Najdi forum

penis

meni je na penisu očila majhna žilica pa me zanima ali je kaj narobe ali š čim mažem?
Lp hvala za odgovor

N:N, nič ni treba mazati, bo samo izginilo, brez skrbi.

Matjaž

Se strinjam.

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Pozdravljeni!
Jaz pa imam problem, da so se mi na penisu naredile razjede. To sem imel že pred kakšnim mesecem, pa so potem izginile. Zdaj pa sta razjedi nekoliko večji in gnojni. Boli me ko sem na stranišču in med spolnim odnosom.

Kaj naj naredim. Malo se mažem z depantenom in je malo boljše.

lp

Lp!

Mene zanima kakšno kremo naj uporabim, ker imam zelo očutljivo glavico.

lp

Spoštovani tilu!

Pri odnosih uporabljajte kondom.

mažite s canestenom in če v 14 dneh ne bo bolje, pojdite k zdravniku.

Spoštovani Jer!

Kremo za kožo. Če pa ste mislili, da bi težje doživeli vzburjenje in izliv, pa xylocain.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

no mene pa zanima tolee . tko k glavica pogleda vn skozi kožico ane in se js dotaknem glavice mam tak čudn občutek . tko “boli” k se dotaknem glavice . Kaj naj bi to pomenilo ??

Spoštovani!

Nič ne bi smelo boleti, je pa bolj občutljiva na dotik. ali kožica ne gre v celoti čez glavico, ko jo potegnete nazaj?

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Spoštovani!
na glavici penisa, ko je v nabreklem stanju imam polno majhnih pikic, kot konica svinčnika, so rahlo rdeče barve in zelo rahlo izbočene, nič ne srbi ali peče ( so po celotni glavici), v normalnem stanju niso vidne! me zanima ali je kaj hujšega oz. kaj sploh je?

hvala za odgovor, lp

Spoštovani!

Ne znam si najbolje predstavljati. Ali lahko slikate?

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

amm zdravo js bi sam uprašu men se je ob strani galvce na penisu pojavla taka mala rdeča pika in učasih je sploh ni videt sam proti večeru se spet pojavi in ponavad srbi na dotik pa na tem delu k am rdeče je kožca mal bol glatka rdečo piko mam že 1 tedni in je ostala iste veličine a bi mi lahko povedal ka je to al je sam kak manša okožba al kaj hvala že vnaprej.

Spoštovani!

Najbrž gre za manjše glivično vnetje. Namažite s kakšno kremo za kožo, ali pa si v lekarni kupite canesten mazilo. V kakšnem tednu bo verjetno izginilo. Lahko pa se ponavlja.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

js mam pa tko okol po robu glavice bele pikice(že kašne 2 tedna) pa pol dol po penisu tm že bl pr kocinah mam p take mozoljčke k se jih da stisnt in v kratkem sem upazil 5mm-ske bele fleke na modih p začne me rahlo srbet ampak sam če popraskam in če praskam tut če sam dvakrat takoj komplet penis in moda postanejo rdečkasta in nevem kaj nardit?? mozolje mam pa tut čist povsod sam kr dost jih mam pa na prsnem košu, levi roki p čelu p še ogromn po hrbtu meu sm jih tut že na prstu in na nogi p gre mal na bolš.

Bele pikice so verjetno penilne biserne papule in niso nevarne. Tudi po korpusu penisa se lahko nahajajo bunčice, ki so lahko lojnice ali pa tudi mozolji (akne). Predlagam, da pokažeš osebnemu zdravniku.

Matjaž

Spoštovani!

Pokaži svojemu zdravniku.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Spoštovani !
Pod glavico penisa po celem robu imam majhne bele pikice. Malo tudi smrdijo(spominja na vonj po ribah). Najprej so bile samo po robu glavice zdaj pa jih je nekja tudi ne kožici penisa. Ta problem imam že kakšna 3 leta Prosim vas za nasvet kaj naj storim, ker po moje niso penilne papule, čeprav so pikice zelo podobne tistim na slikah. Nisem še imel spolnega odnosa, sem v puberteti. Če jih poskušam stisniti me zelo boli. Iz nekaterih večjih pikic štrli nekakšen bel izrastek, ki se ga da odtrgati. Vnaprej hvala za odgovor.

****Zanima me ali obstaja kaj da bi svoj penis POVECAL IN ODEBELIL probal sem nekaj krem prek neta ampak je vse slabo******

PRI KATERIH LETIH SE RAST PENISA ZAUSTAVI

pozdravljeni.
Imam en problem: občasno me bolijo moda(star sem 16let). Spolnega odnosa še nisem imel, samozadovoljujme pa se približno 2x na teden.
Kaj je vzrok za boleča moda?
Hvala za odgovor.
LP

Spoštovani janez16!

Ob vsem gre verjetno tudi za glivično vnetje. 14 dni mažite s canesten mazilom, ki ga kupite v lekarni. Če ne bo bolje, se oglasite pri zdravniku.

Spoštovani Mikiii!

Ni nobene žavbe za povečanje ali odebelitev.

Spoštovani FAFAG…!

Navadno tam pri 16.

Spoštovani pato!

Občasna bolečina ni tipična za nobeno bolezen. Da ni povezano z vzburjenjem?

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

New Report

Close