Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Otorinolaringologija Operacija mandljev v Šempetru

Operacija mandljev v Šempetru

Pozdravljeni!

Imam hči, staro sedem let, pri kateri se kar naprej pojavljajo angine (vedno dokazane z brisom). Lani naj bi se ji odstranili mandlji pa je na žalost ravno takrat zbolela (gripa), hkrati pa je bilo ravno v letu 2011 stanje tako, da ni niti enkrat zbolela za angino (prejšnja leta pa vsaj petkrat, rekord je bil 9x). Po posvetu z zdravnico sem se odločila, da operacijo za nekaj časa preložimo, saj je bila mnenja, da so mandlji zmanjšani, bolezni celo leto ni bilo in res je kazalo, da je hči vse skupaj prerasla. Zdaj pa se je slika popolnoma obrnila, saj v enem mesecu preboleva že tretjo angino (danes mi je bilo celo rečeno, da očitno pri hčeri antibiotiki nimajo več dovolj močnega učinka). Kot kaže bo res potrebno mandlje odstraniti. Zanima me kako je z operacijami v bolnišnici DR. Franca Derganca v Šempetru. Zasledila sem namreč, da tam operirajo po novi tehniki s plazemskim nožem. Ali so taki posegi mogoči na otrocih, oz. ali to tehniko uporabljajo tudi npr. v Ljubljani.

Za odgovor se vam zahvaljujem

LP Petra

New Report

Close