Najdi forum

penis

Pozdravljeni

Sicer sem prebral že veliko, a nikjer nisem naletel na težavo mojega tipa!
Na špicu glavice oz. okoli odprtine za urinirat imam rahlo pordečelo kožico (rdeč špic glavice) in kožica glavice zgleda rahlo nagubana. V erekcijskem stanju tega skorajda ni opaziti, me ne peče in ni izcedka(bral se za gonorejo a me pri uriniranju ne peče) Sicer me je pred leti rahlo peklo pri uriniranju, sem bil pri osebnem zdravniku kjer je odvzel urin in ni bilo nobenih posebnosti. Star sem 29let.

Hvala za odgovor, lep pozdrav.

Spoštovani!

Zaenkrat temu ne bi namenjal pretirane pozornosti.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Pozdravljeni!

Prebral sem že celo temo ampak nisem čisto prepričan če vem kaj je narobe. Z punco sva skupaj že 2 leti in imava redne spolne odnose. Stara sva 18 let. Ta vikend sva imela 5 krat spolne odnose ( brez kondoma zato ker ona jemlje kontracepcijske tabletke ) in sva včeraj v ponedeljek opazila da naju spolni organi rahlo srbijo. To rahlo srbenje je danes pri meni preraslo že v močnejše srbenje, koža ki prekriva glavico penisa in glavica sta razdraženi in rdeči. Pojavlja se mi nekakšna bela snov in izgleda kot da se mi koža lupi. jaz še nisem imel podobnih problemov ona pa večkrat opaža beli gosti izcedek iz nožnice, včasih jo pri spolnih odnosih tudi boli (takrat prenehava z spolnim odnosom), včasih jo tudi peče. Zanima me če je to gljivično vnetje ali kaj drugega ter ali nama bo pomagala krema canesten?

V naprej se vam zahvaljujem za odgovor, Lp!

Pozabil sem napisati še, da imam drisko, včeraj sem enkrat bruhal in občasno imam vročino, saj me je pred petimi dnevi hudo opeklo sonce. Danes se mi koža lušči. Nisem siguren zaradi česa se mi pojavlja driska, vročina, če je to zaradi opeklin ali zaradi težav, ki sem jih opisal v prejšnjem postu.

Hvala, Lp!

Opisuješ tipične znake glivične okužbe. V lekarni kupita Canesten kremo in mažita po navodilih, partnerka pa naj uporabi tudi Canesten vaginalete, če ji samo krema ne bo pomagala.

Matjaž

Spoštovani!

Oglasite se po 10 dnevih, če ne bo učinka.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Mene zanima nekaj… star sem 16let (skoraj 17) in še do zdaj nisem opazil napredka da bi se mi penis kaj povečal od (12) leta… Pri 12 letih pa nebi mogel biti jaz zrel zato ker še zdaj nimam niti malo poraščene brade (kak vam naj povem zelo zelo počasi se razvijam..) samo tega pa res ne razumem.. hvala.

lp

Zanima me zakaj mene nekako zaboli/zasrbi skupaj ko recimo grem s prstom po glavici od penisa navzdol/navzgor nebi smelo to nekako pasat mislim bolet/srbet nebi smelo… prosim za odgovor.

lp

@kmmet: najstniki se različni hitro razvijate in odraščate. O velikosti nima smisla izgubljati besed in se zaradi tega sekirat. Zrastel bo, kolikor mu je namenjeno.

@juris: v opisu ne vidim kaj bolezenskega, morda je omenjeni predel bolj oživčen in zato takšne senzacije? Mogoče je tam kakšna komaj vidna ranica?

Matjaž

Govorim o celi glavici da je občutljiva ko se recimo dotknem je nekakšne čuden občutek ampak ne paše… Zato se bojim da bi me pri spolnih odnosih bolelo in nebi mogel… bi mogoče kako mazilo ali kaj podobnega prosim za odgovor hvala 🙂

Res je vendar nevem mislim da je zaradi tega ker sem začel mastrubirat prehitro je to možno? da ni imel časa da bi se razvil? Pa če bi mu zdaj dal čas bi se morda ? vem glupa vprašanja samo ne razumem tega … Drugim je meni pa ni (na pogled po spodnih hlačah seveda)
prosim za odgovor lp

Spoštovani juris!

Pri spolnih odnosih je nožnica vlažna in bo občutek neprimerno prijetnejši kot je gladenje občutljive kože na suho. Poskusiš lahko tudi s kakšno vlažilno kremo.

Spoštovani kmmet!

Masturbiranje nima blage zveze z rastjo penisa. Res je razvoj lahko zelo različen, a če se do konca 17. leta ne bo pojavila nobena poraščenost in se glas ne bo poglobil, se oglasi pri zdravniku, da te ev. pošlje k endokrinologu. Seveda lahko stopiš do zdravnika že sedaj. Kljub rednim pregledom pri pediatru, le-ti lahko tudi kdaj spregledajo sicer redke hormonske motnje.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Pozdrav!!

Po glavicu na penisu so se mi naredili rdeči fleki in kožica je zelo rdeča in me zanima kaj je to in kako si lahka pomagam sam..

Lp. Hvala za odgovor..

Spoštovani!

Canesten mazilo iz proste prodaje v lekarni.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Pozdravljeni,
na prehodu iz glavice na koren, imam glavico precej bolj rdeče barve kot drugje. Prav tako so na tem delu majhne bele bunkice.

Ali je to stanje normalno?

Lp
najstnik2

Bunkice so penilne papule, nič nevarnega, kar pusti na miru, glavica pa je lahko tudi bolj rdeča, pa ni s tem nič narobe. Če te ne boli, skeli, srbi, potem je nabrž vse ok.

Matjaž

Pozdravljeni!

Na glavici penisa se mi je pojavil rdeč izpuščaj, ki ne srbi in ne boli. Pojavil se je nekje pred tremi tedni. Mažem z mazilom bepanthen, vendar izpuščaj noče v celoti izginit. Spolnih odnosev nisem imel. Priporočate kakšno kremo? Ali je potreben obisk zdravnika?
Hvala za odgovor.

Lp

Spoštovani!

Lahko počakate, in bo verjetno v naslednjih nekaj tednih minil sam od sebe. Drugače pa lahko v lekarni kupite canesten mazilo in še nekaj dni mažete s tem mazilom.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Spoštovani,

Tudi sam imam težave s spolovilom v predelu “glave”. Imam stalno partnerko! A zadnje čase je spolni odnos bil boleč. Najprej sem na strani takoj pod glavo, kjer se začne koža, opazil rdečo rahlo nabreklo “bunkico”,… Ker je čez nekaj časa izginila, nisem biv posebej pozoren. A nato se je spet pojavila, zdaj pa se je tudi čez glavo naredila temnordečkasta lisa, ki je pekoča in boleča. Prav tako pa je koža nabrekla in rdeča tam, kjer je izliv (okoli luknjice).

Nebi rad šel kar takoj k zdravniku, a sem se se prestrašil, saj nikoli nisem imel s tem težav, zato sprašujem, naj najprej poskusim s canastenom ali kaj podobnega?

Spoštovani!

Lahko je lokalno vneta manjša vena, ali blago vnetje. V nekaj dneh bi se moralo umiriti. lahko namažete s kakšnim nevtralnim mazilom za kožo.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

New Report

Close