Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? Operacija za zmanjšanje smrčanja – kje

Operacija za zmanjšanje smrčanja – kje

anaana2
Prosim za informacije o poteku operacije in uspešnosti.
Jaz se tudi odločam, pa nimam poguma.

Še razmišljam in bi se odločil za neko znosno ceno

cenovno tudi OK

Naj povem da so se mi po mesecu in pol stvari lepo uredile, v glavnem se splača. lp

Mami dveh, samo toliko, ko smo prišli z morja, sem mu kar dala na izbiro – greš na operacijo ali ločena spalnica.

Imama že datum za radiofrkevenco.

Tudi moj dragi “žaga” kot nor, a mi ga še ni uspelo dokončno prepričati za poseg. Še najlažje bi se odločil za radiofrekvenco, saj je še najmanj boleča. Držite pesti , da nama uspe

Sam sem bil na rf posegu mehkega dela neba. Zadevo opravijo v lokalni anesteziji. Občutek je dober zdaj po 1 letu, žena me ni spodila stran iz sobe

Jaz sem prej grozno smrčala, sedaj le vsake toliko časa zapredem kod mačkica, pravi moj mož, res pa lažje diham,in tudi sluzi v grlu nimam več. Ah, na bolečino sem pa že pozabila. Mislim, da bi bilo brez operacije vsako leto slabše , saj sem imela mehko nebo ohlapno in skoraj do požiralnika in z leti se elastičnost še zmanjšuje.

lep pozdrav

nekaj časa je hrana sladoled, smuti, juhice.

Pa kakšen film pogledaš na netlixu

Hitro mine

Lep dan

Saj se naredi pod lokalno, kakšne pol ure vse skupaj? Tehnologija se razvija , ne vem zakaj jo ne bi izkoristili

A je kakšna (mlada) sestra prisotna pri opearciji, mislim če bi mi bilo slabo ali pa zaradi robčkov, pa da jo primem za roko;)

lp

pozdravljeni

pred enim tednom so mi opravili radiofrekvenčno krajšanje neba. Moram povedati, da so bolečine že kar dosti manjše in diham lepše. Žena je že zadovoljna.

Nose Clip sem tudi jaz probala, ampak je res živi nateg, plačala sem ga 34€, ponoči pa sem ga iskala po postelji, WC , smrčanje pa se ni končala tudi ko sem ga imela v nosu, tudi jaz ga ne priporočam. V campu je bilo porazno…

Tudi jaz se bom mogla odločit za poseg.

Hvala za vse info, mene ste letos prepričali, sem bil po planinskih kočah pa ne bi rad da drugi to doživljajo kot sem jaz ko   sem to poslušal žaganje

Radiofrekvneco izberi pač najnovejšo tehnologijo
Vsak naj pač razmisli zase…

Lp,E

Hvala za vse informacije.
Preprica me torej ‘radiofrekvenčna’ operacija.
LPmatej

Nose clip mi ni pomagu, bom šel na operacijo radiofrekvenco. Edino ne vem, kakšna hrana je za po tej RF obdelavi?

mene pa zanima, ali je razlika med radiofrekvencami. Odločam se za v Ljubljani

Če ne bi šla bi si celo življenje očitala da tudi poiskusila nisem.

lp in srečno

Da povem iz prve roke – učinek RF obdelave neba se vidi že po enem tedno.  Malo je bolelo, a sem zdržo, shujšal pa 3 kg.

New Report

Close