Najdi forum

penis

mene pa zanima ker sem dobil nekje na sredini penisa bol na levi strani en mazol k sem ga parkat stisnil in je iz mazola šlo malo gnoja in imam že nekaj meseceu to na penisu in me zanima če se da kako to odstranit ali je nevarno???

Spoštovani!

Najbrž gre res za mozolj, zamašeno lojnico lai manjši absces. Če je toplejši, pordel, ga lahko nakeoliko haldite, sicer pustite, saj se večinoma pozdravi samo od sebe. K zdravniku pojdite, če se bo večal, bo okolica pordela, vas bo omočno bolelo ipd.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Imam vprasanje ali je normalno da je glavica penisa rahlo lepljiva ter obcutljiva na dotik?

Spoštovani!

Verjetno gre za blažje glivično vnetje. Umivajte z mlačno vodo in milom. Če ne pa kuite v lekarni canesten mazilo za nekaj dni.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

pozdravljeni!

imam težave z srbenjem okoli mod ki ga spremlja nenavaden in neprijeten vonj. v čem bi bila lahko težava.
vzdržujem intimno higieno.

hvala za odgovor

Spoštovani!

Lahko gre za kakšno kožno vnetje. Poskusite najprej s canesten mazilom, ki ga dobite v prosti prodaji v lekarni, in če v 14 dneh ne bo bistveno bolje, se oglasite pri zdravniku.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

lepo pozdravljeni!

Na notranji strani desnega stegna, v blizini genitalij se mi je pojavil nekak srbec izpuscaj. traja priblizno ze kak mesec. srbenje ni konstantno, in po tusiranju za nekaj casa preneha. povrsinsko ni velik, temvec je bolj razpotegnjen, kot bi bil vezan na korenine dlak. koza je bolj rdeckasta, opazi se tudi manjse izboklinice. sklepam da gre za kako vnetje korenin dlak. spolnih odnosov trenutno nimam, za higieno skrbim. priporocate kaksno mazilo, saj redno umivanje ocitno ne bo dovolj pomagalo?

Spoštovani!

Najbrž gre za vnetje ob dlakah – zato poskusite z antibiotično kremo, za katero morate dobiti recept pri zdravniku, pa vseeno plačati, ali pa s canestenom, če gre za glivične spremembe, kar kuptebrez recepta v lekarni. Če v 14 dneh ne bo rezultata, bi pomagala kura kortikosteroidnega mazila, ki zmanjša vnetje.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Pozdravljeni!

Na spodnji strani penisa imam neke vrste razarane kože. Debelejša plast se je razparala ampak sama od sebe, vendar samo do druge plasti? Kaj se dogaja ?To se dogaja že dlje časa!

LP,hvala!

pozdravljeni!

Star se 15 let in zelo hitro pridem do orgazma! Punca me je božala samo prej spodnjih hlačk in moj penis je takoj prišel do orgazma! ali lahko kako podaljšam čas pred orgazmom? ! Hvala!

Lp!

Spoštovani rok n.!

Tistega glede kože si ne predstavljam najbolje. Verejtno gre za kakšno, predvidoma, glivično vnetje. Maži s kremo za kožo, pa bi se moralo v kakšnih 14 dneh stanje umriti.

Vaja dela mojstra. Podaljševanje časa do izliva je možno s samozdovoljevanjem ali z več zaporednimi odnosi, saj je vsak naslednji izliv nekoliko kasneje. Ob velikem vzborjenju in predhodni vzdržnosti bo izliv prišel toliko hitreje. Pozoren pa bodi na uporabo vsakič novega kondoma, saj bi ob vmesni uplahnitiv penisa nekaj smeenske tekčino lahko izteklo in zaščita ne bi bila popolna.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

pozdravljeni

na začetnem delu penisa me je pričelo srbeti nakar sem večkrat močno drgnil,koža je zdaj koda bi bila zlupljena je tudi malo pordečela,koža se tudi lušči,ne vem ka je to zato prosim za odgovor lp

Spoštovani!

Najbrž je šlo za blago glivično vnetje. Namažite s kakšno kremo za kožo.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Pozdravljeni,

Za vas imam eno vprasanje na katerega upam, da mi boste odgovorili.

