri, če bi bil smotrn antibiotik.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Pozdravljeni!

Že dolgo opazam na penisovi glavici zelo zelo majhne rdece pikice…zgleda kot nekaksna alergija.
Ko je penis v popolni erekciji se ji bolje opazi..ko pa je cisto “spuscen” pa se jih ne da opaziti…zanimam me ce je to normalno…zelo me skrbi zato bi prosil za hiter odgovor, star se 15 let, nisem imel se spolnega odnosa, pikice ne srbijo ali bolijo.Ali je lahko to znak raka??

Hvala za odgovor.

pozabil se dodati se da ko je v polni erekciji se pikice spremenijo v majhne rdece bulice, imam jih le po zgornji strani, pri sirsem delu glavice..
hvala

Spoštovani!

Gre za glivične spremembe, ki pogosto izginejo same, včasih ap je potrebno pomagati s kremo. Lahko z običajno za kožo, canestenom, ki se ga dobi v prosti prodaji v lekarni, ali pa, če vse to ne pomaga, s kortikosteroidnim mazilom, ki pa ga mora napisati zdravnik. Spremembe nastanejo zradi dražečega vpliva smegme.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Pozdravljeni!

Zelooo se vam zahvaljujem za natancen odgovor. 😀

pozdravljeni mene pa zanima kaj so te bele pike na mojem penisu sem start 15 let in na penisu so se mi pojavle neke bele pike in penis je neobrezan…
http://s16.postimg.org/sx6o8gnl1/DSC06633.jpg
hvala za odgovor!

Spoštovani!

Ker je to na koži telesa penisa, bolj kaže na mozoljčke zaradi potenja, kot na herpes ali glivice. Počasi bi moralo samo izginiti.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Zakaj me glavica penisa zaboli ob direktnem dotiku??

Zakaj me glavica penisa zaboli ob direktnem dotiku z roko ?

Spoštovani!

Oprostite za pozen odgovor.

Težko rečem, ker iz vprašanja ne vidim, za kaj pravzaprav gre. Glavica je vsekakor bolj občutljiva na dotik.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Ali obstajajo kakšne vaje ali mazilo za raztegovanje frenuluma? Kožica mi gre lepo čez glavico in še malo čez, ampak je ne morem potem potegniti čisto do konca dol, ker začne zategovati in včasih izgubim erekcijo. Hvala

Spoštovani!

Če gre tako na tesno, potem bo treba do urologa ali kirurga, da vam ga prepreže.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Ne gre tako na tesno. Včasih gre brez problema, ravno to mi je čudno. včasih se mi zdi, da manjka ravno neka malenkost, zato me je zanimalo če obstaja kakšno mazilo ali pa vaje. Če bi bil toliko prekratek, predvidevam da bi se raztrgal sam? Hvala za vaš odgovor

Spoštovani!

Lahko se še bo. Pri raztegovnaju in samozadovoljevanju mažite s kremo za kožo, da bo bolj voljno.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

pozdravljen!

imam rahlo srbeč penis in rdeče lise po glavici penisa ter kožici.
z punco od pojava nisem imel spolnih odnosov, ker nevem za kaj gre pri teh lisah.
po nekaj dneh izginejo in potem znova nastanejo.
kaj predlagate?
kolikor sem bral po forumu bi začel mazati z canesten kremo ?

Na sliki se bolj malo vidi, verjetno gre za iritacijo ali za glivice. V lekarni kupite Canesten kremo in mažite po navodilih, recimo 7-10 dni.

Matjaž

Spoštovani!

Se strinjam.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

pozdravljeni

včeraj si nisem namazal pred večerom in so se mi spet pojavili rdečkasti krogeci/izpuščaji na glavici, drugače si mažem 1 teden in se niso pojavljali.

mažem še naprej ali kaj predlagate?

lep pozdrav

Spoštovani!

Kot kaže, bo treba še naprej mazati.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Spoštovani
Imam problem in sicer, občasno ( parkrat na leto )me po spolnih odnosih ali masturbiranju peče penis in sicer v glavi penisa občutek je tak kot da je v penisu oz sečnici neka pekoča vročina in mi daje občutek kot da se mi bo penis sežgal od znotraj navzven. Kakorkoli tega nisem imel že kake 4 mesece do učeraj, ko sem imel spolni odnos in sicer nekaj minut po spolnem odnosu me ni nič bolelo ali peklo le dobil sem rahel nelagoden občutek in sem šel urnirat in po uriniranju me je začelo pečti, trajalo je 1 uro tako močno da sem se zvijal v postelji. Lepo prosim, če mi lahko poveste svoje mnenje o tem kaj bi to bilo in kako bi to lahko preprečil za naslednjič, saj imam zaradi tega kar malo strahu pred spolnim odnosom, ne želim da bi se to spet ponovilo.

Lp

New Report

Close