Najdi forum

Ej če mene vprašaš se ti ni treba preveč sekirat. Sej vem da js nism nobena strokovnakinja, še mlajša sm od tebe, ampak useen… Sej bo samo od sebe pršlo. Bolj se boš trudla mnj možnosti bo da se bo to res zgodil. Vrjam vem iz iskušn. Mene je zadel kt strela iz jasnega. Vzam to bl na easy. Vrjam vem koko je to. Prepust se trenutku. Bos vidla ,da če boš mn mislla mnj na to kdaj boš dožvela orgazm pa bl na to kk boš prežvela kvaliteten čas z svojim tipom, se ti bo prej zgodl!!

Sabina

Stari končno en tip k je neki pametnga povedu. (experta mislm) Tip js se čist strinjam s tabo.

Priporočam ti da takoj menjaš fanta,ker zgleda da ni dovolj dober za tvoje potrebe.Ali pa je še pogoj da se pogovorita kaj bi ti rada imela od njega.Samozadovoljevanje pa ni niti greh niti sramota niti zdravstveno nemoteče,tako da kr navali na njo!

hej dvomljivka!
js sm u cist podni situaciji kt ti sam da sm mal mlajsa tk da dobr vem kk se pocutis. hodim v drugi letnik in ze skoraj eno leto mam resno zvezo ki je u bistvu tudi moja prva resna zveza. pred pol leta sm z njim izgubila nedolznost sam se nisem dozivela orgazma. s samozadovoljevanjem sm parkrat poskusila vendar mi ni bilo vsec in nisem mogla nadaljevati do konca. razmislala sem tudi o tem da ta fant ni pravi zame sam ga mam fuuuuuul rada tk da ne pride v postev da bi koncala… ne vem kaj nj naredim….. ss fantom sma se ze velik pogovarjala o tem,on je ze poskusal vse mogoce, razlicne poze….. neki je zihr na tem da js nism dovolj sproscena pa u bistvu tut ne vem kaj mi najbol pase kr se sploh ne poznam…..zaenkrat se s tem se ne obremenjujem kr mislim da mam se dost cajta za kj takega…..
….hotla sm ti sam povedat da nisi edina in da te cist razumem kk se pocutis…..
…js verjamem da ti (nama) bo enkrat uspelo…..

drzim pesti!!!
ciao!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close