Najdi forum

Zanima me ali fantje pri oralnem seksu uživate? Kaj pa neprijeten vonj muce?

Če uživate sem mislila na to, če uživate ko obdelujete žensko, ne če ona vas. Tako, da bo bolj jasno 🙂

Seveda uživamo! Zakaj pa ne! Neprijetni vonj??? Mislim da ga ni oziroma ga ne bi smelo biti. Če pa je najprej skupaj v kopalnico, pa čeprav je zmanjkala voda.
Vseeno primeren kraj za sex!!!

Mene pa neprijeten vonj muce vzburja!:)))
LP!

Ej to sm se zmeri spraseval, zakaj majo ene neprijeten vonj, ceprov lepo skrbijo za cistoco, druge pa ne. Men osebno, ce ma neprijeten vonj, je oralno ne morem zadovoljevat. Se mi enostavno upira. Ce pa nima vonja, ma pol bi jo lohka pa tud cel dan, je res fajn.

Lp
simon

Brez tega sploh ni dobrega seksa. Neprijeten vonj moti, ampak če se ona umiva, tega ni, takrat celo lepo diši.

Težko bi temu rekel neprijeten vonj, prej značilen. Če uživam ?
Kot če ona meni. To mi je enkraten gušt, se ukvarjati z razporkami, grički, votlincami in ravnincami, posebej če je malo pobrita, pa malo boža, malo praska,
ali čutiti na jezičku krče, ko ji pride, mmmm………moram it.

Kot je nokoč rekel moj precej izkušeni kolega:
Vsaka muca ima svoj vonj in če ni ne diši čimprej pojdi naprej, dišala bo komu drugemu! Če ostaneš, bosta oba prikrajšana za ogromno užitkov…

Lepo se imejte…

Ma dej – neprijeten vonj …
Mlada diši po ribi, stara pa smrdi po ribi – to je vse.

Muca maca moje punce diši očarljivo ter opulentno in okus soka na jeziku je še slajši…
To me vzburja še bolj in večkrat je povod ravno ta božanski vonj in ne kaj drugega.

Što više ima muca miris, bolje je.Jer i taj miris diže sistem.

Ja moram ti povedat da zelo uživam.Sicer ne fizicno ampak prijetno mi je ob pogledu na žensko ki uživa ko ji to pocnem.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close