Najdi forum

Otečene noge

Zdravo “sotrpinke”.

Moje noge postajajo prave bombe. Nekaj tednov mi še manjka do poroda in bi si rada olajšala tegobe.

Slišala sem že veliko nasvetov kaj narediti. Zanima pa me, kako ste ve lajšale oz zmanjševale otečenost nog?

Lp

Sicer meni ne otekajo noge, mi pa roke. Ko jih držim nekaj časa normalno navpično ob telesu, se kar napihnejo. Meni pomaga, če jih dvignem, položim na mizo ali v naročje, skratka izogibam se temu, da bi prosto “visele” ob telesu. Noge so otekale moji sestri in pomagala si je podobno kot jaz z rokami, torej čim več počivaj z dvignjenimi nogami, pa vnos soli je malo omejila.

Zdravo,

tudi jaz sem bila čisto zatečena, dvigovala noge itd. Zdaj imam pa že 14 dni izposojene kompresijske škornje…top zadeva. Upam, da ne bo kdo jezen zaradi EPPja…vprašaj na [email protected].

Srečno do in pri porodu!

Hvala obema.

Noge sem enkrat že držala v zrak pa sem zdaj zaradi tega cela otečena. Malo heca… 😀 Dvignjene noge mi res malo zmanjšajo oteklino, ni pa to to. Bom poskusila še z izposojo teh škornjev Air Relax, upam da bodo na voljo še pred mojim porodom. 😉

Srečno punce!

Hahaha, dobra. No ja, saj kmalu bomo spet držale noge v zrak (na porodni mizi) , pa bo spet “oteklina” izginila. 🙂 Srečno.

New Report

Close