Najdi forum

Zanima me, zato prosim punce za resen odgovor, koliko časa rabi vam dekletom da doživite orgazem, če vas fant samo oralno obdeluje.

Ja to tud mene zanima! 🙂
lp luka

Hm… Ce mu gre dobr, ne dolg…

Ker sem ponavadi že prej vzburjena, ne rabim veliko. Točno koliko ti ne morem povedat, ker pač takrat ne gledam na uro. Meni se sicer zdi kar hitro.

iz izkusenj z mojo bom povedu tko:
CE je predigra zadosti dolga (pa ni treba da je prevec) in vzburjajoca potem ji pride kar hitro CE ji pa zacnem delat oralno kr direktno pol si pa lahko kar zlomim jezik in cakam na boljse cajte k prslo njej bo NE :))

legenda:
hitro – to je tolko dolgo da ti v bistvu lih zcne dobro pasat in ti ze pride

moje mnenje 🙂

Ok ql, sam dejte prbližn povedat cifre. Al 5 al 10 minut??? Ker jz sm mojo kr neki cajta ”obdlelovov” pa ji ni pršlo. Predigra je pa bla. Ne se bt! ENJOY!! Luka

ok, če je v glavi vse pošlihtano in če si spreten .. je 5 minut sigurno dovolj. Če pa njej paše in želi še malo dlje uživati .. potem je pa to nekaj drugega. Lahko traja tudi dlje kot 10 minut : )

Mogoče pa ne delaš prav in ji zato ne pride!

Vprašaj jo, če delaš pravilno in kje bi si ona še želela. Naj prime tvojo roko in jo popelje tja. Jaz sem mojemu tako pokazala že na začetku.

Ej a oralno a to vi ne štejete kot predigro??? Kaj je pa potem za vas predigra?

Jz sm prašu, sam je rekla da je uredu. Ah no! Sej sam tko me je zanimal kakšne izkušne mate! AJD

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close