Najdi forum

penis

Spoštovani!

Mirno lahko uporabiš canesten mazilo, ki ga dobiš v lekarni. Lahko pa tudi kakšno kramo za kožo. Gre za blago vnetje. Umivanje dvakrat dnevno, da se odstrani ves sirček oz. odmrle celice.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Kako natančno se pa kremi reče oz koliko gramska in ce je lahko dobim brez recepta… in kako se to maže? pac kolikrat na dan?

doma sem nasel Canesten krema 20g kreme samo za zunanjo uporabo. a to to prava? kolikrat so jo naj namazem na dan in koliko dni bo to potrebovalo?

Spoštovani!

Prava. Upam, da jo že uporabljaš.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Živjo!

Star sem 15let. Na zgornji strani glavice na penisu imam že precej časa majhne bele bunkice, ki ne bolijo ali srbijo…zanima me če je to PPP in hvala za odgovor.

Spoštovani!

Če di prav prdatvljam, gre samo za malo bolj izražene normalne papule in ni potrebno nič ukreniti.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

lep pozdrav
pred dobrim tednom sem dobil rdeče pike po penisu in je zlo srbeč občutek, penis je bolj rdeč in dražljiv..zanima me kaj naj naredim če obstaja kakkšna krema in če je to vzrok da s punco seksama brez kondoma??hvala

Spoštovani!

Nekaj časa uporabljajta kondom. Kožo pa mažite s kremo za kožo.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Sem star 14 let. in mam pod glavico penisa nekakšne bele pike ne na glavici ampak 1 cm od nje na koži penisa (neobrezan) zdaj pa še jih je nekaj pojavilo na glavici penisa cisto zgoraj zraven luknje… zdaj se mažem z Canesten kremo kakih 20 dni ampak ni dobene razlike… a še naj naprej mažem… kaj so te pike? koliko dolgo je treba mazati? in če same izginejo?… oz ce naj sprobam kako drugo kremo ker me je sram iti zdravniko….

Spoštovani!

Če si prav predstavljam, gre za glivice. Nadaljuj z mazanjem in nekaj časa imej stalno zavihano kožico, da bo glavica bolj na “suhem”. Če še v naslednjih treh tednih ne bo bolje, se vseeno oglasi pri zdravniku. Ni tako strašno, kot si predstavljaš. Za nas je to samo kos telesa in del kože.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

pozdravljeni!

na notranji strani kožice penisa so se mi pojavile zelo majhne bele pikice ki ne bolijo in ne srbijo..ena pa je malo večja in izgleda kot da ima notri tekočino…zelo so moteče…kaj naj naredim?

Spoštovani!

Redno umivanje z milom. Namažite s kremo za kožo, ali pa v lekarni v prsoti prodaji kupite canesten mazilo in mažite z njim nekaj dni. če v 10 dneh ne bo izginilo, obiščite zdravnika.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

pozdravljeni.

Imam malce čuden problem. Včasih imam občutek, kot da imam frenulum prekratek in ga malo zategne, ampak včasih gre pa kožica popolnoma dol in frenulum niti malo ne zategne. Bi razumel, če bi bila sitaucija vedno enaka, ampak je vedno drugače. Ali obstaja kakšen trik, da se vsaj malo raztegne ali pa krema? Če bi vedno zategovalo, bi šel na poseg, tako pa ne vem kaj naj naredim.

Lep pozdrav,
M.H.

Spoštovani!

Prkeratek frenuloum je pogost pojav. Z odnosi in masturbiranjem se delno raztegne, včasih pa tudi zatrga ali pretrga, kar ni nč narobe, saj bi kirurg storil podobno (a to le v primeru, če kožice nikakor ne bi mogli spraviti čez glavico).

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Zivjo!!

am in mam naslednji proble. s partnerico sem ze zelo dolgo in imava redne spolne odnose in to brez kondoma. tale teden sem zelo pod stresom in me je vceraj zacelo srbeti okoli glavice je samo zlo rdece in srrbi in na dotik je malo bol vroce drugih znakov ni me pa zanima kaj je to ? ali je to zrt stresa ali je to kako vnetje in kako naj odpravim tole?

hvala lepa za odgovor

Zivjo!!

am in mam naslednji proble. s partnerico sem ze zelo dolgo in imava redne spolne odnose in to brez kondoma. tale teden sem zelo pod stresom in me je vceraj zacelo srbeti okoli glavice je samo zlo rdece in srrbi in na dotik je malo bol vroce drugih znakov ni me pa zanima kaj je to ? ali je to zrt stresa ali je to kako vnetje in kako naj odpravim tole?

hvala lepa za odgovor

Verjetno glivice, poskusite s Canestenom, dobite v lekarni. Če so glivice bi moralo v nekaj dneh pomagati.

Matjaž

Zdravo,

Pred par dnevi sem med masturbiranjem začutil majhno izboklinico na penisu, dober milimeter veliko. Ko penis ni v erekciji se te izbokline skoraj ne čuti. Prav tako me na tem mestu nič ne boli. Ali je potreben obisk zdravnika?

Spoštovani!

Glede na opis ne.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

pozdravljeni!

pred nekaj casa sem mel spolni odnos in sem z eno punco analno sexal in od takrat me pece ko uriniram ne full ampak se cut ucasih me boli ce ga stisnem po uriniranju me full srbi spodaj pri modah … enkrat sm isto mel spolni odnos isto analno vendar z drugo punco nism meu tezav enkrat pa po spolnem odnosu me je pekl med uriniranjem vendar samo 3 dni in je blo use normalno sedaj me pa kr nekaj casa pece in ni nobenih izboljsav torej pece ko uriniram in po uriniranju me srbi pri modih k cutm eno zilo k me notr srbi … zanima me kaj bi to lahko bilo ker trenutno je minil 3 tedni od tega spolnega odnosa :S

Lep pozdar in hvala vnaprej za odgovor

New Report

Close