Star sem 16 let in imam nekaj tezav z penisom.. Nekaj (leto dni)casa nazaj sem pod glavico penisa opazil majhne bele pikice(ki mimogrede se danes niso izginile), in ta odprtina (ki gre curek ven), se je povecala in je rdece (tista nekaksna vrvica(nevem kako bi to razlozil)). Ko sem zdravnici pokazal in vprasal ce potrebujem kremo canasten je rekla, da ne da naj si zvecer namazem z kremo bepanthen(do zdaj si se nisem..). Zdaj zadnji mesec sem pa opazil, da moj penis smrdi( zdravnica je rekla naj se po penisu ne umivam vec z milom ki sem si ga vcasih redno).. Zjutraj ali zvecer ko se stuseram ne smrdi vec nekaj casa vendar potem spet zacne.. Je sila neprijetno nevem kaj nej naredim in se voha tudi skozi gate in hlace(upam, da samo se to meni samo zdi vendar mislim da ni tako..). Je mogoce vplivala kaksna sprememba prehrane? Ker pred enim mescom smo vsak dan med glavnim odmorom jedli v gostilni nasproti sole (pizza, meso v naravni omaki, pohan sir z pomfrijem,..), zadnji mesec pa vecinoma jemo v pekarni in ponavadi vzamem sendvic (suha salama, sir, solata in malo tatarske omake notri), ker imamo zato vec casa da se druzimo in to..
Kadim(nazalost), mogoce je to kaksen faktor? Prosim ce mi poveste kaj bi bilo v mojem primeru dobro narediti?

Iskreno se vam zahvaljujem za ogovor.

Lp

Spoštovani!

Pikice pod galvco so verejtno normalne lojnice oz. papule, in ni nič narobe.

Jaz bi se še vedno umival z milom, da se loj, odmrle celice in bakkterije, ki vse to razgrajujejo odstranijo. Namaži s akakršno koli krmeo za kožo – lahko tuedi z bepantenom. Če ne bo učinka, ali bo glavica pordela, pa lahko kupiš canesten v leakrani tudi brez recepta.

Kajenje na to ne vpliva – a kljub temu nehaj.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Pozdravljeni!

Star sem 17 let. Že nekaj časa opažam na telesu penisa (ne na ali ob glavici) temnejšo liso oz temnejšo kožo. Najbolj očitna je takoj nad modi, navzgor pa gre samo v obliki črte oz. nekaj takega 🙂 Mogoče bi vedeli kaj bi to bilo (kožni lišaji?)? Imam pa tudi tiste prozorne pikice, za katere pravite da gre za lojnice (tudi v območju te lise).

Hvala in lp

Spoštovani!

Pošlji sliko, ker mi ne grejo skupaj bele pikice in ta lisa.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Spoštovani!

Pikice so po videzu poudarjeni lasni mešički in zaenkrat ni potrebno ničesra ukreniti.

Lise pa spominjao na razbarvanje po kakšnem močnejšem drgnjenju (ob samozadovoljenvanju ali odnosih), ko pride do izliva malenkosti krvi v podkožje. Sčasom bo postalo zelenkasto in rumeno ter nato zbledelo. Ne kaže na kkašn odrugo stanje, npr. vnetje.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Jas sem 14 let star se nisem imel spolnih odnosov in imam nekaksne bele pikice na zgornjem delu kožice (neobrezano…) pa me zanima kaj bi to bilo? in s časom jih je vedno vec…

[img]http://imageshack.us/photo/my-images/62/dsc03699hj.jpg/[/img]
Pozdravljeni mene pa bi zanimalo kaj bi bilo to sem 14 let star fant brez spolnih odnosov in me zanima kaj bi bilo to. te bele pike so se mi naredila na kožici prenisa zgornjem delu (neobrezan penis) penisa in s časom jih je vedno vec staršem oz zdravniku me je sram pokazat tako ce bi lahko dobil kako zdravilo oz kremo brez recepta oz ce obstaja sploh kaj. ce ne kako se to zdravi…

New Report

Close