Najdi forum

Sem zelo seksualna ženska. To je vedel tudi partner preden sva se sploh spečala. Iz njegove strani v času dopisovanja veliko pobud, umazanih tekstov in fantazij o tem kaj vse bi mi delal.. in ugotovila sem da imam na koncu enega robota. Ne vem sploh kdaj se me je nazadnje vzel. In dobro vem kaj počne kadar se z prenosnikom zapre na stranišče za pol ure. Zanima me s čim sem si to zaslužila? Sem ženska ki je pripravljena iti zelo daleč da zadovolji svojega moškega. To mi je rajc v resnici. Bi razumela če bi bla tip ženske ki jo vedno “boli glava”. Lahko bi imel vse z mano pa še vedno raje opravi sam..

Zanimajo me tukaj moška mnenja. Kaj mora bit narobe z žensko, z mano?

Pri meni je isto le, da partnerici sploh ni do seksa, jaz bi pa 2x na dan. Trpeče je tole.

@Nezaželjena,

sicer sem vse razumel kar si napisala, ne razumem pa ravno kakšno je sploh vajino razmerje? Si poročena s tem tipom, je to samo avantura, veza ? Ker če je to nekaj samo občasnega, potem ne vidim zakaj sploh vztrajaš in ne greš naprej. Dvomim da si rabiš preveč glavo beliti s tem. Problem sigurno ni v tebi ampak v njem. Zakaj je težko reči, verjetno sam najbolje ve. Če si želiš to kar te razumem da si želiš in da si poskočna, potem pozabi in odidi naprej. Ne potrebuješ poniževanja v svojem življenju. Poišči si nekoga ki te bo znal ceniti. Lahko se tudi meni javiš za pogovor. Drži se

Odgovor na objavo uporabnika
Nezaželjena, 29.01.2022 ob 10:57

Sem zelo seksualna ženska. To je vedel tudi partner preden sva se sploh spečala. Iz njegove strani v času dopisovanja veliko pobud, umazanih tekstov in fantazij o tem kaj vse bi mi delal.. in ugotovila sem da imam na koncu enega robota. Ne vem sploh kdaj se me je nazadnje vzel. In dobro vem kaj počne kadar se z prenosnikom zapre na stranišče za pol ure. Zanima me s čim sem si to zaslužila? Sem ženska ki je pripravljena iti zelo daleč da zadovolji svojega moškega. To mi je rajc v resnici. Bi razumela če bi bla tip ženske ki jo vedno “boli glava”. Lahko bi imel vse z mano pa še vedno raje opravi sam..

Zanimajo me tukaj moška mnenja. Kaj mora bit narobe z žensko, z mano?

Pač Tipu ni do tega da ima nekaj veselega ob sebi ,morda pa je nesposoben  življenje nadgrajevat z načinom da mora privlačno žensko ob sebi negovat..

Prijeten razmislek ti želim za lepši jutrišnji dan!

Na tvojem mestu bi se vprašal v kakšni vezi sem in kaj od nje pričakujem. Skozi leta libido pride in gre ostanejo pa poglavitne reči, če jih vidiš.

New Report

Close